Co obvykle snídáte?

naja1 09.10.13 19:37

Já jsem dost velké prase, co se týče snídání. Od těhotenství nemám na nic chuť, ráno mi moc žaludek nefunguje, takže pravidelně kávu s trochou mléka a uvařím si hrnek čaje. Ale vím, že se snídat má, tak se snažím do sebe něco dostat, ale nepravidelně. Buď si udělám toust s máslem a pl. sýrem, nebo ten křupavý chleba sezamový s marmeládou, někdy bílý joburt s ovocem nebo müsli, občas BEBE sušenku.

coconut 02.03.14 16:20

Většinou snídám müsli s jogurtem, kaši (ovesnou nebo rýžovou), samotnej jogurt, různý cereálie s mlékem, tvaroh, chleba s něčím.

Verda2 02.03.14 16:25

Vždy kávu s mlékem a k tomu něco sladkého, většinou buď nějaký koláč nebo buchtu, rohlík s máslem a marmeládou/medem nebo müsli s jogurtem a ovocem. Jen velmi vyjímečně míchaná vejce - na slané snídaně chuť nemám.

KateElizabeth 04.04.14 21:18

Snídám doma jen vodu s citronem a prášky nutné k přežití. V práci kávu, ihned a koláč, nebo banán. Nepozřu po ránu těžká jídla a maso, co má rád můj muž. Nemohu mléko, kakao, můj žaludek mléko nesnáší.

slunickoJ 05.04.14 10:58

Většinou müsli nebo nějaké jiné cereálie s mlékem, případně jogurtem, někdy chléb se sýrem. Dřív to byl hodně chléb s marmeládou nebo medem. V každém případě snídat musím, když náhodou jdu k lékaři na lačno, je mi šoufl.

eleonen 05.04.14 11:56

Většinou si dám ovesnou kaši s brusinkami nebo bílý jogurt s hroznovým vínem. Ted na jaře ovšem vede čerstvý krajíc s pažitkou :palec: a k tomu Caro.

ivuska85 05.04.14 16:08

uz roky ovocie

Luna 05.04.14 16:20

@ivuska85 Jenom? To bych asi zemrela hlady… Snidane je ma oblibena cast dne. Delam si sypany zeleny caj z Ciny a k tomu stridam slanou nebo sladkou variantu. Slana je mene casta, vetsinou se sklada z kousicku kvaskoveho chleba, masla, syru a zeleniny, na sladke se vyradim: kukuricne palacinky, michany tvaroh s ovocem a orechy, bananove livance, ovesne livance, vselijake placicky z kokosu, mandli apod., vse bez mouky, podle toho, co doma mam. Nebo ovesna kase…mnam! Na to troska prazenych orisku ci seminek na sucho…stal se ze me snidanovy maniak :mrgreen:

Incognita 05.04.14 20:53

Dneska po akci to byl pomeranč a banán :mrgreen:
Ale běžně kávu a něco malého sladkého - kousek mamčina dortu nebo tetina koláče, toast nejlíp s kaštanovou marmeládou nebo aktuálně gofre se šlehačkou.
A když mám potřebu doplnit živiny, tak ovesné vločky s oříšky a čokoládou :srdce:

adaja111 08.04.14 20:42

od pondelka do piatku vždy len jogurty s bebe keksíkom, najčastejšie brusnicovým, a samozrejme káva!… cez víkend si doprajem úplne niečo iné…

Tassia 08.04.14 21:32

Raňajky sú pre mňa najdôležitejším jedlom dňa a túto časť dňa si vychutnávam. Pijem nalačno vodu s citrónom, zacvičím si svoju zostavičku cvikov, potom si urobím kávu, zelený čaj a odšťavujem čerstvé ovocie. Najčastejšie si robím jogurt s müsli a medom a orechami, striedam s ovsenou kašou s maslom na slano, niekedy hrianka s maslom a paradajkami, sladké pečivo… Cez víkend dokonca raňajkujeme aj celé doobedie (hlavne v zime, keď nie je veľmi čo robiť) a pritom čítame dennú tlač, správy, pijeme kávu, čaj, ovocné šťavy. Začíname jogurtom, potom nejaké čerstvé pečivo, neskôr ham&eggs, alebo obložený chlebík, koláčik, chrumkame čerstvú zeleninu, samozrejme, že potom obedujeme neskôr Áno, ako @Luna , som tiež raňajkový maniak. :mrgreen:

Borealis 08.04.14 21:56

Nic. :nevim:
Můj žaludek již od dětství není ráno schopen ničeho. Max trochu kakaa, to mě probere, nebo sladkého čaje s citronem.

O víkendu – to je jiná, je čas, celá rodina se sejdeme k snídani, ale v pracovní dny v sedm ráno nic do žaludku nedám, nejde to. Stačila by mi svačina v práci, kolem desáté – ale na tu obvykle není šance / kvůli času/, takže blbý. Ráno skáču kolem dětí, budím, chystám do škol a školek.....

I když vstanu v šest, probouzím se vždy až v devět, po změně času ještě hůře.....a snídat jsem schopna až po probuzení…
:nevim:

…už to asi jiný nebude…

vesper001 09.04.14 09:06

Dost dlouho mi trvalo, než jsem se vůbec naučila snídat (v pracovní dny), ale dopracovala jsem to na dva rohlíky se sýrem a něčím zeleným (pažitka, bylinky) plus černý čaj. Sladký po ránu nemůžu, z jogurtu se mi dělá nanic a ovoce by mě vůbec nenapadlo… Kafe piju až v práci - aby byla motivace tam dojet :D .

porjk 10.04.14 19:52

Já už léta snídám černý čaj a chleba (ten si peču) s medem. Bývám u toho ulepená,chleba je takový děravější,než kupovaný a med protéká a máslo s medem mi nechutná. Ale zatím se mi to nepřejedlo. Asi 8 let. ;)

ntiti 31.05.14 19:16

Zajímavá otázka. Myslím, že skladba jídelníčku ovlivňuje naše vnímání parfémů.

Příspěvek upraven 01.08.14 v 14:38

Stránka:  « Předchozí 1 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 Další »
Váš příspěvek