Coco EDP

Evulik 26.02.10 13:52

Coco EDP

http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?…

nemá Coco Edp náhodou čiernu krabičku a čierny pásik okolo vrchnáčika??? :)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

dracatko 26.02.10 18:38

Na mně to působí jak fake od Coco Mademoiselle :-) Ale jsou tu povolanější to zhodnotit, takže na mně nedej .-)

Evulik 07.07.10 12:32

tak bacha, už sa vyrába aj 50 ml EdP FEJK !!!!
krabička je celkom slušná napodobenina :)

http://img.mimibazar.sk/…d7788811.jpg /> http://img.mimibazar.sk/…d7788814.jpg

Evulik 21.10.10 08:12
barabizna píše:
Co vy na to? Z Aukra. http://aukro.cz/…auctions.php?…

je to FEJK !!!! presne ten, o ktorom som písala vyššie…
ORIGINÁL má čierny pásik okolo viečka
 http://www.parfums.sk/…OCW_AEDP.jpg

Myskamauska 21.10.10 08:35

A lahvička je proporcionelně jiná,vyšší a moc úzká.

barabizna 21.10.10 21:11

To jsem si myslela, prodávající zvesela prodává a chlubí se samými pozitivy

mihapiha 04.02.11 21:25

Tak jsem celá nadšená skoro zakoupila tento parfémek, díky všímavých duší zde na arome, je koupě jeste nedořešena, jelikož nevím jistě, zda se nejedná o fejk. Napsala jsem paní email, at mi pošle číselný kod,ale zatím se neozvala. :conf:

http://aukro.cz/…3913572.html

jerry 04.02.11 21:32

Jak čtu o nevhodném dárku, tak začínám být ostražitá…
Navíc ten text je divný - je to nevhodný dárek, ještě není použitý, protože ve vůni nenašla zalíbení. Ale jak to zalíbení hledala, když tu vůni ještě nepoužila? :conf:

Rozhodně ho neplať - nech si poslat fotky spodku flakónku a číselného kódu především.

mihapiha 04.02.11 22:04
jerry píše:
Jak čtu o nevhodném dárku, tak začínám být ostražitá…
Navíc ten text je divný - je to nevhodný dárek, ještě není použitý, protože ve vůni nenašla zalíbení. Ale jak to zalíbení hledala, když tu vůni ještě nepoužila? :conf:Rozhodně ho neplať - nech si poslat fotky spodku flakónku a číselného kódu především.

NO, taky je to sporné, je uvedeno,že je nový,ale nepoužitý, jako myslím si,že se určitě stříkla,ale … Zaplacený není,čekám co bude. Psala jsem jí,zda ručí za originalitu vrácením peněz a at mi pošle číselný kod. Určitě se ted tak neunáhlím. To mě,ale štve, ty fejky, člověk by kupoval,těšil se a nakonec stejně nic.

mihapiha 05.02.11 18:14

Tak už mi přišla odpověď,tak jí tady zkopíruji. Jsem zvědavá co mi na to řeknete.

Parfém je na 110% originál. Vůni si sama můžete poměřit pak v obchodě. Popíšu Vám vše, co je jak na obalu, tak přímo na flakonu. Ale pro príště bych poprosila, abyste takové věci chtěla vědět, než aukci vyhrajete, jde mi o to, že mi píšou dvě paní a jsou ochotny Vás klidně přeplatit, takhle mohla být aukce z jejich iniciativy rychlá, jelikož by si pro parfém i osobně dojely. TAkže: na krabičce, kterou můžete vidět na fotce, je zezadu složení, značka chanelu, kde je to vyrobeno apod. úplně ze spodu je čislo 113.430 ( přímo od chanelu) avyražené číslo 7102(nejspíš se bude jednat o vyražení čísla přímo Douglasem. A dále je tam rámeček, kde je napsané tohle: This product can be sold only by authorizewd chanel retailers. To stejné je tam pak napsané i francouzsky. Pak přímo na flakonu najdete samozřejme etiketu a zespodu Je napsáno: Eau de parfum, made in france, chanel inc., 50ml, 10019 a 1.7.FL.OZ. Takže Vás poprosím, abyste si zašla do nějaké parfumerie a vše si zkontrolovala. Já napíšu na vedení aukra, že potřebuji aukci znova vystavit, a popř. jak budeme mít vše zkontrolované, můžete parfém znova vydražit. A vzhledem k tomu, že už jsem jeden parfém zde prodávala a dostala za něj kladný komentář, není třeba to dál rozvádět. Vím, že je objevují nepravé parfémy, ale potom je lepší je kupovat přímo v parfumerii a ne přes internet, pokud si nejste jista

Leisha 05.02.11 18:20

To je ultradivný, ne? Proč bys to měla znova dražit jenom proto, že ses zeptala?????
(jestli si je stopro jistá, tak si ty řeči mohla ušetřit - podle mě jenom mlží)

mihapiha 05.02.11 18:23
Leisha píše:
To je ultradivný, ne? Proč bys to měla znova dražit jenom proto, že ses zeptala?????
(jestli si je stopro jistá, tak si ty řeči mohla ušetřit)

No, asi jde o to,že si myslí,že za ně dostane jeste více, peněz pokud měli zájem další dva kupci. Jak říkám, pokud to je origoš,tak nebude mít problém to prodat znova. Napsala vše,ale ne to vygradirované číslo. Napsala je nějaké co je na krabičce, ne na flakonu…Tak jsem to aspon pochopila já…

Leisha 05.02.11 18:31

No mě to právě přijde jako snaha rychle tě dotlačit ke koupi, když vyhrožuje jinými zájemci. Kdyby je opravdu měla a měla možnost to prodat dráž, nic by nebylo jednodušší, než ti napsat že si není jistá stoprocentně bo to nepozná a vzápětí to prodat těm dvěma paním, co jí už-už zvoní u dveří :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama