*COSTUME NATIONAL

Luqas 18.02.10 20:12

*COSTUME NATIONAL

skusala niektora z vas nejaku vonu od tejto znacky?


Reklama

nefervet 27.01.11 06:57

Zkoušela jsem! Miluju vůni Scent od téhle značky - bohužel už se nevyrábí, ale ještě se dá sehnat na Ebay. Je to pro mě jedna z nej vůní, hrozně jsem po ní toužila, žádnou jí podobnou vůni neznám - je ibišková, taková lascivní,......budu jí nosit na lov :twisted: Ale není to líbivka, ani vlastně nevím, jestli by se chlapům líbila :roll:

Pěkný je i Scent Sheer, ale tam už toho ibišku tolik není - považovala bych ji za verzi Scentu na denní nošení. A dá se pořídit snáz - nabízí ji spousta internetových parfumérií.

zuz.ka 27.01.11 09:18

Taky znám Scent, mám vzorek s rozprašovačem, bohužel už moc nezbývá. Já ji vnímám jako sladší, hladkou květinovku (ibišek a snad i geránie). Mně lascivní nepřipadá, ale souhlasím, že to není líbivka obecná.

janali 27.01.11 18:12

Mňa ani jedna z verzií Scentu nenadchla, hlavne tie odľahčené sú dosť jednoduché, nenáročné, hoci príjemné. Scent samotný je lepší, ale zato 21 , to je úplne iná kategória. Mliečna, mierne púdrová… Vhodná pre muža i pre ženu. Túlivá, mierne teplá, mierne sladká. Neviem ju dobre popísať, patrí totiž do kategórie, ktoré sú jednoducho príliš útulné na to, aby som ich dokázala analyzovať a rozoznávať zložky :D

morricone2209 12.11.12 21:30

Já mám nyní objednáno pánské Costume national - Homme z Anglie.Vůbec nic o této Milánské módní značcce nevím ale podle recenzí a hlavně jejího tvůrce (Dominique Ropion)se určitě bude jednat o velmi povedenou vůni :-)
Tvůrce stojí za parfémy z dílny T. Muglera,Frederric Malle atd,a navíc se jedná o EDP které podle všeho má neskutečnou výdrž.Tak to jsem zvědav :lol:

Chandler 13.11.12 18:14

Přečetl jsem pár recenzí a vypadá to velmi slibně. Pak dej prosím vědět, jak tenhle Ropionův výtvor voní.

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama