Co voní mužům na ženách..

Leny 26.12.11 08:41
andry píše:
Lanvin Eclat d'Arpege je prej nejlepší dámská vůně :roll:
teda ne že bych netoužila se zavděčit, ale zůstanu u svých :mrgreen:

Přítel dorazil z práce a nadšeně vyprávěl o krásné vůni jedné zákaznice. Samozřejmě mě zajímal název. Nevěděl, ale slíbil, že příště zjistí.
Asi za týden přinesl lísteček…hádejte co na něm bylo? Eclat d'Arpege :! :mrgreen:

RainyWeather 26.12.11 09:52

To snad není možný :think: Je fakt, že jednou jsme šli se spolužákem vybírat do parfumerie dárek pro jeho přítelkyni, a že mu mám poradit. Poradila jsem Eclat d'A. (nejen, že je tak oblíbený, ale seděl mi na ni). Dala jsem mu čichnout a hned to bylo jasné - dostala ho. A i jí se moc líbil… Mně se taky moc líbí, jen bych ho asi na sobě delší dobu nesnesla - něco mi v něm vadí.

Dalia 26.12.11 10:49

Já už mám na Eclat vypěstovanou dokonalou alergii.

andry 26.12.11 11:35

já ho na sobě nikdy neměla, ale z flakonku voní tak jako líbivě, uznávám. ale prostě bych si nemohla cíleně koupit, co má tolik jiných žen a navíc co moc nedrží (ještě k tomu na mně, na které nedrží skoro nic)… ale trochu mě to rozhodilo, že Ambre Narguilé byla oproti tomu tímtéž mužem označena za: „skořice - no a co?“ :roll: :cert:

mimi 26.12.11 12:58

eclat mi vonia na druhych, len na mne nie… a to som sviezenkarka…

Menys 26.12.11 13:15

Též mám takovou zkušenost, chlapům většinou na ženách voní ty nejobyčejnější svěženky, na většinu vůní reagují: moc sladké :roll: Manžel je naštěstí úplně jiný, rád nosí sladké vůně taky :P Když přišla kolegyně navoněná Eclat d'Arpege, ostatní byly úplně hyn, jak má nádhernou novou vůni 8o

sarinenka 26.12.11 14:06

Tak tak, já mám s Eclatem stejné zkušenosti, vždycky jsem sklízela ze všech stran pochvaly, hlavně od mužů, ale od žen také. I mým dětem se moc líbí. Je to taková nevtíravá, univerzální a líbivá vůnička. Měla jsem ji už dvakrát a vím, že si ji určitě zase jednou koupím, je to příjemná univerzálka, po které jsem vždycky ráda sáhla, když jsem neměla chuť na nic „náročného“. Já ji jako davovku nevnímám, opravdu nepotkávám zástupy žen jí navoněné, na tohle jsem nikdy nehleděla, jestli ji má někdo další, důležité pro mě je, že se v ní dobře cítím a navíc tato se opravdu okolí líbí… ;)

• Citovat
  • Nahlásit
Dalia 26.12.11 14:15

Samozřejmě nebudu nikomu upírat jeho líbivost či univerzálnost, ale ono je to o subjektivitě vnímání. Pro mě osobně není Eclat líbivá vůně a naopak mě silně dráždí. Až tak, že ho skutečně nemohu ani cítit.
Pamatuji si, že byl jeden jediný den, kdy mi Eclat voněl. Přišla s ním navoněná jedna spolužačka a ač z ní byl Eclat cítit velmi jemně, cítit byl. Bylo to hezké. Bohužel mi ho jiná spolužačka totálně zhnusila. Eclatový oblak, který ji provází jako neviditelný šál, je pro mě odpuzovač naprosto dokonalý.

jerry 26.12.11 15:51

Eclat na mě nedrží, ale líbí se mi moc - a přestože vím, že 50 ml balení mi nevydrží zdaleka ani na 10 dní používání, kupuju si ho přesto čas od času.

Ovšem komplimenty od obou pohlaví můžu u Eclat přehazovat vidlema (zatímco na ostatní vůně z mé poličky jsem jich nedostala ani desetinu… co desetinu - ani dvacetinu ne :? )

Fleur 26.12.11 15:59

Taky jsem ho kdysi nosila, těsně po aplikaci mi byl chválen, ale nedržel…

• Citovat
  • Nahlásit
vixen 28.12.11 18:09

Po několika parfémových letech musím říct, že mě nejvíce muži chválí vůně od Gaultiera a já se v nich cítím velmi dobře. V životě jsem nedostala na žádnou vůni tolik komplimentů jako na JPG2 a nyní ji v počtu komplimentů šlape na paty Classigue:)

megaira 29.12.11 16:41

Dokud byla k mání Lovetrap Divine Paradise, používala jsem ji často - mužům voněla a ženám taky.
Jednomu kolegovi voní AA Pamplelune - asi před měsícem u nás v kanclu povídá: „Tady něco hrozně příjemně voní…“ Pak mi šel v patách ke kopírce, a: „To seš ty!“ Od tý doby nasává, jestli „dneska taky, nebo ne“… :D A zase kolegyně, když mi stála za zádama v kuchyňce, zavětřila a povídá: „Cejtím chlapa!“ Tak nevím… http://kolobok.us/…/mocking.gif

Convalaria 29.12.11 21:08

Můj muž - Rush, Cool Water Wave Woman a Incanto Shine (a taky ještě Roses and More, když se ještě vyráběla), jinak dostávám ještě komplimenty na Sunflowers a Eden. A v dobách prehistorických jednoznačně vedl Moschus Wild Love.

Lesja 3.3.12 15:57
Daisy.zlouky píše:
Já dnes odchytla drahouška v koupelně a musel čuchat, tvářil se kysele, dělal ksichtíky, ale pár flašek prubnul- nejvíce se líbil Ferré a L´Cheap and Chic. Blue Amber (má láska) ho pořádně pleskla, Euphoria vyvolala na tváři výraz střevní chřipky a Inside už vdechoval hodně z dálky, ale taky ne. Zbytek příště, ale to už na něho musím s dekou a ukrajincema, jinak ho nedonutím .Jenže já to chci prostě vědět a ne jen samé -hm,hm,hm

osobně jsem pochopila, že je lepší partnera nedráždit se zkoušením nových vůní ( a starých také) Pokud vaším partnerem není gay.. Překvapivě dobré zkušenosti mám s Gucci Envy Me , Burberry Weekend( měla jsem koncentrovaný olejíček) A to, co se líbí mě, většinou neocení :nevim:

Menys 3.3.12 16:53

No já nevím, můj manžel rozhodně gay není, ale většinu vůní mi schválil právě ON!!! :nevim:

Stránka:  « Předchozí 1 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 Další »
Váš příspěvek