Co obvykle snídáte?

blebleska 01.06.14 11:07

Podle toho, jak rano stiham. Pres tyden si dam napr. male maslove croissanty a kavu nebo nejake ovoce. Vcera napr. krupicovou kasi a dnes toasty :-).

otakara 01.06.14 12:50

Raňajkujem celé roky rôzne ovocie, mrkvu, predtým odstátu vodu /veľa/ a kávu ešte nalačno „pri výrobe krajšej tváre na svůj obličej“ ;). Ale niekedy, /málokedy/ urobím zmenu.

Ale potom, celkom často si svoj pomerne zdravý začiatok dňa pokazím. Býva to až po zdravom obede, obvykle popoludní, kedy by som niekedy potrebovala prelepiť hubu niečím neodlepiteľným. :oops:

otakara 27.07.16 04:32

Ako napríklad včera pri maminej oslave, keď som toho zjedla viac ako treba. :oops: Nebolo mi síce zle, ale následne v posteli príliš horúco…

Michele 27.07.16 09:14

Momentálně snídám různé ovesné kaše, s ovocem, oříšky, sušenými plody. Koupila jsem knížku Lahodně s Ellou, tak zkouším nové dobrůtky.

Misha17 28.07.16 18:03

Ja ranajkujem pšeno (jáhly). Na rozdiel od vlociek je bezlepkove a z obilnin ma najvyssi podiel bielkovin… Nedam to za nic :) stiham si to rano uvarit, kym sa obliekam a malujem, potom len dochutim :) ked chcem velmi zhresit, tak ochutene pšeno este polejem datlovym sirupom :jazyk:

Michele 28.07.16 22:52

@Misha17 oves je bezlepkovy ;) celiaci akorat musi davat pozor na moznou kontaminaci lepkem z psenice pri vyrobe. Z overenych zdroju je ok. Skoro vsichni celiaci, co znam, snidaji ovesne kase a jsou v poradku.

Misha17 28.07.16 23:17

@Michele ano, kolegyna ich tiez je :) som to nejak blbo napisala… ale ja som z nich hladna (pokial ich jem s ovocim), aj ked ovsene kase mi chutia, ale nie tie polotovarove, ale co si pekne navarim sama… avsak pseno mi chuti ovela viac ;)

tapuz 28.07.16 23:53

Na úvod půldeci pomerančového/grepového džusu nebo rajské šťávy a pak neochucené corn flakes se studeným mlékem a k tomu čaj s citrónem. A abych měla občas změnu, tak si čas od času koupím bran flakes, ale ty kukuřičné mám radši.
O víkendu snídám rohlík/housku s osoleným máslem a s medem a plátek opečeného toustového chleba s máslem a zase čaj.

Michele 29.07.16 09:14

@Misha17
Já mám po ránu asi nějak zrychlený metabolismus, takže ať sním cokoli, do hodinky mám zase hlad, takže oves nevyjímaje :D Ty polotovary máme s kolegyňkou v práci nakoupené pro případ nouze, ale domácí je domácí :palec:

paty 29.07.16 09:27

Když vstávám brzy do práce, tak doma nesnídám, akorát si vezmu prášek na štítnou žlázu :) V práci si dám rozpustnou kávu a někdy jogurt, někdy mi kolegyně koupí čerstvý koláček,ale všeobecně po ránu hlad nemám. Doma klasicky kávu a až zadlouho třeba banán, nebo krajíček chleba s máslem a medem.

porjk 29.07.16 09:38

@tapuz máslo,sůl a med společně? Já miluju med na domácím chlebu bez másla. Ale nejde mi to kulturně jíst, všude to teče :)
Většinu svého života snídám čaj s cukrem a citronem a chleba s máslem a solí.
@Michele kdybych měla po ránu trpělivost na přípravu kaše,asi by mi taková snídaně chutnala. Mě docela trvá,než se úplně probudím a tak zvládnu jen jednoduché úkony :oops:

Michele 29.07.16 10:01

@porjk Já mám budíček ráno na pět, takže co můžu, nachystám si večer a ráno třeba přihřeju s troškou kokosového oleje. Zato o víkendu, to si hezky vyhraju.

Misha17 29.07.16 11:24

@porjk ja mam rano presne 30 minut na to aby som sa vychystala do prace… varim to popri obliekani a potom horuce prenasam v krabicke do prace… a tam to jem :D ale su rana ked sa mi ani to nechce a potom skoncim v bufete na rohliku s treskou :mrgreen:

porjk 29.07.16 11:51

@Michele máš můj obdiv,já o dvě hodiny později jsem schopná uvařit caj :)
Ale nalákala jsi mě,aspoň ke svačině.

bambules 20.12.16 16:02

snídaně zbožňuju, takže když je čas, tak si jí vymazlím.. lívance, nějaký ovoce, akorát to zvládnu tak jednou týdně ani ne:D

Stránka:  « Předchozí 1 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 Další »
Váš příspěvek