Co nosíte do deště?

Phalaen 24.03.14 08:30

Co nosíte do deště?

Které vůně se vám líbí do deště (a které se naopak v tomhle počasí zazdí)?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Eunika 24.03.14 08:39

Coco, té vlhko vyloženě dělá dobře :kytka:

Alena_In 24.03.14 08:49

Souhlasím s @Eunika - Coco je v dešti skvělá, rozvoní se úplně jinak než za sucha. Totéž mám i s Allure, v dešti je taková omamnější. A pak taky Violet Blonde (dnes ji mám na sobě a je úžasná) a Narciso Rodriguez for Her.

33lejaby 24.03.14 11:56

@Alena_In
Nechala jsem se inspirovat a vytáhla Violet Blonde.

Camellia 24.03.14 12:13

Já dneska právě kvůli dešti vybrala Vol de Nuit.

dynda 24.03.14 12:15

Coco, případně 24 Faubourg. A dneska vyhrála Coco. Ještě se snad půjdu schválně projít ven.

Zyra 24.03.14 12:31

Ja nosím gumáky :mrgreen: . To ma prvé napadlo :oops: .
Ale keď viem že bude celý deň pršať tak nosím Coco.
Mám ale viac vôní, ktoré v daždi a vlhku nosiť nemôžem - 31 RC, SPI kôli kosatcu. Coromandel na mne v daždi plesnivie.

domenica 24.03.14 12:39

Quand Vient la Pluie :D, L´Heure Bleue a Iris Ganache. Ty především. Když prší několik dní za sebou, dojde i na 31 Rue Cambon a Mon Parfum Chéri, Epic, Mitsouko, Dans Tes Bras, klidně i nějaké gurmánské vůně… Deštivé, vlahé dny mám ráda i proto, že právě obecně většině vůní, které nosím, prospívají. Neplatí pro tropické teploty, a nejvíc to platí pro teploty v rozmezí 10-18 stupňů. :D

coconut 24.03.14 15:53

Já nosím ráda Covet, jinak to zatím moc vysledované nemám.

otakara 24.03.14 16:54

tiež Covet , Mitsouko - dnes bolo obzvlášť pekné

Phalaen 24.03.14 19:22
@Zyra píše:
Ja nosím gumáky :mrgreen: . To ma prvé napadlo :oops: .

Já už jsem odsud tak zblblá, že jsem četla „gurmánky“ :D

K Chanelům jsem se ještě nepročichala :oops: , dám tomu ještě pár let :D , ale když prší, mám ráda Herreru CH a nebo její limitku Garden Party, z té obzvlášt vyniká jakási hlínovost. Asi jsem divná, ale voní mi zmoklá hlína i na mně :D .

Jinak dneska zvláštní jev… ve fitku jsem kolem sebe pořád větřila Hypnotic, ale nenašla jsem viníka, protože tam byli jen chlapi :nevim: . Po chvíli mi došlo, že je to moje Manifesto L´Eclat 8o . Už ji pár týdnů nosím a tohle na mně nikdy neudělala, až dnes, tak to přisuzuji tomu dešti :think: .
Hned jak jsem přijela domů, šla jsem očichat flakon od Hypnoticu a znovu zápěstí a bylo to tam.
Doufám, že bude zítra pršet, abych to mohla zkusit znovu :D

Elalice 25.03.14 11:39

@Phalaen já jsem to četla také jako gurmánky. Až jsem si přečetla Tvůj příspěvek, tak jsem rolovala nahoru, abych si to přečetla ještě jednou a správně :-D

kwitek 25.03.14 13:08

Covet :-), a koukám nejsem první :-P

wendulka29 25.03.14 16:05

Déšť na mně prospívá vůním jako 31 Rue Cambon, Après L'ondée, Quand Vient La Pluie nebo L'Heure Bleue. A bezprostředně po dešti nosím i Iris Silver Mist.

Dalia 25.03.14 16:34
@kwitek píše:
Covet :-), a koukám nejsem první :-P

S nostalgií vzpomínám … ano, Covet + déšť = nádhera. :)
Z mé současné poličky mám do deště nejraději L'Heure Bleue a Coco. Tyto dvě vůně mám v tomto směru ověřené. Ale myslím, že déšť sluší i dalším, např. No°19 Poudré, 31 RC, Bois d'Iris, Lyric, La Fille de Berlin, Five O'Clock Au Gingembre, Ambre Narguilé, Boisé Torride …

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama