Comme des Garcons

Ronna 26.11.07 18:05

Když tu byla řeč o kadidlech… Znáte značku Comme des Garcons a její řadu Incense - to jsou vůně kadidel a svíčky, nejpopulárnější je Avignon, což prý voní jak katedrála v Avignonu… Mají např. na Aus Liebe zum…, ale Avignon je zrovna vyprodaný, mají např. Zagorsk. Ta značka je rodělená do sérií, z nichž jedna - č. 3 jsou právě vůně kadidlové.
Jinak já si na tu značku matně vzpomínám, snad se o ní psávalo i u nás v časopisech, na MUA hodně chválí ty kadidla a pak jejich vůni Champaca… http://www.ausliebezumduft.de/kosmetik_ … ts_id=3509

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Zdenka 27.11.07 10:42

Kupovali jsme kdysi pánskou Comme des Garcons - 2Man ve Vídni. Moc hezká vůně, jemně kadidlová. Podobná Gucci Pour Homme (hnědá kostka). Pořád mám chuť očichávat i prázdný flakon. Snad pro ni budeme muset zase zajet. Ostatní neznám, škoda.

benvenuta 27.11.07 12:25

Ja som skusala Kyoto - skvela vona. Kadidlo, ceder a korenie. Chladive a upokojujuce, a zaroven stale je to parfum, nielen evokacia kostola. Krasne by fungovala unisex. Musim vyskusat aj ostatne kadidla od nich.
Aj ich Rose sa mi velmi paci, cista, jasna ruza s malinovym nadychom.

Na MUA asi teraz pretriasaju Champacu, lebo je nova a je castou novej exkluzivnej rady (predrazenej) serie CdG LUXE.

Ronna 27.11.07 19:55

benvenuta - to jsem právě zapomněla napsat, jak jsem se zhrozila, že vzorek té Champacy stojí v tom německém obchodě 11 euro.

Pěkný je prý i ten Zagorsk, ale jsou tyhle kadidlové vůně na denní nošení? Musím taky vyzkoušet, nedokážu si to moc představit.

Zdenka - já si právě taky matně vzpomínám, že někdo v okolí měl zrovna pánskou vůni a líbila se mi

Ada 27.11.07 20:52

Kadidlo, cedr, jéééé :)

Ronna 03.12.07 16:58

Je možné, název téhle značky v překladu znamená Jako od chlapců? :-))

benvenuta 03.12.07 18:28

Znamena to „ako chlapci“. Znacku zalozila japonska navrharka Rei Kawakubo.

Zdenka 05.12.07 09:49

Ano znamená to „Jako chlapci“, mám to potvrzené od profesorky z francouzštiny.

janamarie 18.12.07 09:25

Dneska jsem opustila svět růží (Les parfum de Rosine) a se vrhla na testování Comme de garcons 2. I když obsahuje kadidlo určitě nebudete nikoho strašit jako s Rouge Hermes, ba právě naopak. Díky aldehydům je svěží, dokážu si ji představit jak v létě přes den tak v zimě na večer.

Ronna 20.10.08 16:13

Comme des Garcons chystají vůni (a oblečení) dohromady s řetězcem H&M. Zpráva by to byla lákavá, ve smyslu, že H&M působí i u nás, tak budeme moci vyzkoušet vůni i tady v Brně, ale tento druh spolupráce je vždy o penězích a nic víc, vůně bývají zcela postradatelné a zapomenutelné. Ale přimlouvám se za vyjímky - případně. :wink:

chavah 20.10.08 17:05

Když slyším, že se u této značky hojně vyskytuje kadidlo, tak mám dotaz na srovnání: dá se to nějak připodobnit k Passage d Enfer od Artisánů? Tam je kadidlo k nepřehlédnu­tí.Děkuji.

Ada 20.10.08 17:19

Chystám tematický článek o kadidlových vůních - bude tam mimo jiné Avignon, tak vydržte. Passage mi nijak extra kostelně kadidlová nepřišla, respektive znám onačejší fláky, Passage je ještě docela jemná.

janas 20.10.08 18:12

Tak to se moc těším! Kadidlo - to je moje! :D

Lela 21.10.08 09:45

Kadidlo miluju, ale Avignon je darda, kterou nesnesu. Je to vůně temné doby katolického fanatismu ( a to říkám i přesto, že jsem katolík :) ).Brrr
Kyoto je nádherný. Je v mnohém podobný Timbuktu.

blackdakini 25.10.08 20:43

Da se nekde v Praze v obchode nebo na spolehlivem webu na dobirku koupit Comme des Garcons nebo Dyptique?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama