Další prosba o radu

Širín 24.09.08 13:36

Další prosba o radu

Opět jsme byla požádána o radu a tak se radím tady :lol:

Potřebuji doporučit pánskou vůni. Rozhodně ne žádnou líbivku :D . Dotyčný má rád klasiku, styl první republiky, ale zase to není žádný parfémový gurmán, takže kdyby vás něco napadlo, budu ráda.
V pánských vůních se absolutně nevyznám.

Reklama

klubko 24.09.08 13:44

Mně poměrně klasická přijde Dolce Gabbana pour Homme, a je moc pěkná.

Zdeňka 24.09.08 14:01

Hm, první republika, taky by mě zajímal Caron - Pour un Homme - neznáte jej některá? Klasika, na každodenní nošení. Jakým dojmem působí, zda je jemná,ne moc sladká?

kampa 24.09.08 14:24

Z klasických vůní bych zkusil od Diora kromě toho Fahrenheita i Eau Sauvage. Dál mně napadá YSL Rive Gauche pour Homme či modernější Hermes Terre d'Hermes. A určitě nějaké Chanely (Antaeus) či Guerlainy (Habit Rouge, Vetiver).

Ronna 24.09.08 16:24

Styl první republiky - to zní dobře, ale co to znamená?

Lela 24.09.08 19:15

Vetiver od Guerain mi přijde takový staromilský

Fleur 24.09.08 19:39

Šmrncovně staromilský!

Širín 25.09.08 15:07
Ronna píše:
Styl první republiky - to zní dobře, ale co to znamená?

Přemýšlela jsem nad tím taky :D . Styl oblečení, asi spíš že je k tomu člověk naladěn. Nic jako vůně od Bosse.

xronos 22.10.08 15:06

zeptej se Ondreje Havelky, cim se voni ;)

24.10.08 11:46

Je to čistě subjektivní, ale osobně bych Guerlain Habit Rouge nedoporučil. Naslepo jsem si tento parfém pořídil a velmi rychle se ho zbavil… Čichový vjem bych srovnal snad jen s výbuchem dělostřeleckého granátu na arabském bazaru poblíž veřejných tureckých záchodků, či spíše strouhy používané k témuž… :wink:

Alena 24.10.08 12:59

Je to čistě subjektivní, ale osobně bych Guerlain Habit Rouge nedoporučil. Naslepo jsem si tento parfém pořídil a velmi rychle se ho zbavil… Čichový vjem bych srovnal snad jen s výbuchem dělostřeleckého granátu na arabském bazaru poblíž veřejných tureckých záchodků, či spíše strouhy používané k témuž…

nádherný popis :lol: :lol: úplně živě jsem si vůni předstvila!!

24.10.08 20:58

od
Hermés už u padlo Terré … co ještě Equpicage?

Kerze 24.10.08 22:04

A co Heritage ?! To je na správném muži fakt bomba…

Širín 25.10.08 10:13

Vetiver, Vetiver, Vetiver. Očichám ještě Heritage a uvidím, ale Vetiver zatím vede. Rozhodně by nevoněl na každém, ale jsou jedinci… :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama