Co jste prodali/vyměnili a byla to chyba?

vixen 30.05.10 18:42

Hrozně dlouho jsem si přála EL PC Amber Ylang Ylang. Ze začátku jsem jí intenzivně používala a to byla chyba. Najednou mi začala strašně vadit. Přesto je to vůně, která mi nedá spát a vím,že si zase jednou pořídím aspoň odstřik :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

jerry 30.05.10 18:59
Maty píše: Žádného prodeje nebo výměny nelituju,pokud se mi zasteskne,tak koupím znovu :mrgreen:

Tak to je i můj případ 8)

haifa 10.08.10 19:23

No asi každá z nás občas něco prodá a pak lituje . Většinou se mi stane z důvodu , že si vyhlídnu jinou vůni , tak hledám kterou bych oželela a pak pláču :hyster: Je jich dost nebot miluji vanilku a je to třeba ,Amour , Cašmír, Amour Le Parfum, In Black I Magnetism , i Covet ,L a dálší Jako Sensi . Takže obratem jak to jde zháním to co mi chybí nejvíc. Dala bych si někdy :smack: nebot někdy je těžké sehnat tyto parfíky za super cenu,

Nikdy neprodám a nikdy mi nesmí skončit Shalimar a Insolence. Moje :heart:

rakuli 10.08.10 19:45

Zatím opravdu nelituju ničeho, co jsem prodala. Myslela jsem, že to bude Joop! Le Bain, ale ne, mám tělové mléko, které je skoro silnější než parfém a trochu uvažuju, že prodám i to :conf:

Garfield 10.08.10 20:22

Já bych spíš potřebovala opačné téma :conf: Co jste pořídili a byla to chyba.

Prodeje lituju jen v případě slona.Zůstal mi už jen malý zbyteček na dně flakonu a je mi to teď líto.Přitom vím, že bych to množství nikdy neunosila, takže čertví, kde se ty pocity berou… :conf:

Maty 10.08.10 21:53

Garfi,tak to téma založ.. :mrgreen:

Myslím,že se pisatelky najdou.. :whistle:

Garfield 10.08.10 22:43

:conf: jestlu už tady někde něco podobného není, podívám se…

Ještě se mi vybavila jedna katastrofa :roll: To nebyl prodej, ale vrácení zatoulaného Safran Troublantu, místo abych ho tehdy odkoupila, když už se mi dostal do pracek :bang:

moudjahidine 14.08.10 16:36
vixen píše:
Hrozně dlouho jsem si přála EL PC Amber Ylang Ylang. Ze začátku jsem jí intenzivně používala a to byla chyba. Najednou mi začala strašně vadit. Přesto je to vůně, která mi nedá spát a vím,že si zase jednou pořídím aspoň odstřik :(

Vixen, já si ondyno koupila rovnou flakon a taky jsem to na začátku dost přepálila. Dneska na ni nemám skoro vůbec náladu a navíc mám pocit, že se na mně nerozkládá tak, jako dřív. Už prostě není tak hezká. Ale zbavit se jí… to se zas bojím, že mi bude chybět…

Intense77 28.08.10 17:48

Darovala som : Sicily Dolce & Gabbana a potom ta vona bola ukradnuta asi viem kto to bol ale nemrzi ma to lebo ten clovek sa nevie poriadne obliect a parfum to nezachrani a ja mam vonaviek dost.

Maty 28.08.10 18:45
rakuli píše:
Zatím opravdu nelituju ničeho, co jsem prodala. Myslela jsem, že to bude Joop! Le Bain, ale ne, mám tělové mléko, které je skoro silnější než parfém a trochu uvažuju, že prodám i to :conf:
..ale lituješ :mrgreen:
rakuli 28.08.10 19:02

Ano, první chyba. :P Pláču nad Icebergem :cry:

(snad brzy zas bude)
(mlíčko Joop! Le Bain je již prodáno a nelituju)

meduza123 28.08.10 20:47

Hypnotic
Miracle
Musc Nomade
Love in Paris
a pomalu oplakávám i Poison

Vše prodáno a následně vloženo opět do tužebníku :hyster:

Maty 28.08.10 21:18
rakuli píše:
Ano, první chyba. :P Pláču nad Icebergem :cry:(snad brzy zas bude)
(mlíčko Joop! Le Bain je již prodáno a nelituju)

snad brzy zase bude.. :lol: Ehm,příští týden,že? :whistle:

rakuli 28.08.10 21:51

Ještě, že tu máme takový parfémový koloběh :twisted:

RainyWeather 30.08.10 14:29

Iceberg je taková zvláštní vůně, pořád o ní přemýšlím, ale váhám.. Nicméně taky by mi pak možná chyběla, když bych si na ní zvykla.

Mimochodem, rakuli, ty jsi mi kdysi posílala pár vzorků a VŠECHNY se u mě ujaly a líbily se - Lolita, Balmya, Liberté a teď i Iceberg (akorát toho ještě nemám) :twisted: :twisted: :twisted:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama