co to zase je ?? fragrance??

meda85 29.09.10 13:10

co to zase je ?? fragrance??

ví někdo co to zase je za firmu?? v každém marketu mají stánek a otravují..vždycky se pohádám… tvrdí, že mají značkové parfémy…co to je zač??


Reklama

starfleet 29.09.10 14:45

Já vídám v supermarketech ty s „NC“ (New Collection), nejsou to oni? Jsou taky dost otravný, ale většinou se buď obloukem vyhýbám, nebo jsem s nima rychle hotovej. :D

meda85 29.09.10 15:48

jo…New Collection…to je ono… furt to chtěli na mně použít..bránila jsem se, že jsem měla na sobě zrovna Womanity..na zkoušku…a to jsem udělala chybu, že jsem řekla, že imitace nepoužíváma a jejich firmu neznám..tvrdili mi , že mám tedy také imitaci… značkový parfém mají oni…příště je obloukem obejdu..

starfleet 29.09.10 16:38

Rozjeli to ve velkým, aukro je toho taky plný. Většinou ve stylu „francouzský parfém a bla bla bla…“.
Některý bývají relativně příjemný a snadno (dostatečně striktním způsobem) odmítnutelný, zažil jsem ale i agresivnější slečnu, která na mě vyrukovala s hláškou „Máte mě rád?!“ :mrgreen: Zřejmě dostávaj nějaký výplachový školení. Jiná slečna (celkem sympatická) na mě začla „jak se dneska máte“ a když jsem jí odpověděl „dobře a Vy?“, tak jí to evidentně trochu rozhodilo, protože to asi nebylo v příručce… :)

Důležitý je ani nezpomalovat, aby to na člověka nemohli nastříkat, jako na spoustu jiných obětí, který vídám :wink:

dracatko 30.09.10 20:38

Zkusit tyhle francouzské parfémy prodávat ve Francii, tak je Pařížanky vonící Shalimarem asi umlátí bagetami.
Což o to, my znalé a rázné se jich zbavíme, ale co ty hodné babičky, co chtějí udělat někomu radost a v dobré víře to koupí… Je to svinstvo.

starfleet 30.09.10 22:00

Mimochodem, ve skutečnosti to je myslim made in Poland :?

lucil 05.10.10 13:49

Taky to u nás máme, pokaždý když jdu kolem tak zdrhám, co nejrychleji můžu nebo jdu prostě jinudy, tyhle lidi nesnášim! V novém obchodním centru je tohodle plno, pořád mi někdo strká do ruky letáky, něco mi nabízí, zastavuje mě…je to fakt otrava :speechless: :roll:

Širín 05.10.10 14:10

Měla jsem s nimi dost nepříjemný konflikt, pak jsem psala stížnost do Galerie Fénix, kam chodím skoro denně nakupovat a… nevím, zda na můj popud nebo jak, ale… už tam nejsou :banana: .

paty 05.10.10 19:15

Tak dneska to na mě v práci šplíchla kolegyně,prý jí to daroval manžel, myslela jsem že si uříznu ruku a mít poblíž jejího manžela, tak ho zabiju :roll:

starfleet 20.10.10 18:01

Joo, to na mě taky slečna zkoušela, jestli to nechci koupit přítelkyni - když jsem jí řek, že to bych jí nemohl udělat, tak to vzdala :mrgreen:

Arome pralinka 01.11.10 12:52

Podle mně je Fragrance nějaká polská kolínská s chytře napsaným obalem, kde je vytištěná i značně vysoká cena v českých korunách cca 1400,–, která absolutně neodpovídá kvalitě. Ani ty dvě stovky bych za to normálně nedala. Ale hoši a děvčata od firmy New collection group v tom umí chodit a dost lidí zřejmě naletělo. :mrgreen: Na obalu je též v polštině uvedena jako výrobce essence Francie, na což asi dost lidí skočilo. :cry: :evil:

Když u Vás doma zazvoní nejprve vám krabičku s voňavkou cpou do ruky jakoby šlo o propagační dárek a pak se zmíní o zanedbatelné ceně 200,– a pokud máte větší bankovku, tak Vám rozhodně peníze nevrátí, nýbrž vrazí do ruky další senzační flakony.

Renama 03.11.10 00:05
Pralinka píše:
Podle mně je Fragrance nějaká polská kolínská s chytře napsaným obalem, kde je vytištěná i značně vysoká cena v českých korunách cca 1400,–, která absolutně neodpovídá kvalitě. Ani ty dvě stovky bych za to normálně nedala. Ale hoši a děvčata od firmy New collection group v tom umí chodit a dost lidí zřejmě naletělo. :mrgreen: Na obalu je též v polštině uvedena jako výrobce essence Francie, na což asi dost lidí skočilo. :cry: :evil:Když u Vás doma zazvoní nejprve vám krabičku s voňavkou cpou do ruky jakoby šlo o propagační dárek a pak se zmíní o zanedbatelné ceně 200,– a pokud máte větší bankovku, tak Vám rozhodně peníze nevrátí, nýbrž vrazí do ruky další senzační flakony.

Třeba ta cena 1400 je platná..... v polských zlotých ne?? :mrgreen:


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama