Co v poslední době zahýbalo vaším žebříčkem parfémů?

JanickaOvecka 04.10.14 09:32

@blebleska Já si tuto vůni zamilovala v Turecku, voněla tam s ní (nebo s hoooodně podobnou) většina Turků :D Přítel se do ní taky zamiloval na první očichání, tak snad ji bude mít brzo na poličce :D
Taky jsem uvažovala, že bych se s ní stříkala sama.. není zase tak výrazně pánská :)

blebleska 04.10.14 09:51

@JanickaOvecka no ono je to myslim unisex :-D … Priteli uz dochazi, chtelo by to dalsi flasku ale kdyztak az na unorove narozky, na Vanoce uz mam jinou vuni :-).

Červánek 05.10.14 21:22

V poslední době se mnou zahýbala značka Roja Parfums se svými kreacemi :lol:
Amber Extrait, Lilac Extrait Risqué, Extrait i edpAmber Oud Absolute extr. a to nejen krásou voňavou
ale protočily se mi i panenky, pokud jde jejich ceny. :mrgreen:

ellie86 05.10.14 22:30
@JanickaOvecka píše:
Naprosto mě dostal Hugo Boss No. 6 Bottled

A která to přesně je? Nějak to nemůžu najít. Díky.

JanickaOvecka 05.10.14 22:39

@ellie86 tady
http://www.arome.cz/…oss-bottled/

taky jsem byla zpočátku zmatená z těch názvů :)

Lenka22 06.10.14 07:45
@JanickaOvecka píše:
@ellie86 tady
http://www.arome.cz/…oss-bottled/taky jsem byla zpočátku zmatená z těch názvů :)
  • taky jsem ji hledala, díky za odkaz. Nemá ještě žádnou recenzi - nemůžete ji trochu přiblížit? Díky.
therion 06.10.14 07:52

@Lenka22 je to sladkastá vôňa s trochou škorice, ktorá na mňa pôsobí synteticky a rýchlo sa mi omrzela, je to tzv. prvoplánová líbivka, crowd pleaser. Pre mnohých krásna, preto je aj rozšírená, pre mňa málo originálna a nudná. Najlepšie bude vyskúšať vzorku.

Lenka22 06.10.14 21:07

@therion :think: díky, to jsi mě moc nepotěšil, myslela jsem, že mám vybrán dárek na vánoce, no co se dá dělat, ještě zkusím osobně.

kamooo 16.10.14 08:10

Lalique Hommage à l'Homme … a kúpil som aj sprcháč ;) .

Afrika 16.10.14 10:28

@kamooo
Je aj v kamenkách? Krásny flakón a aj názov.
Básnická otázka: žeby som kúpila tomu svojmu?
Básnická odpoveď: vyhodené peniaze, aj tak bude len smrdieť po cigaretách, veľa
fajčí. Radšej kúpim niečo sebe.

kamooo 16.10.14 10:40

@Afrika V „kameňákoch“ som nepozeral…a ja som si ho kúpil sám (kiež by niekoho osvietilo a mal by podobné myšlienkové pochody ak Ty).
;)

Afrika 16.10.14 11:00

@kamooo
No, ten môj by si sám kúpil akurát tak voňavku Čabajská klobása alebo Čabajská klobása Intense (t.j. s horčicou), o toto sa musím starať ja, aby mi nesmrdel. :(

Venea 19.10.14 14:08

mým žebříčkem hodně zahýbala nabídka niche vůní v českých eshopech a kamenných prodejnách, dříve jsem tyto vůně snad kromě guerlainu míjela velkým obloukem se slovy „však to si stejně nikdy nekoupím“, „tolik peněz“ nebo" vždyť ono je to stejně k sehnání jenom v zahraničí"…teď zkouším a kupuju…dříve jsem mívala na poličce i celkem dost mainstreamových vůní, teď jsem zavelala, raději méně (ne že by se dařilo :D ) ale kvalitnějších vů­ní….

Bessinka125 08.03.17 06:01

V poslední době Insolence EDP Guerlain. Ačkoliv sama ji tak neoceňuji, je to teď moje okolím nejvíce chválená vůně.
A druhým objevem je Modern Muse Estee Lauder. Ta se líbí mému okolí i mně. A to natolik, že se mi chce poznat další vůně této značky, kterou jsem doteď úplně míjela a vůbec její parfémy neznám.

Stránka:  « Předchozí 1 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Další »
Váš příspěvek