Coty L´aimant

Kriss 8.8.08 22:05

Coty L´aimant

Skusili ste niektora? Uvitam vase postrehy. 5 sa mi velmi paci, sedi mi, myslite, ze L´aimant sadne tiez?

Stránka:  1 2 Další »
ippolita 16.8.08 22:20

Ano, skusala som, je to nostalgicka pudrova, upokojujuca vona. Nieco ako Miss Dior, ale jednoduchsie. Paci sa mi.

Kriss 16.8.08 23:31

:wink: vdaka , asi je skor taka do zelena , ze? Aspon Miss Dior mi taka machova pripadala

westoni 3.10.17 17:21

Dneska mi přišla s testuju ji už pár hodin. Jelikož mám Chanel5 na levé a Laimant na pravé ruce, tak mohu bezpečně tvrdit, že NEJSOU stejne. (pro mě bohužel..) ale prostě levný chanel asi neexistuje a budu muset investovat :) Je pěkná, pudrovo-mýdelková, určitě lehčí než 5tka (v hlavě si představuju 5tku jako tuhé kulaté mýdlo na zlatém podnosu a lamaint spíš jako sprcháč v bílé lahvi s růžovým víčkem) Mám ještě deodorant Laimnant a ten Ch5 opravdu podobný je- asi hodně aldehydů ;-)

lilithc 3.10.17 21:48

@westoni Mám flakon Coty L´Aimant a voní mi, i když výdrž odpovídá ceně.Několikrát jsem i zkoušela Chanel No.5 a vím,že to zní rouhavě,ale podle mě je to jen slabý odvar vůně Lanvin Arpége.Pro mě je prostě No.1 Lanvin. :-)

westoni 4.10.17 12:27

@lilithc tak dneska mám na sobe poue Laimant, bez čmuchnutí k chanelu5 a je opravdu nádherný a víc jemu podobný, než když je porovnávám vedle sebe. Možná tedy ještě zkusím nějaké vzorky Lanvin Arpége… :) měla jsem ho kdysi, kdysi… ale to mně smrdělo všechno, jelikož jsem byla tehotna a blba doba na zkoušení čehokoliv "vonaveho " :D snesla jsem maximalne antiperspirant v podpaží :-p

lilithc 4.10.17 13:21

@westoni Já jsem Chanel 5 znala ještě před Lanvinem a L ´Aimantem,ale i když se mi líbil,tak se mi jevil jako slabý.Raději jsme si koupila za malý peníz L´Aimant.A k Lanvinu jsem dospěla za delší dobu.Měla jsem vzorek,chvíli se mi líbil,chvíli se mi zdál až moc silný.Pak jsem neodolala nízké ceně na e-shopu a objednala.Už ale za pár hodin jsem se zděsila co jsem to udělala,že to budou vyhozené peníze,tak jsem objednávku s trapnou výmluvou :-) odvolala, abych ji za dalších 14 dnů znovu obnovila. :potlesk: Nosila jsem ji skoro denně celou zimu,nemohla jsem se jí nabažit.S prvními teplými dny zjara jsem ji ale odložila,v teple mi nějak nevoní.Ale už jsem ji znovu vyzkoušela a opět mi bude proteplovat zimu. :srdce:

westoni 4.10.17 14:51

@lilithc No tak já si objednala nějaké vzorečky, včetně Lanvina Arpége, tak jsem zvedava :) Jen nechápu, že na Notino maji „Lanvin Arpége“ a pak „Lanvin Arpége pour Femme“.. ? když jsem se ptala na rozdíl, jen mi řekli že mají trochu jiné složení, ale který je tedy ten pravý? Oboje černý flakon se zlatým víčkem. Vzorek měli teda jen od Arpege pour femme, tak snad to bude ono :) Každopádně dneska se celý den voním Laimant + stejný deodorant a jako dobrý 8-) :wine: evokuje mi pocit, že jsem si právě dala vanu a použila i dětský zásyp :-p

lilithc 4.10.17 17:25

@westoni To jsi mi nasadila brouka do hlavy.Já mám 2 flakony a obojí Lanvin Arpége a taky v černých flakonech.Vím,že je u některých na e-shopu uvedeno pour Femme,ale myslela jsem,nevím proč,že je to to stejné.Tak si budu muset koupit vzorek i pour Femme abych aspoň věděla.

westoni 4.10.17 17:49

@lilithc no a jak já očichám Arpege, bez „pour femme“ ? haha, tak třeba mi pak povíš to srovnání ;) Jako doufám že to je ten stejný prafém a mají v tom jen nepořádek ;)

lilithc 4.10.17 20:04

@westoni V Lanvin Arpége pour Femme není ve složení uvedeno pro mě to zásadní a to aldehydy,takže se ta vůně musí hodně lišit.Kdybych měla vialku,tak bych ti vzorek poslala.V každém případě byl tady ten náš hovor pro mě přínosný,protože jak bych někde viděla za levnou cenu Lanvin Arpége,tak bych si jej do zásoby koupila a to bez ohledu na další slova „pour femme“.Akorát je velmi zajímavé,že konkrétně na Notinu,kde jsou docela přesní co se týká fotek,tak inzerují pour femme a na krabičce tahle slova nejsou.Pouze Lanvin Arpége.

westoni 4.10.17 21:04

@lilithc zrovna složení bych neřešila podle Parfums to mají špatne i u Chanelů.. „osekané“ tu https://www.fragrantica.com/…rpege-6.html aldehydy uvedene maji a je to „for woman“ navic jinou než tu zakladni Arpege černou tam ani nemaji https://www.fragrantica.com/…/Lanvin.html takže to podle me bude jedna a ta sama, jen maji jineho dodavatele a buh vi jak.. :think:

lilithc 4.10.17 23:16

@westoni Takže je to vyřešené. :-) určitě je to tak jak píšeš.

westoni 5.10.17 15:35

Arpege

Takže vzorky dorazily, (spolu s Charlie Gold, Jovan Musk, Eliz.Arden 5 Avenue) a Arpege jako.. Jestli CHanel 5 je síla a Laimant je lahčí odvar, tak Lanvin Arpege je opravdu težky kalibr. uf. Zatim nedokázu říct jestli Ok, nebo Ko :D přesně odpovídá té lahvi, kde se ukrývá a skoro mě napadá „černá magie“ :cert: . Jinak Gold me neoslovil, Jovan musk taky ne a Ardenka 5 je přijemna jarní květinovka.. Akorát se obávam že mi Arpege vypálil čichové buňky :pankac:

lilithc 5.10.17 19:37

@westoni Jé,to je hezké přirovnání" černá magie". :-)
Znáš Van Cleef & Arpels First ? Já znám jen toaletní vodu a připadá mi siláží něco mezi L´aimant a černou magií. :-)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek