Dámská fíková vůně

Dámská fíková vůně

Mám prosbu - přestali mi vyrábět Ninfeo Mio od Annick Goutal a já hledám něco na léto - svěží a hlavně právě ta fíková vůně. V zimě používám Womanity, ale ta je na léto příliš intenzivní. Poraďte prosím! :think:

Stránka:  1 2 Další »
Frankie 14.6.19 14:30

@Kateřina Iblová
První!!!
Ferrari: Noble Fig (2015)
Vhodná pro všechna možná pohlaví, či dokonce pro žádné.
Cenově lze stěží najít konkurenta, voní přirozeně, niche kvalita a dlouho na mně vydrží.

MagnolieS 14.6.19 18:42

@Kateřina Iblová z dostupných třeba tyhle:

Roger & Gallet - Fleur de Figuier

Acqua di Parma - Blu Mediterraneo Fico di Amalfi

Diptyque - Philosykos

LM Parfums - Sine Die

Molinard - Figue

Miller Harris - Figue Amere

Hanka H 14.6.19 19:02

@Kateřina Iblová Krásná jemná a na léto je Guerlai n Promenade des Anglais

MagnolieS 17.6.19 11:15

@Kateřina Iblová Nic? není zač no …

chimaera 17.6.19 11:27

@MagnolieS Když tu ještě nebyla žádná reakce, chtěla jsem napsat v podstatě totéž, co Ty, ale času moc nebylo - a pak mě taky asi zadrželo, že na posledních několik rad odepsaných v odpověď jsem nedostala žádnou reakci (i v pm), nejspíš poslední kapkou bylo, že jsem jako jediná (a nemyslím, že by na danou značku tazatelka dostala jinou odpověď) poradila a tázající sice neodpověděla, ale obratem založila nové vlákno se stejným dotazem :think:
To pak člověku bere chuť psát, případně dohledávat odkazy a věnovat tomu čas…

Příspěvek upraven 17.06.19 v 11:29

MagnolieS 17.6.19 11:28

@chimaera Přesně tak, tuna novejch vláken - výkřik do tmy a ani bů, ani méé, hlavně klikat :pudl:

Frankie 17.6.19 13:45

@chimaera @MagnolieS
Mně osobně paní Kateřina odpověděla a moc poděkovala.

MagnolieS 17.6.19 13:56

@Frankie No veřejně to nevidím, že :-D proto má reakce :dance:

Hanka H 17.6.19 14:04
@Frankie píše:
@chimaera @MagnolieS
Mně osobně paní Kateřina odpověděla a moc poděkovala.

Diškriminácia :cert: :pudl: :lol: !

Jitka77 17.6.19 15:01

@Kateřina Iblová Jé, a já nosím Womanity jenom v létě, v chladu mi přijde moc ostrá. Ze zmiňovaných zdaleka neznám všechny, ale opravdu moc pěkná je Fico di Amalfi od Acqua di Parma, vnímám v ní fík podobně dřevitý jako ve zmiňované Ninfeo Mio. A doporučuju vyzkoušet novinku Illusione od Bottega Veneta (do konce června bude myslím jenom v Marionnaud, mají ji v předpremiéře), tam je moc hezký fíkový list, elegantní středomořská letnička.

Jitka77 17.6.19 15:07

@MagnolieS @chimaera V obecné rovině máte s (ne)reakcemi jistě pravdu - vidím, že se to zrovna řeší i ve vlákně Nástěnka -, ale přece jen bych byla malinko opatrnější, než začnu hartusit na někoho konkrétního :think: Všichni si můžeme přečíst, kdy tu kdo naposledy byl - ale třeba ten člověk koukal jen z mobilu v rychlosti, možná si chce o zmíněných vůních něco dohledat, než napíše… těch důvodů může být spousta od banálních po velmi vážné (vybavuju si jeden můj týdny se táhnoucí prodej v inzerci, kdy jsem nakonec byla moc ráda, že jsem udržela nějakou tu jízlivou poznámku za zuby).

chimaera 17.6.19 16:43

@Jitka77 Samozřejmě, že může být spousta vážných důvodů, proč se člověk po založení vlákna s dotazem a po přečtení rad po čtyři dny neozve ani dvěma slovy, ač se přihlašuje - a nemusí to být jen obyčejná nezdvořilost.
Jenže už to tu začíná být tak časté, že to možná tazatelka slízla úplně nevinně, i když leží někde s oběma rukama zlomenýma v nemocnici…

Hermesfan 17.6.19 16:51

asi takto

Moc dekuji vsem, co odpovedeli. A zaroven se omlouvam, ze az s takovym casovym odstupem. Pokud jsem zalozila nove vlakno, omlouvam se, jsem tu relativne kratce a trochu tapu a kazdopadne to nebylo se zlym umyslem. Na stranky se vetsinou dostanu jen z mobilu (pc nam blokuje puberta. ) a tedy - nejsou pro mobily uplne frendly. Co se tyka vasich rad, moc si jich cenim. Jsem ve fazi tapani. Neco se da objednat ve vzorcich, neco zase ne. Chvili trva nez vzorek dorati, atd., atd. Jeste jednou dekuji vsem a prosim, mejte se mnou trpelivost. Hezke letni dny vsem! Katka

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek