Dá se koupit přes net?

Gep 21.05.08 14:15

Dá se koupit přes net?

Potřebovala bych pro psy Adventix a Frontline spoty, ale u nás se dají sehnat jen u veta, kam se mi nechce jet a navíc čekat mezi nemocnými zvířátky. Ale v chovatelských potřebách spoty nemají, hledám na netu, ale bez úspěchu. To je vážně seženu jen u veterináře? :cry:


Reklama

Ada 21.05.08 14:41

Advantix nevím, ale Frontline spot-on se dá běžně koupit v internetových lékárnách. Nebo veterináři zavolej a domluv se s ním, že se tam třeba těsně před koncem pracovní doby stavíš - když potřebuješ antiparazitikum, nemusíš tam přece tahat psa a podstupovat prohlídku.

Gep 21.05.08 14:44

Prohlídku ne. :D Ale vždycky se cítím nepříjemně, když mám jakoby předběhnout trpící zvířátka. I na očkování se totiž objednáváme, v čekárně jsou pak trpící psíci a kočky a ti naši si vpochodují dovnitř jen na očkování. Proto jsem uvažovala, že se objednám a stavím, až půjdu z práce, ale přijde mi to nemorální ..... :(

Ty lékárny zkusím. Díky. :D

janas 21.05.08 15:53

Já kupuju Frontline v normální „lidský“ lékárně.

Gep 21.05.08 18:46

Bohužel na Karláku v lékárně neměli. :cry:

Ale co nechápu, proč se dá v lékárně na netu koupit Frontline spot normálně a Adventix spot jen na předpis? To mi tedy hlava nebere. :cry:

http://www.docsimon.cz/kat/veterinarni- … istfrom=60

Ada 21.05.08 19:43

Protože mají jiné složení. V Avantixu permethrin a imidacloprid, přičemž to druhé není volně prodejné, jestli se nepletu.

Gep 21.05.08 20:09

Chápu to u léků pro lidi, respektive, u léků všeobecně. Nechápu to u antiparazitika. No, nedá se nic dělat, doručují do druhého dne, vezmu oběma rotvajlíkům Frontline. Od posledních spotů je to již pět týdnů, takže se, v tomto deštivém počasí, bojím, aby si domů nepřitáhli hafani z procházek nemilé hosty, klíšťata. Ale ta cena je tu příznivější, než kdybych to brala u veterináře. A nějaké drobnosti ještě přiberu, kloubní výživa se tu pro ně také vyplatí vzít.


Reklama

 Váš příspěvek

Reklama


Reklama