Co kdo koupil naslepo?

Marusia 16.11.17 19:19

@ZPĚVAČKA , gratulujem, potom napíš ako sa ti páči, ja ju mám veľmi rada :srdce:

ZPĚVAČKA 21.11.17 21:41

@Marusia už jsem ji zaslala zpět,…nebyl to můj šálek kávy,…slepáky mi poslední dobou moc nevycházejí, tak vždy vůni buď vrátím a vyměním za jinou ( a ten druhý pokus je vždy lepší :-D ) a nebo prodám

zitava 6.12.17 15:41

Odstrek CK Euphoria Forbidden- posunula som ju ďalej, pre mňa bolehlav :poblion:

vlastina9 6.12.17 15:51

Naslepo jsem nedávno koupila Bolero od Gabriely Sabatini a vůně je překrásná :inlove:

AndreaTT 27.2.18 13:53

Ja som naslepo objednala Boucheron Quatre a :inlove: konecne mi slepak vysiel :-D Je to presne to co som hladala :) Konecne po niekolkych neuspechoch :andel:

MagnolieS 27.2.18 15:07

Tuhle hrůzu a je to fakt pušárka obecná :poblion:

Frankie 27.2.18 15:35
@MagnolieS píše:
Tuhle hrůzu a je to fakt pušárka obecná :poblion:

Ty bys mohla být více excentrická. ;-)
Pušárka - co to vůbec znamená?

MagnolieS 27.2.18 15:43

@Frantatata Njn :roll: stane se, pušárka - od pušince, puch = smrad, že by jeden pad, jsem to nechtěla napsat tak natvrdo.

Frankie 27.2.18 15:55

@MagnolieS
Obohacuji si díky Tobě slovník.
Znal jsem jen mušinec. :mavam:

ZPĚVAČKA 27.2.18 18:51

@AndreaTT tak to je dobře, že někdy něco vyjde,..............těch mým vůní nakoupených naslepo taky bylo nespočet, naposledy se mi Lady Vengeance koupená naslepo velmi líbila a zase jsem si flakon rozbila,..... :-D ještě, že jsem si udělala do refanu odstřik, ten týden se mi nedařilo

Dayyo 27.2.18 21:37

Buerberry The Beat : po chvíli mi z ní vonělo něco, co mi připomínalo krém na boty :roll: takže slepák šel z domu pryč…
A jinak vesměs všechny Guerlainy exkluzívní řada jsou pro mě slepáky. Jsou to téměř až na pár vyjímek krásné vůně,ale já je bohužel neumím " nosit… většinou se ve společnosti setkám s nekomplimentem, nebo divnými pohledy 8-O . Tak je nosím doma a je mi s nimi fajn ;-)

AndreaTT 28.2.18 09:15

@ZPĚVAČKA preboha :) no to je radost :lol: este ze mame tie refany :)

AndreaTT 28.2.18 09:16

@Dayyo ja mam presne podobnu skusenost s Burberry The Beat. Dokonca som utekala za jednou kockou, opytat sa ze cim to tak pekne voni. Hned som si ju potom pobjednala a pouzila raz. Na mne mi proste nevoni . :poblion:

Lillly1 14.3.18 09:21

Poslední dobou kupuju hodně naslepo :D U vůní,co mě zaujmou je těžké sehnat vzoreček :think: Takže jsem riskla Jo Malone Mimosa, Jo Malone Tonka, Angel Muse EDT, Miroir des Joyaux Mugler, Idylle Love Blossom Guerlain, L'Heure Bleue edt, Vanile Fruitee Molinard a Miyabi Woman Annayake.
Vyloženě přešlap to nebyl ani jednou.. líbí se mi všechny a některé jsou moje nové TOPky :srdce:

MagnolieS 14.3.18 14:52

Já sice hoodně zbrzdila se slepákama, ale i tak občas ulítnu :roll: je to mor bo co :nail: :lol:

Stránka:  « Předchozí 1 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 Další »
Váš příspěvek