Co v poslední době zahýbalo vaším žebříčkem parfémů?

ica1973 08.03.17 15:54

@Bessinka125
Insolence Edp je krásna, vytrvalá vôňa, krásne ide do priestoru a ako bonus zbiera pochvaly :palec:
Guerlain má veľa skvelých vôní, smelo do skúšania :kytka:

Elvira 08.03.17 23:50

Nic nového, ale v oblíbenosti hodně stoupla Coco EdP <3 Zkoušela jsem, jestli nemusím mít i toaletku, ale je hodně odlišná, naštěstí ji nepotřebuju :-)

Misha17 23.07.17 11:09

Kazdu jar som nacvicovala to iste, hladala nejaku vonu vhodnu na jar a leto, ktora by ma nenudila a nebola to ta klasicka sviezenkarska nuda.
Tento rok sa mi zadarilo a rebrickom mi zahybalo Mirto di Panarea, Acqua Nobile Iris, Wild Fruits a Chanel No.5 L'eau. 3 z nich uz mam na policke a tu stvrtu uz tyzden v kosiku :lol:

melany 23.07.17 12:56

@Misha17 Ten Chanel mě zájímá.. :-) nevíš, jak je na tom s výdrží?

Misha17 23.07.17 13:13

@melany zial vydrz je slabsia, na jar tak 4 hodiny, vo velkom hici este menej… takze je to dost draha polievacka, ale velmi pekna. V chladnejsom pocasi drzi ovela lepsie, len vtedy ja vzdy vytiahnem Muglera :-D

melany 23.07.17 13:44

@Misha17 Chápu :-D já teď mám obdob, kdy mám chuť na nenáročné vůně a tak se polívám CK One nebo Jour Hermes :-)

Tanulik 23.07.17 13:55

@melany Možem potvrdiť čo napísala @Misha17 . Chanel No.5 L'eau je veľmi súčasná , nositeľná a príjemná voňa / i pre mňa ;-) / , ale výdrž je trochu slabšia . No dá sa v pohode prestriekávať , lebo vývoj je mierny a krátky .

Biely kvet 23.07.17 16:11

@Misha17 Prosím Ťa, akú má výdrž Mirto di Panarea? Nechcela by si predať odstrek? Aspoň 5 ml? ;-)

Lili1105 23.07.17 16:29

Veľmi dlho, naozaj dlhé roky, som mala favorita Priscillu Presley Indian Summer a mala som ju na prvom mieste v rebríčku, ale po tom čo mi prišli odstreky z Acqua di Sardegna - Sandalia Luxury Colection a ovoňala som Boeli tak som favorita zmenila.. 8-) Som zvedavá či to niečo nové prekoná a kedy :think:

Danilejka 23.07.17 20:49

Mým žebříčkem letos zahýbala Attar de Roses. Už léta letoucí hledám tak krásné růže, které by se mi nezpotivily a hle, našla jsem! :srdce:

Teď už jen to dilema, jestli pořídit celý flakon :think:

Chypre

Tohle:

Nikdy jsem chyprovkm nemohla přijíz na chuť, ještě tak ty sušší, gumovější, ale květinové chypre mne vyloženě…co? Nevim jak to nazvat - udivovaly, jak se to může někomu líbit. Nebylo mi to protivné, ale ani jsem v tom lišejníku nenašla koulo, prostě takový obyčejný pastiňák. Tuhle vintage Diorellu mám už pěkně dlouho, rozdávala jsem odstřiky, kdo si řek („Ježiši, ty to máš, tohle???“), vždycky při přelívání jsem si říkala, co na tom všichni vlastně mají? Nikdy bych se nenavoněla, připadala bych si „nedodělaná“.
No a najedou LUP!! - vzala jsem si ji minulý týden na jednu retro akci a od té doby ji mám v nose a přemýšlím, kdy se dostanu do Sephory, abych zkusila celou tuhle klasickou řadu Diora etc. etc. etc… :D
Doporučíte mi něco?

Lucinela 27.07.17 22:03

@Romana Frangipani.cz
Vidím maminku, jak si kupuje voňafku s blaženým výrazem ve tváři, dostali zboží a byla to podpultovka :-) . Mamka vždy provoněla celou budovu,mně stačí místnost. Je to hodně daleko, ale něco z původní Diorelly mám v Le Parfum de Therese. Ale předem upozorńuji, že miluji Fredericka M. a není vůně od něj, ve které bych nenašla kousek sebe ;-) .

Misha17 27.12.18 15:57

Tak krasna tema a nic nove uz vyse roka :) Mne jednoznacne teraz zahybala s rebrickom Artemisia. Vona lahka, krasna, upokojujuca ale s brutalnou vydrzou. Proste novy milacik :srdce:

Hanka H 27.12.18 16:08

Pridavam se ke vzkriseni tematu - nedavno me uchvatilo Flamenco.

Stránka:  « Předchozí 1 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 Další »
Váš příspěvek