Co vás dneska (parfémově) namíchlo?

Ada 30.04.09 23:19

Co vás dneska (parfémově) namíchlo?

Máme tu samá pozitivní témata, tak si pojďme taky zafrfňat :)

K založení tématu mě inspiroval dnešní zážitek z vlaku… oteplilo se nám a opět se ukazuje, jak bídně jsou na tom naši spoluobčané s vůněmi. Sedělo nás v kupé osm, nikdo vyloženě nesmrděl, ale nikdo (kromě mě) také nevoněl, takže ve vzduchu byla pěkně hustá člověčina. Vedle mě seděl takový třicetiletý mladý muž, pěkně oblečený, drahý mobil, drahý notebook… a ani tím pitomým tuháčem se nemohl natřít! Strávila jsem hodinu s nosem nenápadně namířeným k vlastnímu podpaží, nasávajíc zbytky vlastního antiperspirantu, ale nebylo to moc platné.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 956 Další »

Reklama

Elena 30.04.09 23:53

Já jsem jela autobusem ráno z práce. Vedle mě si sedla velice pěkná slečna, ale tím pro mě začalo peklo. Celou cestu jsem pořád jenom přemýšlela, čím to voní (spíš smrdí :-) ). Připadalo mi to, jako nějaký soliflor ostře pronikavé pivoňky s trochou grepu.

Širín 01.05.09 09:28

Včera jsme byli se snoubencem v parfumérii a jedna prodavačka radila zákaznici „letní vůni“ a říkala „Rozhodně ne, nic kořeněného, to je absolutně nevhodné…“
Měla jsem sto chutí na ní skočit a zakroutit jí krkem…

Elena 01.05.09 11:23
Širín píše:
Včera jsme byli se snoubencem v parfumérii a jedna prodavačka radila zákaznici „letní vůni“ a říkala „Rozhodně ne, nic kořeněného, to je absolutně nevhodné…“
Měla jsem sto chutí na ní skočit a zakroutit jí krkem…

Když po nich chci něco těžšího a kořeněného, tak řeknou, že to je spíš pro babičku.

Ingrid 01.05.09 13:01

Namíchlo mne marné hledání dvou vůní,po kterých jsem zatoužila a zjistila,že jsou jaksi nedostupné a dva muži ve frontě v Tescu přede mnou,co hned zrána zapáchali potem,přitom to evidentně byli normální chlapi,jeden dokonce ve značkovém odění.

chavah 01.05.09 13:12

namíchlo v uvozovkách. Šmoulajz / dcera /mi vytrvale ustřikuje z mých MAMINČINÝCH vůní. Třeba Charriol, ten mizí před očima. Výpujčky nejsou reciproční, neboť její Adidas, Victoria či Hugo XX nejsou mé šálky čaje.Nákaza se přenesla i do šatníku, takže pravidelně na dceři potkávám SVÁ saka, kalhoty, šátky… Jen na kabelky zatím nesahá, prý do nich ještě nedozrála - naštěstí.

Garfield 01.05.09 14:06

Namíchl mě (hezky oblečený a upravený)chlap ve vlaku, který voněl Bvlgari Aqva a mluvil jako nejsprostší dlaždič.Absolutní rozpor vzhledu a intelektu :?

llenni 01.05.09 14:32

Namíchla jsem se já sama, neboť jsem se navoněla vůní, která sice není moje nejoblíbenější, ale nosila jsem ji loni v létě docela ráda (Eternity Summer 2008) a musela jsem se jít osprchovat, neboť najednou mi hrozně smrděla.

Myslíte, že za tím může být to, že zrovna beru antibiotika a „rozkládám“ vůně jinak??? :conf:

Kriss 01.05.09 14:48

Jojo, prasky :? Mne to tiez stvaraju, dokonca aj vitaminy…

protea 01.05.09 15:30

Namíchl mě malíř/natěrač (kupoval si plechovku barvy a z další půl plechovky měl postřik po celém těle od krku dolů), který stál za mnou ve frontě u pokladny v Obi a soustavně udržoval odstup max. 5 centimetrů…a rozhodně nevoněl… Jen jsem nevěděla jestli ho víc přitahuje moje kabelka nebo můj ušní lalůček…

evik77 01.05.09 15:35

Namíchlo mě, že jde libra nahoru. Zrovna, když mám konečně vybráno a jsou i penízky. Vrrrrr

shanin 01.05.09 18:47
llenni píše:
Myslíte, že za tím může být to, že zrovna beru antibiotika a „rozkládám“ vůně jinak??? :conf:

Podle mě je to velice pravděpodobné. ATB vymlátí nejenom „ty zlé“ bakterie, ale i tvoji přirozenou mikroflóru, takže ani na kůži pak nemáš prostředí, jaké je u tebe obvyklé. Určitě nad tou vůní nelámej hůl a zkus ji tak za dva tři týdny po tom, co ATB dobereš.

elisen3 01.05.09 19:40

Naštvala mě prodavačka v Sephoře, která, byť ochotná, šíleně páchla potem. Myslím, že to už je vrchol neboť kdo jiný, než prodavačka parfémů, by měla příjemně vonět?! To fakt nechápu… :roll:

llenni 01.05.09 19:46

Shanin, já ji naštěstí až tak nemiluju, mám ji třeba do posilovny, na kolo a tak, takže kdybych zanevřela, není to až taková tragédie. Ale zkusím fakt později a hlavně nebudu teď raději používat své nejvědší oblíbence :wink: .

Elena 02.05.09 16:36

Dala jsem si dneska v práci do vázy kytku. Jak už vedle ní nějakou dobu sedím, tak jsem zjistila, že neuvěřitelně páchne. :vomit:

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 956 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama