Co obvykle snídáte?

shanin 8.9.11 09:29

Není lepší dát si víno? :-)

bagheta 8.9.11 10:22
mirka81 píše:
bagheta píše:
Garfield píše: :conf:
Mi to vrtá hlavou, to se fakt někdo najíte toho rýžového polystyrénu a nemáte pak hlad?
A co je jablečný ocet, to je fakt ocet? A k čemu je dobrý, kromě překyselení žaludku?

jablečný ocet právě brání překyselení žaludku. Stejně jako kyselý citron :wink: …je to skvělý na střeva, někde jsem dokonce četla, že je to prevence proti rakovině tlustýho střeva. Údajně to i zrychluje metabolismus. Mně to každopádně bezkonkurenčně nejlíp upravilo „ranní režim“ :lol: a už nemívám žádný zažívací potíže, jako dřív (časté nadýmání, nafouklé břicho,pocit přeplnění..). Piju 2 lžíce rozmíchané ve sklenici vody nalačno. Piju to teda se zacpaným nosem,ale přežít se to dá :lol:

Jinak k té první otázce - ty polystyrénové chleby taky nechápu,já bych měla hlad ještě větší :conf:

Tak si nakoupíme ocet :D

Tak pěkně si to popsala, jak reklama na activii - a tohle vyjde levněji :mrgreen: :mrgreen:

by mi měli zemědělci zaplatit reklamu,viď :lol: ? Levněji to vyjde, já kupuji bio ocet v Dmku asi za 40 kaček a vydrží mi ta flaška tak čtvrt roku :)

bagheta 8.9.11 10:24
shanin píše:

stačí že je to tu plné závislaček na parfémech,ještě tak arome plné alkoholiček :lol: …víno zas právě překyseluje :roll: …ale přiznávám,že si i to ráda dám :lol: (samozřejmě ne denně a na lačno :lol: )

bagheta 8.9.11 10:26

Holky, za zkoušku nic nedáte. Na hubnutí to prý pomáhá taky,ale to by se v takovém případě mělo pít 3× denně před jídlem myslím :conf: . Každopádně chce to napoprvé zatnout zuby a zacpat nos a nevzdat to,ono to po pár dnech nebude tak hnusný (mě to poprvé přišlo,že to smrdí jak blitky, ale už ten pocit nemám :) )

Luna 8.9.11 14:28

Na hubnutí mi teda pomohlo akorát cvičit a najet na naprosto jiný styl stravování, než jsem mívala. Jablečný ocet je dobrý jako přísada do bramborového salátu. :whistle:

Jinak k těm polystyrenovým chlebům-já to většinou snídám. Dám si dva, na to sýr nebo sojovou pomazánku a stačí mně to.
Pečivu se snažím vyhnout, občas si k snídani dám celozrnnou bulku-jednu! poslední dobou jsem zpřísnila. 8)

Garfield 8.9.11 16:22
shanin píše:

K snídani???? To vyzkouším!Když už nic jiného, tak mi to aspoň přinese optimističtější pohled na svět již od ranního kuropění 8)

mirka81 8.9.11 16:42
shanin píše:

To si dávám spíš k večeři 8)

shanin 8.9.11 17:00

Však k snídani jenom lehký vinný střik… :-)

Jitka 8.9.11 20:47

Taky už asi měsíc užívám ráno jednu lžičku jablečného octu a nemůžu si ho vynachválit, opravdu pomáhá.

bagheta 8.9.11 20:56
Luna píše:
Na hubnutí mi teda pomohlo akorát cvičit a najet na naprosto jiný styl stravování, než jsem mívala. Jablečný ocet je dobrý jako přísada do bramborového salátu. :whistle:Jinak k těm polystyrenovým chlebům-já to většinou snídám. Dám si dva, na to sýr nebo sojovou pomazánku a stačí mně to.
Pečivu se snažím vyhnout, občas si k snídani dám celozrnnou bulku-jednu! poslední dobou jsem zpřísnila. 8)

myslím,že nikdo tady není tak naivní,aby očekával,že když si dá ocet a bude se dál přežírat, že zhubne :wink: …ale může to být prý podpůrný prostředek. Jinak bramborový salát s jablečným octem bych nepozřela (vlasntě asi žádné jídlo). Maximálně balsamiko, nebo klasiku „lihový“ ocet :lol: (ikdyž pravda, tam už se o prospěšnosti zdraví hovořit nedá :whistle: )

Ronna 9.9.11 12:31

Taky si ráno dávám jablečný ocet s vodou. Dobrý je třeba ten z dm. A ještě jedna věc, taky moc zdravá, cayenský pepř. Ten zase během dne, jen špetku do vody. Taky je to prý hrozně zdravé. Na poprvé máte pocit, že vám hoří hrdlo, ale pak si zvyknete.

Ronna 9.9.11 12:34
shanin píše:
Však k snídani jenom lehký vinný střik… :-)

To je móda v Anglii, víno k snídani.

shanin 9.9.11 12:45

V Anglii vědí, co je dobré a prospěšné. :-)

Dalia 9.9.11 18:48
Garfield píše:
shanin píše:
K snídani???? To vyzkouším!Když už nic jiného, tak mi to aspoň přinese optimističtější pohled na svět již od ranního kuropění 8)
:mrgreen: :lol:
shanin 10.9.11 18:37

Když jsem dřív v létě jezdívala po hudebních festivalech, tak se většinou ráno vstalo, vylezlo ze stanu, dalo se cigáro a šlo se pro pivo. :-D

Stránka:  « Předchozí 1 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 Další »
Váš příspěvek