Cristobal - Balenciaga

Hraška 30.08.08 19:45

Cristobal - Balenciaga

Žienky, poznáte túto vôňu? Viete mi ju popísať príp. k niečomu prirovnať? Celkom ma láka, ale u nás sa nedá zohnať :? Ďakujem :D


Reklama

estelle 30.08.08 22:00

…silne mi pripomina Pure Wish od Chopard.

Hraška 30.08.08 22:04

Estelle, ďakujem za reakciu, ale nepotešila si ma :D Pure Wish totiž mám a na mne vonia síce sladko, ale nie vanilkovo, skôr ovocno-kvetinovo a dúfala som, že Cristobal je taká sladšia, korenistá. Teda aspoň na perfumeemporium píšu, že cítia vanilku a tá v zložení ani nie je :shock:

Dejna 30.08.08 22:36

Pure Wish jsem bohužel nezkoušela, jenom klasický Wish a tam podobnost necítím žádnou. V Cristobalu cítím jasně ananas, jako ananasový džus doplněný vanilkou. Na mé kůži se rozleží podobně jako Birmane. Zkus sehnat vzoreček, naslepo bych se celkem bála.

Hraška 31.08.08 09:11

Fíha, ananás? :shock: Tak to by som na pohľad od takej vône nečakala :D

Evax 31.08.08 14:39

Mně Pure Wish nepřipomíná /ale ten na mně voní hodně divně a nemám ho ráda, tak možná kdyby voněl normálně, kdo ví :lol: /, pro mne je Balenciaga parfém s převahou vanilky, ale ne tak romantické vanilky jako obsahuje třeba Cinema, takže já Balenciagu považuji rozhodně za lepší vůni :) A je to držák, nebýt toho, že po 2 hodinách na mne ztěžkne a zhořkne /časem této proměně možná přijdu na chuť :) /, uvažovala bych o koupi na chladnější dny. Možná časem, uvidíme. Ale špatná vůně to rozhodně není :D Zařadila bych ji spíše do sfér klasiky: právě kvůli tomu pozdějšímu rozvoji, ale typická klasika to také není, konkrétně tady se to fakt špatně popisuje :? Nejlepší vyzkoušet.

Hraška 31.08.08 22:08

Dík, Evax, prevaha vanilky ma potešila :) Uvidím, chcem stihnúť ešte free shipping na fragrancex, tak uvidím, čo tam šupnem :D

Perla 01.09.08 08:38

Koukám, že každá na Cristobal máme jiný nosík. Já vlastním edt a připadá mi vanilkově dřevitá, takový vanilkový doutník :-), taky mi připomíná Dior Dune Sun, ale silnější, v ní cítím také nějaké dřívko. Ananas necítím vůbec. Zajímalo by mě, jaká je edp :-)

mety 01.09.08 11:44

teda fakt asi každá, cítíme něco jiného, já ze začátku cítím něco jako čokoládu, ananas ani vanilku necitím, myslím, že by to chtělo nejdřive vyzkoušet, naslepo bych nekupovala. Kdysi jsem byla touto vůní nadšená, a proto jsem si jí z nostalgie u hafíka objednala, ale asi se mi změnil nos a nebo se mi už líbí jiné vůně, zkrátka dala jsem ho kamarádce, která byla nadšená.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama