Co na dokonalou pleť...

verunka2201 6.4.12 19:30

Rozo - kterou Misshu máš vyzkoušenou? trb z blogu „…den je krásný“ ji hrozně chválila a mně se dle recenze také dost zamlouvá. Hodlám si pořídit vzorky. Mají více druhů, kterou máš ty?

manolia 17.4.12 17:33

@eva1960 Evi, takže jim přišel ten vrácený gel a prý posílají ten správný Water Sleeping Pack, pak napíšu dojmy.

dusty 17.4.12 17:38

Skúšala som Garnier BB krém zo vzorky v časopise, teda nič moc - tónovací krém od Nivea sa mu podľa mňa vyrovná. A má to zvláštnu parfumáciu, atypickú, totálne „nekrémovú“.
Inak aspoň v DM išli s cenou výrazne dolu - stojí teraz niečo cez 8 eur, možno len akcia. Osobne si myslím, že aj tento bíbíbúm čoskoro skončí, rovnako ako šampóny dva v jednom a pod. Dokonalý make-up si vyžaduje vrstvenie rôznych konzistencií - gél, krém, púder,…

• Citovat
  • Nahlásit
eva1960 17.4.12 18:54

dneska jsem myslela, že mě omyjou. Už víc jak 7 týdnů čekám na krém od Kiehls Crystal marine. Už jsem psala prodejci, poslal mi číslo doporučené pošty a že mám ještě počkat. Dneska jsem měla ve schránce dopis z vyclívací pošty praha o příchodu vrácené zásilky z dodací pošty. že prý jsem si to tady nepřevzala a mám sdělit, jestli zásilku chci znovu doručit nebo jestli vrátit odesílateli. A za každý den uložení účtují úložné 10 Kč. At si mě zítra na poště nepřejí, co tam ztropím za skandál. Mám PO Box, všechno je vždycky v PO Boxu a oni to vrátí zpět !!

Kromě toho jsem objevila velmi zajímavou značku USA Pevonia. Poslala jsem odkaz své kamarádce, která je naprosto odbornicí na kosmetiku. Vy které jste navštěvovaly omlazení tak určitě znáte Erin.
cituji

pěkný je peeling Enzy Spherides cream. Má nano zrníčka téměř neznatelná. Takže to nejen vyčistí, ale i oživí.
Pak Timeless Repair Lotion nebo lepší by byl Timeless Repair serum.
A co je bomba je Myoxy-Caviár Timeless Repair cream. Ten by stál za to. Evo, ten si objednej. Asi namítneš, že je drahý. Není, protože Ty jsi moc hodná a výborné věci si zasloužíš.
Pevonia má taky krémy na citlivou pleť.

takže nebudu diskutovat jestli jsem hodná nebo ne :) Můj muž když by se dozvěděl skutečné částky kosmetiky, tak určitě bude jiného názoru :cert:

ale je to k diskusi. Samozřejmě už jsem si Caviar Myoxy Timeless cream koupila ve vzorku, takže jsem zvědavá.

manolia - potom napiš dojmy, jaký je krém.

Clarisse 17.4.12 20:56

Používám skvělý olej z granátového jablka od Saloos, na noc. Ráno je pleť krásná, hydratovaná a jakoby odpočatá, malinké vrásky mi přijdou ještě menší a to ho používám jen 14 dní. Dneska jsem si koupila bázi pod make-up od Dermacolu a hned ji doma zkusila. To je snad kouzlo, co báze dokáže. Hladká tvářička jako miminko, spolu s make-upem super záležitost. Nechápu, že jsem na to přišla až teď. Mám na tvářích lehce popraskané žilky, takže jsem malinko červená a tímto se to krásně skryje. Podle mě se musí pleť hydratovat, jak z venku, tak ze vnitř dostatečným pitným režimem. Drahé krémy na vrásky jsem zatím nezkoušela.

lucil 17.4.12 21:19

Granátové jablko, jo? a fungují tak všechny nebo máš zkušenost přímo jen s tím g. jablkem… já používám ty malé pleťové.. ted levandulový ale ten teda nic moc, jen vůně super :)

Clarisse 17.4.12 21:26

Levandulový jsem měla taky a jak říkáš, krásná vůně, ale nic moc, navíc bych řekla, že mě po něm lehce červenala a pálila pleť. Granátové jablko mi přijde daleko lepší, výživnější, pleť je jasnější a vyhlazenější. Ale asi je to individuální. Určitě u něj zůstanu. Jediná nevýhoda je, že mám od něj umaštěné vlasy, jak se asi v noci vrtím.

chavah 17.4.12 21:30

Ziaja - noční kozí krém.Fantasticky voní po mléku, ani stopa koziny.Skvěle promašťuje, hydratuje a stojí pár kaček.Kam se na něj hrabou exkluzivní značky.Hodně dobré muziky za málo peněz.

http://pemi.cz/…ml-8901.html

Jitka 19.4.12 08:38
DěMně ch
@dusty píše:
Keď niekomu chýba AB mandľový krém, hlásim, že sa vyrába znovu pod značkou DAMITA Cosmetics s rovnakým zložením, akurát s jemne pozmenenou parfumáciou.

Dusty, moc děkuji za zprávu - mně chýba. :D používám ho léta jako noční krém na ruce, je moc dobrý. I jejich krém na ruce je moje stálice. Myslela jsem, že značku k nám přestali dovážet, ale vlastně ani nevím jestli zde koupím tu novou, musím se podívat. Té změněné parfemace je mi líto, snad mi nebude protivná. Přestala jsem z toho důvodu používat Niveu. Taky bych řekla, že značka AB je daleko originálnější název než trochu hloupě znějící Damita. :roll:

dusty 19.4.12 08:42

Značka AB je asi vlastníctvom, takže s tým Damita nič nenarobí. Ale Damita sú vraj bývalí zamestnanci AB kozmetiky, receptúra krému je rovnaká, moja mama hovorí, že krém má rovnakú kvalitu, len mierne pozmenenú vôňu.

• Citovat
  • Nahlásit
barbucha 19.4.12 09:02
@chavah píše:
Ziaja - noční kozí krém.Fantasticky voní po mléku, ani stopa koziny.Skvěle promašťuje, hydratuje a stojí pár kaček.Kam se na něj hrabou exkluzivní značky.Hodně dobré muziky za málo peněz.http://pemi.cz/…ml-8901.html

Tak jsem si objednala noční i denní - to jsem fakt zvědavá. No, za těch pár šupů to v nejhorším využiju aspoň na krk…

• Citovat
  • Nahlásit
LuciaG 19.4.12 09:23

Podľa mojich vedomostí je mandľový krém, ktorý kedysi vyrábala kozmetika AB, tento od kozmetiky Regina. Kupovala som ho mame, skúšala, je to úplne presne na chlp ten istý mandľový krém, ako pôvodný, vrátane vône.

dusty 19.4.12 09:31

S tym nemozem súhlasiť, Regina je gelový ľahký krém, s mastným AB - teraz „DC mandľový krém“ od Damita nemá nič spoločné. Okrem toho, vyrába sa už dosť dávno. Máme, používame na ruky. :mrgreen:

http://www.eshop.prevas.biz/…m-50-ml.html

• Citovat
  • Nahlásit
LuciaG 19.4.12 09:39

Gélový???? Však som ho testovala, gélový určite nie je. Je to krém v pravom slova zmysle.

dusty 19.4.12 09:47

Má ľahkú gélovitú konzistenciu. Vôbec nie je mastný.

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 76 Další »
Váš příspěvek