Co pomůže při detoxikaci organismu?

Šárka Volná 13.1.20 20:11

Co pomůže při detoxikaci organismu?

Dobrý večer, přemýšlím o detoxikaci po Vánocích, protože mám pořád přeplácaný žaludek a cítím se pořád plná. Nemáte tip na nějaký doplněk stravy, se kterým by vše šlo lépe?

Hermesfan 14.1.20 03:48

normálna životospráva a pohyb. Telo je múdre a detoxikuje sa samo.

Tana1112 14.1.20 05:43

@Šárka Volná Ostropestřec mariánský - nejlépe drcený plod.

zdena l 14.1.20 07:55
@Šárka Volná píše:
Dobrý večer, přemýšlím o detoxikaci po Vánocích, protože mám pořád přeplácaný žaludek a cítím se pořád plná. Nemáte tip na nějaký doplněk stravy, se kterým by vše šlo lépe?

proč doplněk stravy ,proč ne jídlo samotné ? Popíjejte mátový čaj https://www.margit.cz/…mena-zdrave/

Hermesfan 14.1.20 09:12

@Šárka Volná

alebo taký jednoduchý odľahčujúci deň s rôznymi ovocnými a zeleninovými šťavami. Mám s tým dobré skúsenosti, budete sa cítiť ako znovuzrodená.

jitulkam39 16.1.20 18:05

Zdravím, taky si kupuju Ostropestřec (od Naturevia), na detoxikaci je výborný. Je to přírodní doplněk stravy, takže tělu neubližuje, naopak, je to nejsilnější přírodní prostředek na ochranu jater. Samozřejmě vždycky zařadím i lehčí stravu a snažím se i hodně pít.

Šárka Volná 18.1.20 22:17

Pití ovocných a zeleninových šťáv jsem samozřejmě praktikovala, ale člověk to moc dlouho nevydrží. Snažím se odlehčit jídlo, hodně pít a spát, ale ještě bych to chtěla něčím podpořit. Ten Ostropestřec mi přijde ideální, jak se prosím užívá a jak dlouho?

Frankie 18.1.20 22:46

Nezmiňujete fyzickou aktivitu, cvičte každý den jako já aspoň hodinu do zpocení.

Navštěvujte min. 2 x týdně saunu, v zimním období je na to vhodná doba.
Rád bych věřil těm preparátům, leč nezobejte za drahý peníz, ohlédněte se po ostropestřci za optimálních podmínek namletém, když si vyhrnete rukávy, najdete to na arome.
Vhodné je jíst po dobu 1 měsíce 10 dkg krup každý den, regenerujete tím nenásilně játra.

V zimním období ale fakt hodně nepijte, to jsou smyšlenky, které Vám tady ti „osvícení pomýlení“ předkládají, žijte v souladu s přírodou jako naši předci… :lol:

danaada 19.1.20 10:53
@Šárka Volná ano, Frankie má v této části naprostou pravdu
@Frankie píše: žijte v souladu s přírodou jako naši předci… :lol:

Zelenina je ideální v zimě vařená, jíst obiloviny a nevyhýbat se ani živočišným tukům, ale zde opatrně, každý člověk je jinak geneticky nastavený a hodně záleží jaký je přesně váš metabolismus, někdo dobře snáší sacharidy a někdo tuky.
Rostlinné doplňky stravy a čaje si nechte až na jarní měsíce, je to pro tělo přirozenější.

MartinaJA98 20.1.20 12:14

Mě velmi pomáhá na vyčistění organismu jeden den pít pouze ovocné štávy a druhý den zeleninové snažím se to takto dělat alepson jednou měsíčně.

Helena880 20.1.20 21:30

Taky užívám několikrát do roka Ostropestřec Forte a moc mi pomáhá. Kupuju ten od Naturevia.

zdena l včera v 07:13

@Helena880 To je pěkné ,jen kupujte dál :-P

Frankie včera v 08:19

@Šárka Volná

Způsob účinné detoxikace po svátcích. Jak ji psychicky zvládnout?

https://www.vasbylinkar.cz/…y-zvladnout/

Frankie včera v 08:21
@Frankie píše:
@Šárka Volná

Způsob účinné detoxikace po svátcích. Jak ji psychicky zvládnout?

https://www.vasbylinkar.cz/…y-zvladnout/

S firmou nemám nic společného, koupil jsem si 5 kg jinde a ostropestřec si nadrtil.

danaada včera v 13:48

@Šárka Volná Jinak je ale ještě dobré říct, že se tu míchají dvě témata dohromady, tedy detoxikace organismu a přetížený žaludek, tyto věci totiž nemají moc společného. Pokud by se opravdu jednalo o přetížený žaludek, tak v tomto případě je nejlepší dieta, která možná někomu bude připadat vlastně paradoxní a proto upozorňuji, že se jedná o první pomoc a pouze o krátkodobou dietu, ale na přetížený žaludek je dobré zařadit lehce stravitelné jídlo, což znamená výrazně omezit vlákninu a např. zařadit přílohy s vyšším glykemickým indexem tedy bramborovou kaši, bílou rýži, těstoviny, dobře uvařenou zeleninu. Ne každý dobře zvládá potraviny s vyšším glykemickým indexem, proto se doplňuje trochou netučného masa. Kdo dobře zvládá tuky, může přidat i čerstvé máslo (to je výhodou zejména na snídani).

Váš příspěvek