Co jste dostaly/i darem?

mmaat 10.11.16 20:22

@Arome renet těší mě, že máš radost :hug: :hug:

Arome renet 11.11.16 08:00

@mmaat mám velikou :dance: :hug:

Rosa N. 11.11.16 09:12

@Korsicanka děkuji, milá! :kytka:

@Arome renet Ťóda! Ty jsi musela bejt taky moc hodná! :D

A já zas.. ještě dostala včera.. malinkýho, toho nejkrásnějšího.. temně fialovýho.. čokoládovýho miláčka ..Eau de Parfum Sublimée de Poudre de Cacao Amer :srdce:

Mám ho do sérky ke stejně malinkatýmu zrcadlovýmu Angel Liqueur de Parfum se zeleno tyrkysovými třpytivými pablesky (pod prudkým světlem, všimly jste si toho taky, Vy kterým Vám ho osud také uštědřil? ;) ) A toho číbrnýho mám taky od Magdičk @mmaat :andel:

Někdy jim udělám společný portrét, třeba až budou hodný. :dance:

Arome renet 11.11.16 09:30

@Rosa N. Zase samé krásné věcičky :*

Příspěvek upraven 12.11.16 v 18:05

mmaat 11.11.16 13:09

@Rosa N. oni už určitě hodní jsou :lol:

Lucinela 12.11.16 14:49

Dostala jsem darem nádherný kalendář nafocený ze všech koutů světa mým dobrým kamarádem, který je kromě své profese skvělý fotograf. No, on má těch profesí více, někdo je obdařen více talenty a on patří mezi ty „obzvlášť“ obdarované ;) .

Rosa N. 12.11.16 15:49

@Lucinela to je hezké! :srdce: To máš štěstí. A počkej, to mi připomíná nějaký hezký citát. ;) Kdybych si tak vzpomněla.. o andělech, které člověk potká a říká se jim přátelé..

Škoda, že den má jen 24 hod, hezky Tě zdravím, LuciLenko!

Lucinela 12.11.16 16:03

@Rosa N.
Děkuji, Haničko :kytka: . Mám radost, je to takový dost osobní dárek ;) .

S délkou dne s tebou naprosto souhlasím, paměť mi taky vynechává zrovna ve chvíli, kdy se mi to nejmíň hodí. Měj se krásně :srdce: .

Rosalie 24.11.16 16:44

Nice

@Rosa N. Rosičko, až teď jsem se po sto letech dostala na Arome. Jsem ráda, že Tě dovoz z krásné a milované Francie potěšil, doufám, že ti přinesou stejnou radost jako mně přinesla návštěva Nice. :-) :* :srdce:

austen81 4.2.17 21:39

Dnes jsem dotala k narozeninám od manžela Narciso Rodriguez For Her EdP. Udělal mi radost, měla jsem ji v merku už dlouho. Po prvním nástřiku zhodnotil, že už něco takového na mně cítil (to říká skoro u každé vůně). Asi před rokem jsem měla Narciso Rodriguez Narciso, přijde mi trochu podobná, tak myslím, že to bude ono.

Arome renet 5.2.17 09:56

@austen81 Pozorný manžel :palec: Vše nejlepší k narozeninám a ať se ti vůně pěkně nosí :kytka:

austen81 5.2.17 10:56

Díky, jsi hodná. A co se týká manžela, tak ten je už s dárky vycvičený. I když pořád nemůže pochopit, že mám větší radost z parfému, než např. z telefonu :mrgreen:

Rosalie 3.5.17 17:05

Narozeniny :-)

Dostala jsem od svého miláčka k narozeninám své vytoužené INITIO… :srdce: :dance: Samozřejmě nemůžu upřít zásluhy @Korsicanka za nalezení INITIA na webu :potlesk: :palec: Děkuju moc :srdce: :*

Rosa N. 3.5.17 17:47

@Rosalie :mavam: Rozárko,
vůni sice neznám, ale gratuluju Ti k šiškovné Korsičance a Tvému milému, Tvému mládí a moc krásné ikonce a vůbec.. ;)
Všechno nejlepší k narozeninám! :kytka: Ať jsi šťastná!

Rosalie 3.5.17 18:13

@Rosa N. … Ach děkuji Ti moc Rosičko :srdce: :*

Stránka:  « Předchozí 1 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 Další »
Váš příspěvek