Co kdo koupil naslepo?

zuz.ka 14.3.18 16:06

Po dlouhé době jsem naslepo koupila Hermes Tilly, třicítečku. A klidně jsem mohla vzít padesátku. Líbí se mi.

ijáček 14.3.18 18:19

@zuz.ka Mě se pranic nelíbí ten flakon. Jsem žena a nepotřebuji pánský klobouk a kravatu. Sorry. ale možná je vůně hezká, ale z toho flakonu je mi , no, úzko.

Rosa N. 14.3.18 19:17

@ijáček ..a to mně připadá hodně roztomilý, Joli :o)

zuz.ka 14.3.18 19:48

@ijáček mně se líbí, jako ve stylu kabaretu Lizy Minnelli ;-)

ZPĚVAČKA 15.3.18 21:10

@Lillly1 tak to Jsi odvážná,ale gratuluji, že všechny vůně se Ti líbí, :-)

ZPĚVAČKA 15.3.18 21:12

@zuz.ka Twilly je hezoučká, kořeněná,flakon mně nepobuřuje,…

Lillly1 15.3.18 21:48

@ZPĚVAČKA spíš už podle složení a podle recenzí dokážu trošku odkadnout jestli se mi bude vůně líbit :)

ZPĚVAČKA 17.3.18 22:57

@Lillly1 no to dělám taky, ale někdy mně to prostě zklame, :-)

Hermesfan 18.3.18 04:51

stal sa mi aj opak. Podľa zloženia nic moc, v reáli veľmi milé prekvapenie

Bessinka125 21.3.18 08:17

S nosem už třetí den „vraženým“ do pytlíku Lékorek jsem odklikla dnes Dior Poison Girl EDP, a to prosím :-) , aniž niž bych ji stihla vyzkoušet, tak doufám, že bude minimálně přijatelná, když nic víc.. :-) .

Chodím „okolo“ ní už dlouho a periodicky se mi vrací do povědomí, no tak aspoň už bude mít dušička pokoj.

Podle recenzí na Fragrantice a hlavně podle postřehu Jitky 77, která ji přirovnává právě k vůni bonbonů lékorek , které jsem teď schválně koupila ne za účelem snězení, ale výhradně oňuchávání, mě ta vůně prostě přitahuje,( ačkoli v ní já můžu cítit samozřejmě úplně něco jiného).

Na druhou stranu si dobře uvědomuju, že jsem zatím neobjevila vůni od Diora, která by se mi líbila natolik, že bych ji unosila. Dokonce která by se mi líbila.. Žádné gurmánky na sobě nesnesu, protože mi vadí vonět jako jídlo a toto má být gurmánka jak vyšitá. Některé ohlasy ji přirovnávají k Hypnotiku, se kterým vyloženě nekamarádím…

No zkrátka jsem hazardní hráč ..... doufám v neobtěžující něžně sametově sladký orient s dlouhou výdrží. :-)

Jitka77 21.3.18 09:22

@Bessinka125 Držím palce, ať se líbí :hug:

Bessinka125 22.3.18 03:27

@Jitka77 děkuji :kytka: :-) :sweet:

Biely kvet 22.3.18 05:57

@Bessinka125 Dior Poison Girl má moja dcéra, ja tam tie lékorky vôbec necítim. Pre mňa je dosť sladký. Mojou veľkou láskou od Diora je Poison Pure, tú si už skúšala? Od Diora tiež vône nemusím, ale táto je pre mňa jedinečná. :srdce:

Bessinka125 22.3.18 06:15

@Biely kvet no, jsem hrozně napjatá a natěšená, dnes čekám balíček, tak uvidím..

je mi jasné, že každý vnímá vůně jinak a právě to je pro mě na parfémové zálibě tak vzrušující. A je pravda, že něco slaďoučkého bych brala, i když už mi není dvacet a mám taky dceru ve věku , kdy už začala nosit parfémy..

Díky za tip na Pure Poison, možná jsem ho dříve někdy vyzkoušela, ale dojem nezanechal, nebo si to už nepamatuju :oops: , ale vyhledám si a případně zkusím. Zítra asi neplánovaně pojedu do HK, tak si určitwě vyšetřím čas na parfumerie… Můžeš mi alespoň orientačně přiblížit , kam ji zařadit ? Jako jestli je to svěženka, kytičková? To mě tak rychle napadá nad jménem pure… A jakou má výdrž (pro mě podstatné). Díky. :kytka: :-)

Biely kvet 22.3.18 14:19

@Bessinka125 Svieženka to určite nie je. Názov je čistý jed a niekto ho aj tak vníma. Pre mňa je to jedna z najkrajších vôní. V úvode cítim vôňou pomaranča, mandarínky a bergamotu, ale už tam citrusy krásne dopĺňa jazmín, žiadny bolehlav. Srdce vône tvorí pomarančový kvet a gardénia, položené na santalovom a cédrovom dreve s pižmom. Vôňa je namiešaná excelentne, nič z nej nevytŕča, všetko spolu krásne ladí… :srdce: A výdrž? Na mne skoro nedrží nič, ale táto áno a dosť dlho. Kolegyne sa ma už viackrát pýtali, čo to za mnou ide za krásnu vôňu. Poslala by som Ti vzorku, ale už ju nemám, čakám na výhodnú cenu. ;-) Keby som si musela nechať len jeden parfum, bol by to tento. :-)

Stránka:  « Předchozí 1 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 Další »
Váš příspěvek