Co jste dnes koupily parfémového?

To
@Gorilka píše:
@frangipani_romana Tam je větší šance na něco narazit než tady. A jak koukám, třetí flakon je naplněný. A nevidím krabičky.

No to vůbec, vím víc na východ, tím větší bída. Už východní Německo ke slabé, komunistky krasu nepodporovaly, ale tady to je úplně bída. Dělala jsem si zuby na staré Novaya Zarya, tak to vůbec, pár novějších voňavek se našlo, ale v hrozném stavu, úplně fuk, šla jsem si pak zdesinfikovat ruce a všechno, na co sem sáhla. A chtěli za to neuvěřitelně peníze, absurdní, třeba za 2 obyčejné miniatury v špatném stavu a dva Avony chtěl dedek 50 €. Normálně jsem se rozesmála.:smiley:
Na můj vkus je Riga strašně ruská, jazyk, lidi, přístup… V obchodech fejky a trh plný Leninů, Brežněvů, Stalinů, hakenkrajců… Musela jsem si občas připomenout, že jsme v Unii.

Gorilka 1.8.22 12:43

@frangipani_romana To vypadá vysokoturistickou přirážku.

Hanka H 2.8.22 11:49

Maze
Uvažovala jsem i o oleji.
Porovnávali jste někdo?

@Hanka H To je asi tak 1.000 lepší, než EdP, kupuj bez váhání. :srdce: :inlove:

Lili1105 2.8.22 13:04

No dnes som si objednala nejakú citronádu na leto na skúšku Lanvine A Girl in Capri :lemon:

@Hanka H
Hani, tady je levnejší https://www.kqzyfj.com/…248-13736429?…

Mám na blogu recenze obojího, pohledejte, ten olej je mnohem citrusovější, zelenější, má v sobě takovou pikantnost a méně syntetický. Za mne rozhodně lepší věřte.
Affiliate odkaz

Biely kvet 3.8.22 15:53

Kedysi som mala, predala a dnes ju mám zas… :srdce: Stará láska nehrdzavie. :inlove:

Dalia 3.8.22 16:18

@Biely kvet Užij si ji! Pěkná vůně. :-)

Biely kvet 3.8.22 22:02
Hanka H 3.8.22 22:38

@frangipani_romana Díky, taky jsem ji na Mallu objevila. Dneska mi přišel flakón - hned jsem testla (budu dávat jako dárek, ale já pro jistotu všechno takhle prozkoumávám :-D ). Oproti staršímu flakónu jsem citrusy říznější a oud méně oudový, syntetičnost připouštím - tedy pokud ji tam chceš hledat. A do toho oleje asi půjdu - stejně potřebuji někde objednat webkameru ;-) .
@Biely kvet Vypadá velmi svěže :palec: !

AnnaBella 3.8.22 23:44
@Biely kvet píše:
Kedysi som mala, predala a dnes ju mám zas… :srdce: Stará láska nehrdzavie. :inlove:

Je krásná, taky jsem po ní zatoužila a objednala si ted aspoň odstřik před 14 dny. Před lety jsem spotřebovala 2 x 100 ml flakony, byla moje oblíbená

Biely kvet 4.8.22 07:57

:pankac: vyrabovala jsem antiky v Marijampolu

Magnolie1 5.8.22 17:51

@frangipani_romana no nééé, to jsou úlovky, to s tím černým víčkem mi je nějak povědomé, ale nevím

Dalia 5.8.22 18:04

Už jsem nevydržela čekat a je na cestě …

Stránka:  « Předchozí 1 2439 2440 2441 2442 2443 2444 2445 2446 2447 2448 2449 Další »
Váš příspěvek