Co máte dnes proti sobě? .. a máte ponětí, co s tím?

Rosa N. 04.05.18 09:40

Co máte dnes proti sobě? .. a máte ponětí, co s tím?

např. Mám proti sobě (jsem sama proti sobě), že se neotužuju jako např. prokera (obdiv!) a vstávám později než bych chtěla než bych měla a než bych potřebovala.
Jak nad tím zvítězit moc nevím a štve mě to. :cert:

Stránka:  1 2 Další »
mmaat 04.05.18 10:29

@Rosa N. Taky se neotužuju a taky vstávám pozdě a mě to neštve. :-D

Danilejka 04.05.18 10:36

Dneska jsem na sebe nazlobená, že jsem půl věcí, co musím udělat dnes, mohla udělat včera a nemusela bych se dnes tak stresovat, že standardně nestíhám :-)

Rosa N. 04.05.18 10:44

@Danilejka Jaaaj, Katko, to je u mě bohužel klasika! :hug:

Frankie 04.05.18 10:49

@Rosa N.
Hanko, nestrkej všude ty svoje zelené pr.íky. :-P

Rosa N. 04.05.18 11:05

@Frankie no kónečně! ..už jsem myslela, že se mnou nemluvíš. :o) já si budu strkat co budu chtít kam budu chtít, :lol: to už bys mohl vědět. :rose:

Lucinela 04.05.18 11:17

@Rosa N. @mmaat
To je super téma, nejvíc mě většinou štve má osoba, i když se otužuji, ráno běhám atd. V poslední době - nevím jestli je to zkušenostmi, věkem - začínám být taková čím dál více nejista si sama sebou a bojím se pustit do „větších akcí“. Vždycky jsem byla odvážná, rázná a najednou raději nemám na nic na veřejnosti názor, abych si zase nespálila prstíky. Tak - to mě štve a taky to, že nejsem schopna dokopat se k pořádné recenzi :cert: .

Rosa N. 04.05.18 11:39

@Lucinela hlavně že už Ti zase čuchá čuchometr, Leni! :srdce: To já, kdybych se otužovala a chodila běhat a plavat.. já bych na sebe byla tak pyšná!
Víš, možná je tím, že jsi skromná ad Senecovo(?) „Vím, že nic nevím“. A příliš k sobě kritická. :hug:

Lucinela 04.05.18 13:34

@Rosa N.
Haničko, děkuji :rose: . Je pravda, že se mi zdá, že je toho tolik, co nevím, neumím - prostě typická krize středního věku. A s tím běháním a otužováním - je ideální doba začít. Já tedy nejraději ráno, přivstanu si a ten den je tak nějak lepší. Ale než jsem došla do tohoto stavu, čtvrt roku jsem se nutila, potom přišlo léto a šlo to tak nějak samo a teď už to nehrotím - když nemůžu, odpočívám. Nejsem Emil Zátopek - „Když nemůžeš - přidej“ :lol: .

Rosa N. 04.05.18 13:40

@Lucinela :rose:

Edit: Omlouvám se,
„Vím, že nic nevím“ podle pramenů formuloval (zřejmě) Sokrates

Hermesfan 04.05.18 14:07

ja dnes nič, som spokojná (so sebou), snáď to že by som mala kupovať menej parfémov 8-O

Beverly 04.05.18 14:24

Určitě se nemůžu přiznat ke všemu :oops: , ale co se týče parfémové mánie, odjakživa mám nepříjemný symptom, že dokud nemám pocit, že některou vůni nestihnu nikdy spotřebovat (tj. nemám Zásobu), nemohu se přimět ji normálně používat. ABY MI SNAD NEDOŠLA. Důsledek - začínám některé vůně spotřebovávat, až když mě omrzí, to se pak zase snažím je rychle zlikvidovat, neboť prodat je by byla zrada… takže nakonec jsem často navoněná něčím, na co úplně nemám chuť :think: , a hromadím a hromadím…
Díky, Hani @Rosa N., za toto téma :rose: , teď mi to teprve pořádně došlo :-D :cert:

Biely kvet 04.05.18 17:04

.....že viac jem ako sa hýbem a som akási lenivá. Tému Ako ste dnes cvičili alebo inak sa hýbali už ani neotváram. :oops: Pritom potrebujem schudnúť, 2.6. sa nám vydáva dcéra. :srdce:

Reveur 16.06.18 15:14

Talíř zeleniny…snažím se shodit, byť to do plavek už zjevně nestihnu :lemon: :-)

GreyHound 16.06.18 20:43

Už mě dlouhou dobu štve to, jak jsem dokonalej.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek