Dámské vůně vhodné pro muže

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
starfleet 2.6.09 23:34
FlirtBoy píše:

právě proto jsem jí chtěl zkusit, tím spíš že se vyrábí už přes 70 let podobně jako Old Spice, říkal jsem si, že kdyby to byla nějaká tuctovka, tak by asi dávno upadla do zapomnění - no uvidíme zdali dorazí a co se z ní vyklube :roll: :)

jinak co se fragranticy týče, mám pocit, že jsem se tam nesetkal s negativním názorem - tudíž mě jímá podezření, že to tam nějaký admin maže a celé to působí jako „skrytá“ reklama - včetně názorů…ale nevím jistě, lezu poslední dobou hlavně na basenotes

Souhlasim.
No nic, dostali jsme se v tomhle tématu trošku mimo mísu, takže to asi radši ukončíme :wink:

To je taky fakt - já zas asi naopak mám právě proto tendenci tam pořád lízt, protože mám rád ty pozitivní :D …a pak to vždycky porovnám s basenotes, abych zůstal stát nohama na zemi :lol:

zdensy 2.6.09 23:35

Dune. Voní na mně příliš pánsky.

Oleka 26.10.09 10:36

dámská Un Jardin en Mediterranee od Hermes - je vyjímečně hezká právě na mužích, na ženách většinou voní jako okurkový nálev.

Arnika 26.10.09 10:51

Třeba SKIN - Trussardi: svěží, pikantní, ani stopa sladkosti, na mě voní pěkně, ale klidně si ji umím představit na muži.

evik77 26.10.09 14:15

Gucci hnědá kostka…

plevanka 30.10.09 14:44

Mě by na muži voněla Escale á Pondichéry od Diora, taky možná Calyx a Nil od Hermése…Každopádně jsem zastáncem toho, že čím je chlap mužnější tak si může dovolit „unisex“, a jeho opak by měl vybírat vůně co mu mužnost přidají…Nějaký čtyřiceti-kilový metrouš napajcovaný něčím sladkým nevím nevím… :twisted:

Elvira 30.10.09 17:23

derade, jak vidíš (cítíš) na sobě tu Stellinu Rose Absolute? :wink:

derad 30.10.09 19:25
Elvira píše:
derade, jak vidíš (cítíš) na sobě tu Stellinu Rose Absolute? :wink:
je jemná a ženská (i když ten kmínový tón, co tam cítím, hraje proti tomu), ale to je mi úplně jedno. když se mi něco líbí, tak to konzumuju http://www.pic4ever.com/…glydance.gif

mimochodem, feminnímu 40kilovému typu bych macho nálev nedoporučil, protože by to mohlo dopadnout komicky. ale na druhou stranu - mohutné chlapisko navoněné vhodným (vele)jemným parfémem může mít kolena podlamující účinek - myslím v pozitivním smyslu. moje kolegyně takovému mužskému působení říká oplodňovák.. http://www.pic4ever.com/…oypistol.gif

Elvira 30.10.09 19:38

Ty jsi pořádný chlap, tak si můžeš jemnou vůničku dovolit a bude to pěkně kontrastní! A neříkej mi, že jsem lichotnice, myslím to vážně.

derad 30.10.09 19:56
Elvira píše:
Ty jsi pořádný chlap, tak si můžeš jemnou vůničku dovolit a bude to pěkně kontrastní! A neříkej mi, že jsem lichotnice, myslím to vážně.
co potřebuješ? :lol:
Elvira 30.10.09 20:02

Jsem nezištná! :lol:

JitkaV 3.11.09 19:51

Jil Sander Woman III. Mám odstřik, nosit jsem ji nemohla, absolutně mně neseděla, připadala mi velmi pánská. Syn je ale nadšen /neví ovšem, že je
to dámská vůně, tu by zřejmě odmítal nosit/.

derad 3.11.09 20:11
JitkaV píše:
Jil Sander Woman III. Mám odstřik, nosit jsem ji nemohla, absolutně mně neseděla, připadala mi velmi pánská. Syn je ale nadšen /neví ovšem, že je
to dámská vůně, tu by zřejmě odmítal nosit/.
další důkaz toho, že kategorizace vůní může být někdy velice ošidná.. :idea:
xronos 4.11.09 13:06

ja ted zkousel (zatim jen na papirku) Cartier Must PH a na elegantni dame by se mi urcite moc libila

marc 4.11.09 14:18

Cartier Must PH je výborná vůně (dle mého unisex), bohužel málo drží, lepší a plnější je Essence de Must de Cartier… Na druhou stranu původní dámská Must je jí velmi podobná a podle mne též unisex.

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek