Co studujete?

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
Katlynka 9.1.11 15:36

Tigra :lol: tak to bolo odvážne a originálne! 8)

Svatka 9.1.11 18:12
Fleur píše:
Proboha, frťana ne!
Lalaith, musíš tam jít s vědomím, že vlastně o nic nejde. Připravit se tak, abys měla sama jistotu, že jsi udělala maximum - to ti dodá víc klidu; potom to už svěřit osudu a říci si, že kdyby to nevyšlo, jsou ještě další termíny a svět se nezboří.
Všimla jsem si, že na některé vyučující působí viditelně nervózní a rozklepaný student jako rudý hadr na býka: vycítí jeho strach a okamžitě se začnou chovat podezíravě a někdy dokonce téměř agresivně.

Bez frťana bych na mat. analýzu nebyla schopna ani dojít… A Dr. Fuchsová byla navíc velmi temperamentní až cholerická. Jinak teda byla úžasná vyučující. Cvika ale byla dvě hodiny trvalého stresu… (dávala nám i domácí tresty, jak nás lapla při nevědění)

RainyWeather 9.1.11 18:36

Fuj, když slyším matematická analýza, chce se mi :vomit: Na ní jsem šla asi čtyřikrát, měla jsem jí zapsanou znova a když jsem šla ten druhý rok potřetí (= naposled), tak jsem byla tak vyklepaná, že kdybych si dala frťana, tak by to se mnou asi kleplo. Skončila jsem s jedničkou, paradoxně :mrgreen:

Momentálně se tu už asi 10 dní plácám v zas.ané mechanice, kterou z hloubi duše nenávidím a musím se to učit zpaměti, včetně příkladů, protože nerozumím ani …

Tigra 9.1.11 18:48

Dobře vám tak, měly jste jít studovat něco normálního, třeba filosofii nebo tak něco…já už dva dny trávím nad metodickým plánem mediální výchovy pro 6. třídu, nenávidím pedagogiku, pedagogy, pediatry, pederasty, piedestaly, Pedro a školu vůbec! :angry:

RainyWeather 9.1.11 18:53

Tigro, já studuju ekonomiku a management v dopravě. Jsem myslela, že je to normální obor. S matikou jsem počítala, ale že se budu muset učit, kdy taje který druh oceli, počítat zatížení nosníků a konstruovat dálnice, to mě fakt nenapadlo. Bych do toho kopla už.

Tigra 9.1.11 19:01

Zatížení nosníků jsem počítala na střední, proto jsem zvolila obor, který mne měl kultivovat. Bohužel já jsem s pedagogikou nepočítala, to máme asi jen asi kvůli naplnění počtu kreditů, a teď, ve 4. ročníku jsem dostala seminárku „Životopis Karla Čapka“. Normální ZŠ cvíčo, akorát že na 10 stran, tupě zadané, bez očekávání, bez konzultace na začátku či na konci. Jeden by řek, že ti dálkaři, povětšinou Husákovy děti, už od Čapka něco přečetli, něco zažili a budou schopní to trochu vyhodnotit. Vzhledem k tomu, že studuju především pro potěšení a ego, tak mi to trochu vadí. Ale zase furt lepší, než ty nosníky… :o

RainyWeather 9.1.11 19:09

To je vopruz, ale ještě ráda bych si to s tebou vyměnila :wink: Útěchou mi bývalo, že až dodělám Bc., budu na tom třeba líp, když se tvrdí, že spousta zaměstnavatelů chce technické vzdělání, že ekonomů a humanitních oborů je hodně. A houby, nikde nic :-( Vtipné taky je, že toto studium má standardní dobu 6 let. Že já nešla na nějakou sociologii :-( Čím víc se blíží konec, tím víc si říkám, jestli ta dřina (protože já holt nejsem technický typ) měla nějakou cenu. Asi jak říkáš, pro svoje „potěšení“ a ego :|

Daisy.zlouky 9.1.11 19:14

Holky mám za 1 :banana: :banana: Dokonce s pochvalou, že jsem našprtaná. Materialista možná jsem, nicméně fildě taky rozumím, jen prostě nechápu, co je důležité pro mě a co pro něj. Profesorovo příjmení začíná na E, dnes byl ale zlatý, měla jsem Decartsa a jeho analytické poznání, jak vidí poznání on, chvíli jsem se motali kolem logiky, pak kolem Boha, ale motala jsem se za 1. Kluci se tam škvařili, už jim hrozil písemným testem, který byl šílený, pak ho ukecali a byli rádi za trojku. Ve čtvrtek sociologie a chci udělat i psychologii v testcentru. Úvod do pedagogiky mám, samotnou pedagogiku taky, tak ještě 2 zkoušky a semestr je za mnou.

jerry 9.1.11 19:58

Seš dobrá 8)

llenni 9.1.11 20:25
Daisy.zlouky píše:
Holky mám za 1 :banana: :banana: Dokonce s pochvalou, že jsem našprtaná. Materialista možná jsem, nicméně fildě taky rozumím, jen prostě nechápu, co je důležité pro mě a co pro něj. Profesorovo příjmení začíná na E, dnes byl ale zlatý, měla jsem Decartsa a jeho analytické poznání, jak vidí poznání on, chvíli jsem se motali kolem logiky, pak kolem Boha, ale motala jsem se za 1. Kluci se tam škvařili, už jim hrozil písemným testem, který byl šílený, pak ho ukecali a byli rádi za trojku. Ve čtvrtek sociologie a chci udělat i psychologii v testcentru. Úvod do pedagogiky mám, samotnou pedagogiku taky, tak ještě 2 zkoušky a semestr je za mnou.

Daisy, asi děláme stejnou školu :lol: . E je blázen, já ale naštěstí měla loni taky jednušku :wink: . Teď jsem ve druháku … Včera jsem dělala zkoušky 2. Jedna dopadla stopocentně dobře, druhá asi ne :-( (výsledky ještě nemám). Jestli jsi na stejné škole, tak na Sociologii máte asi D. ??? :whistle:

Tigra 9.1.11 20:26

Jestli máte na Sociologii D., tak já dělám tu samou školu. :D

To se jdu teda podívat, kdo může být filosof E..... :conf:

Tigra 9.1.11 20:29

JE, DE nebo EE? :conf:

Tigra 9.1.11 20:30

Jo a Daisy: gratuluju a závidím!

llenni 9.1.11 20:41

Já měla EE :wink: :D .

Renama 9.1.11 21:15
Daisy.zlouky píše:
Holky mám za 1 :banana: :banana: Dokonce s pochvalou, že jsem našprtaná. Úvod do pedagogiky mám, samotnou pedagogiku taky, tak ještě 2 zkoušky a semestr je za mnou.

Holka šikovná. Gratuluju!! Třeba až si to přečte Lalaith trochu jí to povzbudí.

Stránka:  « Předchozí 1 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 Další »
Váš příspěvek