Co měly herečky na Oscarech

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
klubko 25.2.09 11:41
Vera píše: …dlouho mi i trvalo, než jsem si všimla, že vůbec nějaký obličej, natož uši, má, tak mě fascinovaly ty vodní šaty :oops:

Já ani nevím, jestli se mi ta reklama líbí, protože mi leze krkem, jak mluví :roll:

Kerze 25.2.09 11:41

…ty uši mají vodní šaty ? Aha, budu se muset líp dívat… 8) A pak že není Mattoni, když s ní někdo takhle nesmyslně plýtvá… 8)

A proč tak divně mluví ?

evixx 25.2.09 11:44
klubko píše:
Vera píše: …dlouho mi i trvalo, než jsem si všimla, že vůbec nějaký obličej, natož uši, má, tak mě fascinovaly ty vodní šaty :oops:
Já ani nevím, jestli se mi ta reklama líbí, protože mi leze krkem, jak mluví :roll:
…vůbec mám nějak poslední dobou pocit, že afektovanost ( mluvy…šištání, přízvuk atd. ) je v reklamě trendy
verunka2201 25.2.09 20:30
klubko píše:
Kerze píše:
A proč tak divně mluví ?
evixx píše: …vůbec mám nějak poslední dobou pocit, že afektovanost ( mluvy…šištání, přízvuk atd. ) je v reklamě trendy

Proč tak divně mluví? Já myslím, že je to nový rozmar původně českých hvězdiček (no dobrá, někdy i hvězd), kterým se doma nedařilo, tak se rozhodly udělat díru do světa - a takhle dávají najevo, že češtinou (a českou zemí vůbec) opovrhují, protože jim nedala jejich vytouženou slávu…
Nejen matonnka Soukupová, ale i Němcová - tu jsem dřív měla celkem ráda, ale po tom, co někde mluvila česky a v 5 větách se asi 9× přeřekla a zdůvodnila to tím, že „tu češtinu už zapomněla“, ji nemůžu vystát :twisted:

Kerze 25.2.09 21:08

""http://img.enter4u.eu/th/88302350×466evfs27805.jpg:http://img.enter4u.eu/…vfs27805.jpg

…ty uši…

klubko 25.2.09 21:30

Hm, ty uši, fakt jo, jsou nějak moc vidět nebo co :) Jinak Němcovou nemůžu vystát, není to jen tím, jak mluví (hrozně), ale celá její vizáž a vystupování je tak nějak…ridiculous… :shock:

Kerze 25.2.09 21:33
klubko píše:
Hm, ty uši, fakt jo, jsou nějak moc vidět nebo co :) Jinak Němcovou nemůžu vystát, není to jen tím, jak mluví (hrozně), ale celá její vizáž a vystupování je tak nějak…ridiculous… :shock:
…ty uši jsou vidět moc, ta prsa zas nějajk málo… :conf:
klubko 25.2.09 21:36
Kerze píše:
klubko píše:
…ty uši jsou vidět moc, ta prsa zas nějajk málo… :conf:
Řekla bych, že chtěla odpoutat pozornost od těch uší… ale marná snaha… :lol: Kde nic není, ani smrt… atd :wink:
Lela 25.2.09 22:10

Ach jo, holky, kdo je chronický dietář ví, že stojí před Sophiinou volbou: prsa nebo pr..? Soukupová si vybrala to druhé.
Nicméně se přidávám, ty uši jsou neodpustitelné.. :lol:

Amy 26.2.09 07:53

A já vůbec nevím, kdo Soukupová je, ale reklamu na Mattoni znám, takže díky Vám už vím, že ta chodící voda je nějaká Soukupová :lol: Ze šatů na Oscary se mi nejvíc líbí Jenifer Aniston, vždycky jí to sluší a přitom vypadá přirozeně narozdíl od některých hereček jako je Nicol nebo Anne, taky Calistě to sluší, ač jí nemusím jako herečku, Nicol Kidmanová se mi líbila naposledy ve filmu V moci posedlosti, pak začala s botoxem a nechala si zvětšit rty a už to není vůbec ona. Jako Reneé, nejvíc se mi líbila jako Bridget Jonesová, teď je z ní vychrtlina, hrůza. Parfémy si vůbec netroufám přiřadit, protože já taky nosím No.5 a určitě byste to ke mě netiply. :wink:

evixx 26.2.09 08:16
Lela píše:
Ach jo, holky, kdo je chronický dietář ví, že stojí před Sophiinou volbou: prsa nebo pr..? Soukupová si vybrala to druhé.
Nicméně se přidávám, ty uši jsou neodpustitelné.. :lol:

…bych jí i ta ušiska odpustila… kdyby už navždy zmlkla :mrgreen:

..a na modelku se teda dost potí … nebo jaky ty „šaty“ vznikají … pravda náš malý u té reklamy říká: „…teta luluů !“

Svatka 26.2.09 15:13
Amy píše:
A já vůbec nevím, kdo Soukupová je, ale reklamu na Mattoni znám, takže díky Vám už vím, že ta chodící voda je nějaká Soukupová :lol: Ze šatů na Oscary se mi nejvíc líbí Jenifer Aniston, vždycky jí to sluší a přitom vypadá přirozeně narozdíl od některých hereček jako je Nicol nebo Anne, taky Calistě to sluší, ač jí nemusím jako herečku, Nicol Kidmanová se mi líbila naposledy ve filmu V moci posedlosti, pak začala s botoxem a nechala si zvětšit rty a už to není vůbec ona. Jako Reneé, nejvíc se mi líbila jako Bridget Jonesová, teď je z ní vychrtlina, hrůza. Parfémy si vůbec netroufám přiřadit, protože já taky nosím No.5 a určitě byste to ke mě netiply. :wink:

Reklama na Mattonku se mi líbí (včetně písně Bambola). ale jen do té doby, než otevře chodící voda pusu:„Pšál zte si Mattonii?“
P.S. Taky nosím No.5, ačkoli rozhodně nejsem žena wamp.

Barbarra 26.2.09 15:21
svatka píše:Reklama na Mattonku se mi líbí (včetně písně Bambola). ale jen do té doby, než otevře chodící voda pusu:„Pšál zte si Mattonii?“

… než začne mluvit, tak přepínám. :?

Svatka 26.2.09 15:31

Dík za tip! :D Teď, když vím, že ten okamžik přijde: cvak!

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek