Co obvykle snídáte?

mirka81 10.9.11 19:41
shanin píše:
Když jsem dřív v létě jezdívala po hudebních festivalech, tak se většinou ráno vstalo, vylezlo ze stanu, dalo se cigáro a šlo se pro pivo. :-D

Tak tomu se říká - snídaně šampionů :vomit:  :speechless:

chaantal 17.9.11 19:05
Ronna píše:
shanin píše:
Však k snídani jenom lehký vinný střik… :-)
To je móda v Anglii, víno k snídani.

Pěkně! :D Já mám ráda po ránu teplé pití, že bych to zkusila se svařákem? :D

shanin 18.9.11 09:43

chaantal: Dej pak vědět jak to dopadlo. :-D

Vanilka 26.9.11 21:32

Ja najčastejšie raňajkujem jogurt, vločky alebo chlieb s maslom, šunkou a paradajkou, uhorkou alebo paprikou, občas vajíčka. Z času na čas nepohrdnem sladkými raňajkami ako napr. domáci koláč, vianočka a pod. s mliekom, lievance, chlieb s džemom, croissant…ale zásadne raňajkujem vždy, každé jedno ráno

jaccckie9 3.11.11 12:27

Kávu :palec:

RainyWeather 3.11.11 18:18

Musela jsem změnit návyky. Ráno vstávám v půl 6, takže jíst nemůžu (blicí smajl). Dávám si 5-7 piškotů namočených v čaji (množství piškotů dle stavu žaludku). Po příchodu do práce si dávám zase něco malého sladkého…

miriell 11.12.11 10:17

Kafíčko a k tomu vždy něco sladkého (croissant, sladké cereálie, sušenky,…). O víkendu si dělávám opečený toast s medem.

chaantal 21.12.11 13:32

Presso se skvělou cremou posypanou skořicí s mlékem, čtvereček dobré čokolády :srdce: + jogurt s müsli, tvaroh nebo sladké pečivo, cerální sušenky… :)
Nikdy jsem moc nesnídala müsli s mlékem, ale dnes nebylo nic moc po ruce, tak jsem měla Müsli Premium čoko a višeň od Emca s mlékem, vynikající… :)

Luna 23.12.11 19:48

Už ZÍTRA :potlesk: přijde ten den, kdy si ráno dám domácí mandlovou vánočku.
Celý rok po ránu žvýkám žitný chleba s tvarohem či bílé jogurty, páč se musím hlídat. :)

Chihuahua 21.1.12 19:01

Já odjakživa nesnídám,nevím proč,ale ráno nedokážu nic pozřít :nevim:

gabra771 22.1.12 16:27

O víkendu rozpustné kafe s mlíkem, ve všední den v práci zelený čaj… K tomu většinou nestíhám sníst nic, až tak po hodině… :lol:

barabizna 22.1.12 17:05

Snídám kávu na exhumaci, k ní jogurt a kousek pečiva, např. půl rohlíku, piškoty, súšu, po půl hodině najedu na čaj

Rubín 22.1.12 20:12

Já snídám jen když to stíhám, ale raději si přispím :oops:

gabra771 22.1.12 20:16
Rubín píše:
Já snídám jen když to stíhám, ale raději si přispím :oops:

Ve všední den taky raději ležím než jím… :dance:

cat_deveraux1 22.1.12 21:35

O víkendu když mám klid, tak si dávám do nosu. Teplé vafle nebo něco sladkého, džus a kakao a sedím u toho s časopisem skoro až do oběda.
Přes týden je to horší, ale snažím se.. Nejčastěji ovesnou kaši s ovocem, sypané müsli s oříšky,javorovým sirupem a nakrájím do toho banán a zaliju mlékem (mňam) a nebo za pochodu sežmoulám kus nějakého sladkého pečiva.
Od mala jsem naučená jíst něco sladkého a k tomu kakao. Nedovedu si po ránu představit že bych si dala chleba se šunkou nebo vajíčka.. Brrrr

Stránka:  « Předchozí 1 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 Další »
Váš příspěvek