Co říkáte na bezalkoholové parfémy HERBALIFE ?

KA_MI_A 09.04.09 08:59

Co říkáte na bezalkoholové parfémy HERBALIFE ?

Kdysi jsem měla Zillion, úplně jsem ho vypotřebovala a stále mi voněl. Mají jinou technologii výroby - viz. zkopírovala jsem níže, zajímaly by mě vaše názory (bohužel Zillion už se přestal vyrábět, ale mají jiné) :

„Parfémy Vitessence představují "živou vůni“ květin. Mnoho odborníků z oblasti parfémů se domnívá, že vůně vytvořené na základě vědeckých poznatků o květinách ve skutečnosti voní více, než květiny
samy a než ty vůně, které jsou vytvořené odpařováním a destilací olejů.
Parfémy Vitessence se vyrábí ve Francii výhradně pro Herbalife."

Díky !!
8)


Reklama

Ada 09.04.09 09:16

Připadá mi to, že mluví o té technologii, kdy se pochytá vůně živé květiny a potom se rekonstruuje. Bývá to často v parfémech.

benvenuta 09.04.09 09:45

Ano, technológia Headspace.
Ale nemá zmysel hovoriť o tom, čo vonia „viacej“ alebo menej - čo to vlastne znamená? Niektoré kvety sú lepšie reprezentované synteticky, u niektorých sa syntetika s prírodným materiálom nedá porovnať.

Irena 09.04.09 10:51
benvenuta píše:
Niektoré kvety sú lepšie reprezentované synteticky, u niektorých sa syntetika s prírodným materiálom nedá porovnať.

Benvenuto, pokud někdy zavítáš do Prahy do Černé růže, raději toto téma nevytahuj. Mohla by z toho vzniknout pěkná rvačka… :lol:

KA_MI_A 09.04.09 19:46

ZILLION, ASMERA ...

Zillion i Asmera - oba dva mi moc voněly, Asmera pak už „až moc“, takže můžu říct, že Zillion byl perfektní. Žádný alkohol, žádné 3 fáze vůně - prostě voní při přičichnutí stejně jako na Vás a vůně se moc nemění. Pořídila bych si ho znovu, dá se sehnat. Protože se ale dlouho už nevyrábí, budou to všechno nějaké ležáky co distributoři prostě ještě neprodali :? … Jinak ale opravdu super. Ostatní a např. jejich pánské se mi nelíbily. Herbalife má samozřejmě další parfém nebo parfémy nově vyráběné, prý květinové skvělé - já je ale ještě nezkoušela. To, že to sem píšu neznamená, že chci dělat jejich propagaci, jen jsem to kdysi s touto firmou zkusila (jako mnoho bláhovců :lol: ) - je to už 10 let co jsem spolupráci ukončila. Na parfém nemůžu říct ani jedno křivé slovo - oni sice omílají jak je to specielní technologie…no nejsem naivní…nicméně něco na tom možná bude. Co mně osobně nejvíce oslovuje, je ta bezalkoholovost a příjemný pocit už když se stříkáte - prostě krásně voní, nic nemusí vyprchávat. Které parfémy dnes vůbec jsou bezalkoholové - četla jsem to o letním Jadore…o dalších nevím…(a prodavačka v parf. taky ne :roll: )…že by jich bylo tak málo když je to tak fajn?

IvKa 14.04.09 10:00

Alkohol je především dobré rozpouštědlo a konzervans. Eterický olej ve vodě nerozpustíš. Vlastně bych mohla zkusit dimetylsulfoxid. Jenže ten má vlastní vůni a polévat se desetiprocentním roztokem by se mi moc nechtělo, i když by mi na kůži asi neublížil.

chaantal 14.04.09 17:27

Asmeru mám doma u našich, dlouho jsem dumala nad tím od jaké je to firmy :D Měla ji babička, ani nevím kde ji vzala a dala mi ji. Je to dost silná a hutná vůně, nikdy jsem ji nepoužívala.

Jinak k Herbalife - mám známou, která je prací pro Herbalife úplně posedlá. Nastoupila se mnou spolu do prváku, ona na nizozemštinu pro hospodářskou praxi a teď se na studium kvůli Herbalifu po 2 letech vykašlala :evil: :roll: :twisted: :shock:

KA_MI_A 17.04.09 21:24
chaantal píše:
Asmeru mám doma u našich, dlouho jsem dumala nad tím od jaké je to firmy :D Měla ji babička, ani nevím kde ji vzala a dala mi ji. Je to dost silná a hutná vůně, nikdy jsem ji nepoužívala.Jinak k Herbalife - mám známou, která je prací pro Herbalife úplně posedlá. Nastoupila se mnou spolu do prváku, ona na nizozemštinu pro hospodářskou praxi a teď se na studium kvůli Herbalifu po 2 letech vykašlala :evil: :roll: :twisted: :shock:

Záleží, odkud je - jestli z velkého nebo malého města. Ve velkých to vždycky šlapalo. Ale dřív rozhodně víc než dnes. Pár mladíků (bráši Kovářové např.) z Brna, další z Prahy … vydělávali neuvěřitelné peníze, miliony měsíčně. Ale museli udělat určitý obrat sami, + i jejich lidé pod nimi. V této firmě nejde ani tak o prodeje ale jde o to lidi ulovit a na seminářích zmanipulovat tak, že vysmahnou 30.000 - 120.000,– Kč za zboží pro sebe. No a Ti co jsem zmiňovala nás všechny měli pod sebou a měli z toho provize - zisk tedy měli určitě - o tom žádná pochybnost…firma je to solidní, prašule posílá - jen Ti lidé jsou těžko „dojitelní“ :oops: :mrgreen: :whistle:

Božínku, to ji ale museli zmanipulovat opravdu dost, když se vykašlala na školu - aby nekrachla jako 99,9% ostatních! U nás (menší město) i lidé opravdu vynikající v tomto byznysu dnes makají normálně…a to se kdysi dušovali že to dotáhnou nejvýš. :?

CzechLawyer 05.10.11 10:09

parfemy herbalife

Lidi, ja vzdycky milovala a miluju parfem Luscious od Herbalife. Setrila jsem ho a vydrzel mi deset let a voni porad stejne. Koupila jsem si ted novy!

Udajne se daji sehnat vsechny a nejsou to lezaky, jen se to pry musi umet, ale vyrabi se porad.

Jen to chci dat na vedomi, kdyz vidim, ze je vic lidi, kterym ucarovaly jako mne. :lol:


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama