Creed - Aventus - 500ml - porcování

2xK 31.3.17 23:24

Zdravim, uz zde nejakou dobu to zde ctu, ale k registraci jsem se odhodlal az ted.

Jelikoz se posledni medved naplnil, tak jsem se vcera v Drazdanech rozhodl koupit Aventus 250ml v Douglasu s 20% slevou.
50ml si urcite necham, pokud byste meli zajem o zbyvajich 200ml, ozvete se. Jedna s o 16F01 a cena je 290Kc/10ml.

Jsem z Prahy, tudiz osobni predani neni problem.

Frankie 1.4.17 00:24

@2×K
Doporučuji tuto šarži raději nekupovat, prý má „krátký život“.

2xK 2.4.17 19:40
@Frantatata píše:
@2×K
Doporučuji tuto šarži raději nekupovat, prý má „krátký život“.

A zkousel jsi tu sarzi? Ja jo, a oproti Aventusu co mam z roku 12 (jsem liny se podivat na presnou sarzi), je trochu ovocnejsi (hlavne ma svezejsi zacatek) a mene kourova - to ale asi vsechny Aventusy uz par let.
Co se vydrze tyce, tak s ni nemam problem. Ja tu vuni sice vecer po praci necitim, ale zena zena ano (myslim treba na vzdalenost 1m popr. kdyz jsem prosel pred ni.

Kdo by teda mel zajem, ozvete se. Jsem z Prahy, tudiz neni problem se sejit osobne a presvedcit se.

Frankie 2.4.17 20:36

@2×K
Šarži neznám, a cítil jsem potřebu se podělit o záznamy, které jsem si vyhledal, aby si někdo zbytečně nenaběhl.
Na druhou stranu je dobré vědět, že existují opačné zkušenosti.
Již dříve tady byly tlumočeny poznatky, že od určitého roku se Aventus jeví (ostřejší a) ovocnější, dříve se zdál spíše kouřovější, no a z toho si lze vyvodit event. další závěry.

2xK 3.4.17 18:01

Tak jsem jej ted mel na sobe par dni za sebou a dnes jsem mel na sobe cely den 12J01 a 16F01.

12J01 - Tezsi, vic cerneho rybizu, ted ke konci dne citim dost kour
16F01 - Predevsim zacatek je vic svezi, ovocnejsi a sladsi

Po celem dni noseni citim 12J01 vyrazneji, ale citim vlastne jen ten kour a trochu ananasu.

Manzelka citi obe vune kdyz behem chuze pred ni natahnu ruku (nevim jak jinak to popsat :mrgreen: )
S tim, ze 12J01 ji voni vic kourovite.

To me privadi k tomu, zda lidi nehodnoti vydrz parfemu jen dle toho, jak dlouho tu vuni citi oni. Neni mozne to, ze tim, ze v 12J01 je mene koure, tak si na ni lidi rychleji navyknou a pak uz ji neciti, a nosi si na kour nezvyka tak moc, precijen je to silnejsi a tezsi slozka vune.

Nahodak 5.4.17 00:14

Parfém dnes dorazil ke kamarádovi do Německa. Převezmu ho buď ve čtvrtek nebo v pátek. Zítra udělám kalkulaci. :palec:

P.S. Místo, počasí a tak nějak vše okolo napomohlo ke slušným výkonům v degustaci / konzumaci „medvědů“. :D

Nahodak 8.4.17 01:25

16M01

A bude se porcovat, nechce se někdo sejít během příštího týdne?

sans effort 10.4.17 11:37

Přátelé Aromáci a Aromačky. Dělám jen takový průzkum. Léto se nezadržitelně blíží a to mě přimnělo dovézt z Francie nějaké letničky. Napadlo mě, že taková populární letnička je třeba Chanel Allure Blanche, která by dle dnešního kurzu euro/czk vyšla asi na 200,–kč/10ml. Nebo by byl zájem o nějakou luxusnější vůni? Třeba např. Tom Ford Neroli Portofino za cca 390,–kč/10ml? Po mém úspěšném porcování Aventusu bych rád provedl nějakou další akci. :mavam:

Hans99 10.4.17 12:43

@sans effort Pokud něco takového budeš podnikat, vždy se vo 10 přihlásím.

Jimmicek 11.4.17 17:13

Allure Blanche bych si vzala 10 určitě :)

sans effort 11.4.17 17:41

@Hans99 @Jimmicek mám v plánu založit vlákno v „medědech“ porcování Tom Ford a Creed. Jelikož to budu kupovat ve Francii, není pro mě problém přikoupit ještě Blanche. Až bude vlákno založeno dám sem odkaz. ;)

Hanka H 11.4.17 18:49

@sans effort Tome, případně doladíme na srazu a s letním TF je to dobrý nápad!
Brala bych uváděnou Neroli Portofino i Fleur de Portofino. :mavam:

Hans99 11.4.17 20:02
@Hanka H píše:. . . a s letním TF je to dobrý nápad!

Od TF tedy cokoliv. Minulý týden jsem se na letišti v Madridu zasekl u regálu TF, v jedné ruce asi 10 papírků, v druhé X testerů, málem z toho byl „Last call for Mr. . . . . “

sans effort 12.4.17 10:44
@Hanka H píše:
@sans effort Tome, případně doladíme na srazu a s letním TF je to dobrý nápad!
Brala bych uváděnou Neroli Portofino i Fleur de Portofino. :mavam:

@Hanka H ano, na srazu to pořádně probereme. Píšu si ohledně toho Forda s Danielou. Tu považuji za super odbornici na toto téma. Snad dorazí.

L von James 12.4.17 17:22

@sans effort Jsou nějaké výraznější cenové rozdíly mezi nákupem ve Francii a tady prosím Vás? :think:

Stránka:  « Předchozí 1 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 Další »
Váš příspěvek