Co se Vám nejhoršího stalo s parfémem?

Palm-beach 11.2.21 19:08

Co se Vám nejhoršího stalo s parfémem?

Ahoj, jaká nejhorší věc se Vám stala s parfémem? Ať se pobavíme :lol:

Palm-beach 13.2.21 00:01

Vzpomínám si před pár lety, když jsem znal jenom manstream a v parfumérce jsem se navoněl nějakým parfémem, pak jsem hned skočil do Tesca - fronta a na mne se to začalo, díky tomu že byla zima a měl jsem flaušák, kravatu - klasický managerský týpek a ono se to začalo víc a víc rozkládat a vyzařovat do okolí - ono to táhlo jako vůně bezdomovce, já na to nebyl zvyklý, vonělo to močovinou a v té době jsem nevěděl co to je, a fronta byla tehdy docela velká a natěsno - vánoce, a jak to táhlo já si myslel, že každý musí cítit jak smrdim a tím pádem jsem se začal potit, zvyšovat teplotu a ono to bylo horší a horší - u kasy jsem téměř metal na pás a nepřál si nic jiného, než abych zmizel :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

100h 14.2.21 09:54

Otec si poridil novy parfem…uklizim v koupelne.....ozenu se hadrem…cely flakon se roztristil o vanu.....Je mi tak 14, dostal jsem vialku Old spice…navoneny sedim ve tride…spoluzak roztahne nozdry, v ocich des, skrivena usta…odskoci se slovy…Ty smrdis…dodatek: spoluzak byl ze vsi, takze seno, kralici, cibula, sklep…to byl jeho niche.....Randim, je to bozi, hmota ok, mozek ok, ale ten parfeeem auuuuu, fugoval jak elektricky ohradnik, proste nedalo se priblizit. 8-)

morricone2209 14.2.21 10:19

elektrický ohradník je dobrý :lol: :lol: , hned jsem si vzpomněl na jednu holku, tam takto fungoval spray Impuls :lol:

Renoarik 24.3.21 13:07

prestal sa mi páčiť :lol: ale k veci, najhoršie, čo sa mi stalo pri otváraní zásielky s parfémami: zapichla som si trošku nožnice do ruky :oops:

Palm-beach 24.3.21 13:16

@Renoarik
auvej :cry:

Jitka77 24.3.21 13:18

@Renoarik Nejsi sama - tady to starší vlákno „Parfémová zranění“ má čtyři stránky :-D

https://www.arome.cz/…aneni-11613/?…

MagnolieS 24.3.21 13:39

Asi není nic horšího, než novej, plnej a ne zrovna levnej flakón rozbitej v koupelně na dlažbě :cry:

Jinak nějaké parfémové pohromy tu snad někde už jsou :dance:

Renoarik 24.3.21 13:39

@Palm-beach @Jitka77 holt, raz som šikovnica, asi je to znamenie, že nemám byť taká chamtivá na voňavky :-D a ako čítam vlákno, čo spomenula Jitka, tak nie som jediná 8-O

Palm-beach 24.3.21 13:42

Jo to máš pravdu - já vím o jedné hodné duši - ta mi napsala a myslíš si, že mi ten flakon nespadl na dlažbu a nerozbil se - jednalo se jen krásný flakon a parfém ROJA DOVE … flakon rozbitý a vůně kvalitního parfémů prý vydržela ve spárech dlaždic ukrutně dlouho

Váš příspěvek