Co kdo koupil naslepo?

Chava 8.5.07 11:59

tak já se sekla u Escady Sport Spirit - flakon sliboval podle barvy skořicovou vůni, ale byla to taková divná směska. Šla z domu.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 121 Další »
Nela 8.5.07 13:15

Já se sekla tolikrát, že to ani nevypočítám :) na druhou stranu mi ale i spousta koupí naslepo vyšla, takže je to tak půl napůl :) K těm největším přehmatům řadím například zrovna ty poslední koupě naslepo - Ultraviolet (ikdyž to nebylo tak úplně naslepo, znala jsem ji, ale jen z papírku, na kůži se mi rozležela do něčeho naprosto nepodobného té jemné květinovce z testovacího papírku) a Annick Goutal Quel Amour - to byla koupě jen podle recenzí. Dál bych ještě vzpomněla na Casmir Blue - hašlerky s vanilkou, Victoria´s Secret Breathless - jádrové mýdlo, té jsem se potom hrozně dlouho nemohla zbavit, Escape - pouze dražší a trochu temnější verze E. Arden Sunflowers… To jen tak, co si vybavím teď v rychlosti :)

Jana 8.5.07 19:07

Já se přiznám, že na slepo kupuji docela ráda, ale Beyond Paradise mám doma jako výstrahu, ta mne teda na nějaký čas vyléčila z experimentů. Brr :/

Ada 8.5.07 19:51

Jednou jsem naslepo koupila True Love od Elizabeth Arden, máma má ardenky ráda, tak jsem to riskla. Ale nelíbila se ani mně, ani jí. Naštěstí se mi ji podařilo obratem bez větší ztráty prodat. Taky jsem vzala ze zvědavosti Black a ta se mi sice líbila, ovšem nosit jsem ji nemohla, taky se prodala… (byla tehdy aktuální a byl to tester za dobrou cenu) Snažím se naslepo moc nekupovat. Stejně většinu současných mainstreamovek znám a co neznám je na nákupy naslepo moc drahé :)

qanka 9.5.07 00:13

Bvlgari Blv. Ble. :)

Arome joan 9.5.07 19:09

Burberry Weekend - podľa popisu mala byť svieža, ale na mne smrdela ako
osviežovač do WC

benvenuta 11.5.07 02:43

Ja sa snazim v nakupoch naslepo obmedzovat, robim o len u voni za dobru cenu a takych, u ktorych mam dost dobru predstavu, ake asi su.
Guerlain Eau Imperiale a Meteorites som kupila naslepo na ebay, kazda za $9.99, a bola to stastna kupa.
Takisto som trafila oleje Woody Sandalwood a Lemon Tea z The Body Shop, obidva su bajecne. Na zaklade opisu jednej MUAerky, ktoru si vazim, som kupila aj TBS Japanese Musk, ale zistila som, ze moja koza ho nenavidi. To vsetko na Ebay. Na Ebay som kupila aj kazetu 3ml sprejov 9 voni z TBS „Invent Your Scent“, ktore sa maju navzajom kombinovat, ale z tych 9 sa mi dve pacia a 5 je prisernych (pre moj nos).
Drahe vone naslepo nekupujem, to by som zle dopadla.

Chava 11.5.07 18:00

Benvenuta - to ráda slyčím, že jsi koupila Meteorites.Mohla bys mi ji, prosím, trochu popsat, event. čemu je podobná? Uvažuji o ní, je na Jahodě za dobrou cenu, ovšem nákupu naslepo se bojím, abych sem potom nemusela psát příspěvek, jak to nevyšlo…

Ada 11.5.07 18:23

Já jsem si Meteorites právě na Jahodě před pár dny naslepo koupila (jen jsem koukla na recenze, čtu „fialky á la Heure Bleue v mladistvém provedení“ a chňap ji :) ) a pevně doufám, že to nebyla chyba. Když tak ji střelím dál…

Vera 12.5.07 00:27

Les Meteorites: Konečně fialky:))), a úplně maloučko pudru, nebo mošusu?, znám to i z Byblosu (asi to bude mošus, který vůni „protepluje“, zní to divně, ale připadá mi to tak). A nejspíš se bude muset používat jemně, přijde mi velmi ženská a mně se moc líbí, přeji, ať se líbí i vám :o)))

  • Citovat
  • Nahlásit
Chava 12.5.07 07:01

vera + Ada - mám smůlu, z Jahody zmizela, doufám, že jen dočasně.děkuji za popis.mimochodem, fialková je i, myslím,Soir de Paris od Bourjois i v Joop Jette.

Vera 12.5.07 12:30

Tady ho mají za rozumnou cenu, bohužel tedy + poštovné 80,– do 2000,– :) http://www.akropole.cz/…emy-damske/P … erlain-W-9

  • Citovat
  • Nahlásit
Ada 12.5.07 13:53

No jo, jenže na jahodě byla za tři stovky - docela rozdíl.
Mně to ve stavu objednávky píše, že doobjednávají zboží do skladu a potom to pošlou. Tak uvidíme. Doufám, že se jahoda trochu sebere, stará byla lepší, teď tam mají zmatek a problémy s posíláním a doručováním.

Chava 12.5.07 14:00

Ado, Tobě se podařilo na Jahodě objednat vůni, co nemají v nabídce? Já měla za to, že když to nemají, automaticky to stáhnou ze stránek a prostě to tam není.

Janca 16.5.07 10:29

Přestože jsem se zařekla, že naslepo už nikdy (párkrát mi to nevyšlo), jsem se opět nechala zlákat a objednala si tentokrát Un Jardin Sur Le Nil - Hermes. Četla jsem na ni veskrze kladné recenze a i ve složení nebylo nic co by mi vyloženě vadilo a v parfumerkách jsem na ni zatím nenarazila. Takže jsem objednala a napnutě čekala. Včera přišla a musím říct, že si mně okamžitě získala! Krásná, zvláštně svěží vůnička, vůbec nelituji. Ada ji ve své recenzi popsala přesně, podobně ji vnímám i já. A i když EDT, vydrží krásně dlouho a sytě vonět, alespoň na mně. Takže tentokrát to vyšlo :P

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 121 Další »
Váš příspěvek