Co jste dnes koupily parfémového?

Magnolie1 1.5.22 21:07

@frangipani_romana No to by mě taky zajímalo, protože všechny vůně v novém přebalu, právě i tu dříve tolik dostupnou a levnou Insolence má teď jen notino. Jinak nikde nic, ani ty Guerlainy, které dříve byly skoro všude a za velmi slušnou cenu (Idylle a další).

Bessinka125 2.5.22 04:19
@frangipani_romana píše:
@Bessinka125 V Guetlainu v Praze je taky mají, ne?

Vidíš, to mě nenapadlo. :-)

Danilejka 2.5.22 07:39

@frangipani_romana no já doufám, že se L'initial v tomto balení začne běžně prodávat i u nás co nevidět :)

Lauris6 2.5.22 18:36

Tak já trochu z jiného soudku :D já si dnes koupila parfém na praní a ten je snad lepší jak voňavka.

@Lauris6 Hele, díky za info, a nenapsala bys nám sem do voňavek taky něco o menstruačním kalíšku na grilu?

Vera 5.5.22 13:31
@lilithc píše:
Zato já jsem se asi zbláznila,naštěstí jen za pár stovek.Občas si něco koupím v Oriflame.V posledním katalogu se nabízela sada s toaletní vodou Pivoňka a i když jsem kdysi měla vzorek a vím,že voněla příšerně ale zlákal mě flakon s obrázkem pivoněk a říkala jsem si, že tak strašně vonět nemohla a já pivoňky převelice miluju.No,proti svému zvyku jsem ji napřed nestříkla na kapesník ale rovnou na ruku.Tu jsem pak drhla octem,Alpou a pak i savem a mám pocit, že to z té ruky pořád cítím a ze svetru se to též nevypralo.To nemůže jít s tou výdrží ani na záchod. :-)

Začíná to být bída s nouzí nebo že by můj věk :think: ale přijde mi, že to flákají až bůhbrání, hlavně množství, kvalita není potřeba. Když si vzpomenu na č.p. Precious. Nevím, kolik stojí vytvoření nového parfému, ale někdy to vypadá, že do kotle se starým něco přidají, zatančí kolem něho a jde se nalívat, jinak si při té záplavě neumím představit, že by netratili…i když co já vím, třeba jsem ouplně vedle :klaun:

mimi 5.5.22 14:56
@Vera píše:
Začíná to být bída s nouzí nebo že by můj věk :think: ale přijde mi, že to flákají až bůhbrání, hlavně množství, kvalita není potřeba. Když si vzpomenu na č.p. Precious. Nevím, kolik stojí vytvoření nového parfému, ale někdy to vypadá, že do kotle se starým něco přidají, zatančí kolem něho a jde se nalívat, jinak si při té záplavě neumím představit, že by netratili…i když co já vím, třeba jsem ouplně vedle :klaun:

Jelikoz som v oriflame registrovana uz 23 rokov, tak za ten cas mam dojem, ze damske vone su uz dlho na jedno brdo. Posledne roky urcite. Obcas sa vyskytne nieco, co je trosku ine, ale to som naposledy zaznamenala s vonami Saga (2006) a Freya (asi 2002) alebo Mirage (2010). Za Freyou dodnes banujem. Podobne aj Avon, vone na jedno brdo.

lilithc 5.5.22 18:24

@Vera @mimi Já jsem z nabídky vůní Oriflame ocenila jen Miss O a Eclat.Ze vzorků byl před léty patrný rozdíl mezi vůněmi.Teď tedy vůbec.Všechno na jedno brdo.Ještě bych zmínila White Lilac,která se jakžtakž dá,ale je lineární.
To už ty dupe vůně z Lidlu za stovku jsou lepší.

MagnolieS 5.5.22 19:28

TOP trojka a máme jasno … https://www.prozeny.cz/…hvezdy-80268#… :nevim:

@Vera @Vera To už se dáááááávno nemíchá, ale kupují se hotové kompozice u firem, které se tím zabývají „na sklad“ - velká pětka, Coty…tady v tom článku je to s nadsázkou, ale tak nějak přibližně popsané: https://frangipani.cz/…e-preskocit/ :rose:

Nikdo nemá čas na vývoj vůní, kromě niche a prémiových značek. Většina vůní je vybraná z katalogu/vzorkovny a míchá je počítač. Proto jsou všechny stejné. :-?

Nelly 918 5.5.22 22:04

@mimi já milovala Aspasii, původní - úplně první Volare a Giordani. Současné vůně už neznám a ani po tom moc netoužím. White Lilac jsem měla 2 flakony, první se mi moc líbil, ale u druhého mám dojem, že voní jinak, než první :-? a nějak mě nebaví.

Vera 6.5.22 01:13

@frangipani_romana Tak to je ještě horší, než jsem si myslela, tím se to vysvětluje :(

@Nelly 918 no já si právě White Lilac pořídila v nějaké aukci pro micky, protože se tu chválila a šeřík tak voní, dnes jsem jela kolem a páááni. A i když už po těch letech moc dobře vím, že to nedám…tak se občas neudržím…naštěstí mám Lilac od Guerlain a ta mi to vynahradí :hug:

mimi 6.5.22 15:02
@frangipani_romana píše:
@Vera @Vera To už se dáááááávno nemíchá, ale kupují se hotové kompozice u firem, které se tím zabývají „na sklad“ - velká pětka, Coty…tady v tom článku je to s nadsázkou, ale tak nějak přibližně popsané: https://frangipani.cz/…e-preskocit/ :rose:Nikdo nemá čas na vývoj vůní, kromě niche a prémiových značek. Většina vůní je vybraná z katalogu/vzorkovny a míchá je počítač. Proto jsou všechny stejné. :-?

no, tak v tom prípade je mi vsetko jasne… :lol:

Sestry! Já jsem sehnala Mandračku v šišce!!! Asi poslední na světě! :inlove:

otakara 8.5.22 08:53
@frangipani_romana píše:
Sestry! Já jsem sehnala Mandračku v šišce!!! Asi poslední na světě! :inlove:

:-D tak to úprimne gratulujem. Ak si dobre pamätám, uprednostňuješ Poupre, nie?
Obidve sú však prekrásne, to je fakt. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 2418 2419 2420 2421 2422 2423 2424 2425 2426 2427 2428 Další »
Váš příspěvek