Co jste dnes koupily parfémového?

@otakara Tyjo, to je pamět! Anon, ano, ty máš paměť! Ale Purpura normálně zmizela z povrchu zemského. Trochu jsem doufala, že se prodejce spletl, ale poslal fotku a je jen „obyčejná“.

Už jsem si napsala do pařížského seznamu nákupů, že teda v sobě zlomím odpor k novotám a půjdu si koupit novou verzi do butiku - a oni obyčejnou Mandragoru zrušili a mají jen Pourpre. Tak budu mít obě a na pár let klid.

Ale teda jsem fakt zvědavá, co s tím ti Korejci udělali…jako je dobře, že zachovali ty staré hvězdy a u těch nových celkem drží linii, třeba Tenue de Soiree je krásná a dost oldschool, tu si jednou koupím taky. Ale koupili to zrovna v období těch největších reformulací a ještě jsem neměla možnost to porovnat. Tak jim to tam projedu a udělám revizi… :D

otakara 8.5.22 09:47

@frangipani_romana AG vôbec, ale že vôbec by nemala rušiť tieto dve vône. Ak by som pre nich pracovala 8-) v žiadnom prípade to nedopustím :cert: :klaun:
Vedela som dávnejšie, že chystajú nové balenia a preto pred časom sa dali kúpiť za veľmi dobrú cenu, ale to je už minulosť.

@otakara No jo, to už je všecko pryč. :(
Ještě mám na cestě z Francie něco, legendu, ale to vám prozradím, až to přijde, už je to na letišti v Praze, zítra nebo pozítří by to mohlo dorazit. :dance:
A pak asi odstěhuju manžela do garáže, protože mám jediné poslední místečko na poličce. :D

Vera 8.5.22 11:18
@frangipani_romana píše:
A pak asi odstěhuju manžela do garáže, protože mám jediné poslední místečko na poličce. :D

Posaď manžela na to místečko na poličce a máš celou garáž :-D

@Vera No to nejde, protože v garáži má sbírku zase manžel a já musím parkovat na dvoře!!! :-? :pudl:

Vera 8.5.22 14:33

Už!!! :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

Magnolie1 11.5.22 07:08

@frangipani_romana copak to je? Vypadá to jak holubička, je to maličké, asi čistý parfém? Nebo jsem vedle jak ta jedle?

@Magnolie1 Parure od Guerlaina, 1975 - koncentraci nevím :(

Magnolie1 11.5.22 07:47

@frangipani_romana aha, tak to bych nepoznala, vidíš…ale opravdu je to úlovek :inlove:

@Magnolie1
Mám z ní radost. :)

Magnolie1 11.5.22 08:40

@frangipani_romana to věřím, mně se hrozně líbíla Vega, škoda, že tu nevyrábějí

Tak jeden chudáček v pomačkané krabičce na mne vyšel. :inlove:

Asi si dám stopku.

Magnolie1 12.5.22 19:37

@frangipani_romana no vidíš, tak přece :potlesk:

Stránka:  « Předchozí 1 2418 2419 2420 2421 2422 2423 2424 2425 2426 2427 2428 Další »
Váš příspěvek