Co vy a vztahy s muži?

Sára 23.5.19 08:52

Co vy a vztahy s muži?

Ahoj dámy, zajímalo by mne jak jste na to se vztahy. Už nějakou dobu se jimi zabývám a mám pocit, že se nám stále více a více rozpadají. Jste šťastně vdané nebo jste šťastně samy?

Stránka:  1 2 Další »
chimaera 23.5.19 10:06

@Sára Ani jedno, ale šťastný sám může být snad jenom úplný misantrop.. Štěstí se všeobecně dost přeceňuje, asi si ho člověk musí najít v maličkostech a nečekat, že bude nějak šťastný celkově a pořád (mantra, kterou se poslední dobou snažím pozvednout si náladu) :think:

Hermesfan 23.5.19 10:58

ja super, dve manželstvá za sebou, už stačilo. Užívam si samotu s havkom.

chimaera 23.5.19 11:09

@Hermesfan Čest výjimkám:)

Magnolie1 23.5.19 15:02

@Sára Spokojeně sama, asi také budu výjimka

Hermesfan 23.5.19 15:33

tie výnimky sú čoraz častejšie v dnešnej dobe aj v mojom okolí, ale rôzne povahy to vnímajú rôzne. Poznám aj ženy ktorým takýto stav nevyhovuje. Ja sa viem o seba postarať a viem čo nechcem (aj čo chcem ale to prvé mi pripadá podstatnejšie).

Hanka H 23.5.19 16:44

Vůbec bych se vyhnula podmiňovat „být sťastná“ = „být s někým ve vztahu“ . Důležité jsou pro mě všechny vztahy; člověk nemá svoji hodnotu pouze jako něčí manžel(ka)/přítel(přítelkyně). Být tzv. na volné noze :-D může být stav dočasný, dobrovolně zvolený, vynucený okolnostmi … Každopádně není to nic, co by mělo být předmětem zkoumání, lítosti či dokonce odsouzení okolí.

Magnolie1 23.5.19 21:53

@Hanka H jako vždy jsi to nejlíp vystihla, chtěla jsem napsat něco podobného, ale moc se mi to nedařilo, tak jsem to pak smazala.

ijáček 23.5.19 22:55

To je hezké téma. Můj první kluk se učil truhlářem, já jsem byla na gymplu a když jsem se dostala na vysokou a on se stal truhlářem, tak se na mě vykašlal, vadilo mu moje vzdělání. Škoda, já si řemeslníků velmi, ale opravdu velmi, vážím. Pak dlouho nic a pak jednoho měsíce o mě projevili zájem filozof, malíř a básník. Měla jsem na vybranou a vybrala jsem si básníka. Jsme spolu 33 let a je to senzační. V našem kolektivu je pár neprovdaných žen a mají super facebooky - zájezdy, setkání s přáteli atd., no chápu, dá se ten život nějak zařídit, ale já jsem pro život ve dvou. Nicméně, než žít s bbcem, radši sama.

Barbberry 25.5.19 11:51

My jsme s manželem spolu chodili 4 roky, mě bylo 15 let a manželovi o 3 více, naši byli ze staré školy a žít nám spolu nedovolili, že prý musíme mít důvod :-? tak se za 9 měsíců narodila dcera, za 3 roky syn ( skoro 18 let) potom další syn ( 9 let) a jelikož jsem chtěla ještě holčičku, tak jsme si pořídili čtvrté dítko a narodil se zase syn :lol: který jde letos do 1. třídy, holčička asi k nám nechtěla :lol: S manželem letos slavíme 21 výročí :inlove: někdy je u nás Itálie, jindy pohoda, prožili jsme si zlé, říkám opravdu zlé období, které je už za námi ( díky bohu) a já svou rodinu moc miluji a nikdy bych jí nevyměnila, kromě ní už nikoho nemám :cry:
Teď k nám přibylo ještě 2,5 měsíční štěňátko staroanglického buldoka, tak je u nás ještě víc veselo :lol: :lol: :lol: :lol:

Hermesfan 8.6.19 05:56
@Dananeustupova1979 píše:
My jsme s manželem spolu chodili 4 roky, mě bylo 15 let a manželovi o 3 více, naši byli ze staré školy a žít nám spolu nedovolili, že prý musíme mít důvod :-? tak se za 9 měsíců narodila dcera, za 3 roky syn ( skoro 18 let) potom další syn ( 9 let) a jelikož jsem chtěla ještě holčičku, tak jsme si pořídili čtvrté dítko a narodil se zase syn :lol: který jde letos do 1. třídy, holčička asi k nám nechtěla :lol: S manželem letos slavíme 21 výročí :inlove: někdy je u nás Itálie, jindy pohoda, prožili jsme si zlé, říkám opravdu zlé období, které je už za námi ( díky bohu) a já svou rodinu moc miluji a nikdy bych jí nevyměnila, kromě ní už nikoho nemám :cry:
Teď k nám přibylo ještě 2,5 měsíční štěňátko staroanglického buldoka, tak je u nás ještě víc veselo :lol: :lol: :lol: :lol:

krásny príbeh ktorý je čím ďalej tým viac raritou

Brach 8.6.19 08:48

Jsem šťasně vdaná přes 15 let, vše je o tom mít toho druhého stále rád a vážit si ho,nezapomenout o vztah pečovat a oba dva musí dělat kompromisy.

@Brach
@Brach píše:
Jsem šťasně vdaná přes 15 let, vše je o tom mít toho druhého stále rád a vážit si ho,nezapomenout o vztah pečovat a oba dva musí dělat kompromisy.

Přesně tak :-) nikdo z nás není dokonalý :lol:  :lol:

hafik 8.6.19 10:20

@Brach Moc hezky napsané a pravdivé :palec: :palec: :palec: :rose:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek