Co takhle sraz Frýdek-Místek?

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
manolia 28.7.10 22:10

Tak,právě jsem se vrátila,ne z hradu,leč ze srazu FM č2,který jsme si s mirindou opět skvělě užily,ruce byly krátké na tu spoustu vzorků,číšnice opět zkoumavě koukaly a větřily :lol:

mirinda 28.7.10 22:58

Bylo to skvělé, opět zaváhal každý kdo nedorazil :-).

evevlyn 15.10.10 15:00

Neplánujete nějaký další sraz?

tuzezlypes 15.10.10 22:39

JJ, taky bych možná dorazila! Feťácký sraz mne zajímá ! Co dopoledne, může některá z vás?

evevlyn 16.10.10 13:16

Také bych dorazila, i když je F-M poměrně z ruky, ale jsem úplně nadšená z příspěvků, z možnosti ovonět jiné parfémky.

manolia 16.10.10 18:09

Holky, určitě zase bude, jen momentálně nemám čas a dopoledne nemohu, jsem v práci, ale určitě dáme zase vědět do tohoto vlákna.

evevlyn 17.10.10 10:46

Manolia: Díky moc za info a těším se, až budeš mít časově příznivější období. Budu sledovat vlákno, ať mi sraz neunikne :wink:

Margareta 26.5.11 17:26

Teprve nedávno jsem objevila tyto stránky a jsem nadšená :D Tak kdyby se čistě teoreticky konal nějaký sraz ve F-M, dejte mi určitě vědět. Taky by mě zajímalo, kam chodíte čmuchat, protože mi přijdem blbé chodit stále do jedné parfumérky a jen zkoušet. Přece tam nebudu i kupovat, když vše vyjde o 100% dráž než z netu.

manolia 15.6.11 17:41

NOVÝ SRAZ
vyhlašuji nový sraz aromáků a aromaček :D , myslím , že by mohl být PÁTEK 1.ČERVENCE v cca 17h místo-restaurace Veranda Frýdek-Místek(objednám stůl venku 8) ) http://www.verandacafe.cz/index.php/res … /na-terase

tak doufám, že přijde vše co může, budeme se s Hankou/mirindou těšit :wink:

poznávací znamení není třeba, jdětě po čichu :D

Lucinela 19.6.11 22:01

Ráda příjdu, jsem taky z FM a myslím si, že se možná i z vidění známe :D

manolia 20.6.11 18:25
Lucinela píše:
Ráda příjdu, jsem taky z FM a myslím si, že se možná i z vidění známe :D

Určitě, bude skvěle, doufám, že se ještě někdo ozve, už se s Hankou/Mirindou těšíme :D

Margareta 22.6.11 14:35

Hm, tak nic. V pátek jedeme na jižní Moravu za vínem. K tomu se taky dá docela úspěšně čuchat, ale přece jen… Prostě smůla.

manolia píše:
NOVÝ SRAZ
vyhlašuji nový sraz aromáků a aromaček :D , myslím , že by mohl být PÁTEK 1.ČERVENCE v cca 17h místo-restaurace Veranda Frýdek-Místek(objednám stůl venku 8) ) http://www.verandacafe.cz/index.php/res … /na-terase

manolia 22.6.11 18:42
margarita píše:
Hm, tak nic. V pátek jedeme na jižní Moravu za vínem. K tomu se taky dá docela úspěšně čuchat, ale přece jen… Prostě smůla.
manolia píše:
NOVÝ SRAZ

Neboj, určitě nebude poslední.....do konce léta klidně ještě spácháme :D

manolia 30.6.11 18:00

Tak holky zítra, pokud bude hnusně, jako že asi bude :twisted: , budeme vevnitř, já dorazím každopádně, i kdybych měla sedět sama :lol: .......a nějaký flakon dám na stůl......jako poznávací znamení :whistle:

manolia 1.7.11 20:29

Na srazu bylo opět skvěle, sešly jsme se jen s Hankou/mirindou, ale vůbec to nevadilo :D …zato jsem navnadili další adeptku na arome, jedna příjemná a hezká číšnice........dali jsme odkaz a nějaké vzorečky…myslím, že se stane brzy členkou… :lol: ..má ráda Chanely..atd...... :D

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek