Co obvykle snídáte?

Ronna 2.9.11 22:47

A kde jsou ta smažená vajíčka, slaniny apod.? :D To už dnes nikdo nesnídá?
Já mám ráno pomalý rozjezd, takže něco vařit by bylo nad moje síly. Takže káva s mlékem, tousty s máslem a zeleninový salát.

Arome Dušička 2.9.11 22:50

,,

Příspěvek upraven 25.01.14 v 14:31

RainyWeather 2.9.11 22:51

Když odhlédnu od toho, že vajíčka a slanina jsou pěkně tučné, tak bych to i jedla, kdyby mi to někdo připravil :P Takhle snídám v Chorvatsku. Tam je potřeba se ráno vydatně najíst, když se nejde na oběd. Děláte mi chutě, mám hlad :angry:

Arome Dušička 2.9.11 22:52

Vždyť to tolik práce nedá… a ten slastný efekt :bang:

Ronna 2.9.11 22:54

Vaječnou omeletu jsem už neměla ani nepamatuji. Navíc jsem na omelety dost nešikovná. Ale dostala jsem na ni chuť.

Arome Péťka 2.9.11 23:22

Nic si z toho nedělej, mně omelety taky nejdou. :-( Já nejradši snídám muslli s jogurtem a zelený čaj nebo něco sladkého. :)

Lalaith 3.9.11 08:36

Většinou müsli se sójovým mlékem/rýžovým mlékem nebo podobnou chuťovkou (vysadila jsem mlíko a mléčné výrobky, takže dřívější snídaně většinou padají…) + do toho krájím nějaké ovoce nebo kydnu domácí marmeládu (musli máme své míchané, ne ty pražené sladké z obchodu…)
A černý čaj Earl Grey - když ho ráno nemám, bývám dost nevrlá :lol: Zelený ráno nemůžu, obzvlášť na lačno, to je mi po něm strašně blbě a nevím proč :roll: To je první snídaně - na druhou snídani kousek chleba… :wink:

(první snídaně = snídaně hnedka po probuzení; druhá snídaně - když mezi snídani a cestou autobusem do školy uplyne nějaká doba, měla bych v autobuse zase hlad a bylo by mi blbě, tak si musím dát druhou snídani :D Např.: vstanu v 7, hned se nasnídám, ale do školy jedu třeba až v devět, tak se v půl deváté nasnídám podruhé..)

derad 3.9.11 09:05

jabko.

Verda2 3.9.11 20:23

V práci presso a něco sladkého - buchtu, loupáček, někdy ještě jogurt. Vstávám v 5.30 a snídám až kolem 9, tak jsem již vyhladovělá :)

A doma v sobotu většinou rohlík s máslem a marmeládou a v neděli musli s ovocem a ovocným jogurtem/kyškou. K tomu samozřejmě kávu, bez té bych se neprobudila :)

Slané snídaně - šunku, sýry - minimálně, možná proto, že dřív jsem mívala výhradně takové, nyní mně ráno ta „sůl“ nedělá dobře. :)

Sendy 6.9.11 15:11

Kávu a jogurt.

Příspěvek upraven 26.07.12 v 05:27

Daja 6.9.11 16:24

Cokoliv,hlavně se pořádně napucnout :mrgreen:

Afrika 6.9.11 16:51

raňajkujem v práci, skoro ráno nemám chuť jesť, dám si kávu a zopár keksov, buď bebe dobré ráno alebo v poslednej dobe polku indián keksov, nejaká praženica so slaninou ráno by mi asi zabila, to nejem vôbec a ráno mám chuť hlavne na sacharidy

emily 6.9.11 17:18

Praženicu len občas cez víkend, rovnako opečený chlebík vo vajíčku. Cez týždeň občas párky, niekedy chlebík+maslo+džem, banán, chlebík+šunka+syr, chlebík+maslo+vajíčko. A to všetko zalejem čiernym cajikom.
Bebe dobré ráno som mala tiež rada, kým ma z neho nezačal bolieť žalúdok.

shanin 6.9.11 17:45

Snídáte pořád stejně, nebo se to u vás s věkem mění? Já čím jsem starší, tím větší mám potřebu ráno jíst. Asi to tělo potřebuje víc pohonných hmot, aby se udrželo v chodu. :-)

Garfield 6.9.11 18:39

V mládí jsem nesnídala vůbec, respetive jen kafe. Pak jsem se naučila snídat pravidelně a vyhovovalo mi to, i se mi líp vstávalo. Pak jsem si zase musela na snídaně odvyknout, protože „tchánovic“ museli spát s otevřenýma dveřma do ložnice a jakákoliv činnost ráno v kuchyni je budila :roll: :evil: Tak jsem snídala až v práci a to mi teda moc nesedlo.Těším se, jak zase budu teď vstávat s horkým čajem a pořádnou snídaní v klidu doma :)

A snídám na co mám zrovna chuť, obvykle je to ráno jiné, někdy slané, někdy sladké. Někdy mám i jen strašnou chuť na obyčejný čerstvý suchý rohlík :shock: :mrgreen:

Stránka:  « Předchozí 1 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 34 Další »
Váš příspěvek