Dárek pro 50letou dámu

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Leda 20.05.07 18:41

A co kompromis ve stylu Hermes 24 Faubourg. Z toho by Vám nemuselo být špatně a i když má ona ráda těžší vůně, třeba by to teď v teple zas nemusela tak přehánět:-)

benvenuta 20.05.07 18:48

re 15 Ja ho mam. Je fajn, ale ked sefka miluje tazke vone, tak by sa jej nepacil.
re 16 To nie je zly napad. Alebo Caleche, chyprovita aldehydicka kvetinovka s vetvicnikom v zaklade.
Aj ked bezpecnejsie bude ostat v oblasti orientalok a chypre.

Bredka 24.05.07 21:52

Benvenuta: radila jsi mi pro šéfovou Boucheron.Když jsem pak byla v parfumerce nevěděla jsem jaký konkrétně,tak jsem očichávala-pro mě otřes, v takovém vedru a já místo lehkých letních vůní ,nasávala tyhle dryjáky.No nakonec jsem měla 2 favority Boucheron pour Femme(brala jsem dle šéfové-podle mě ani jeden)i když vítězný Boucheron Initial budu myslím v práci snášet,když to šéfka nepřežene.Navíc má krásný flakonek, takže jako dárek perfektní.Zítra dám vědět.Trochu jsem pátrala a parfém téhle značky prý nikdy neměla.Hlavně mi prosím nepiš, že jsem vybrala špatně:-)zítra ho předáme tak jsem zvědavá

Silis 24.05.07 22:08

Bredka - jsem zvědavá, sledovala jsem tuhle diskuzi a tak se těším, jak dopadne předání:) I když - dala by vůbec paní šéfová najevo, kdyby to nebylo podle jejího gusta? Každopádně držm palce, aby se dárek líbil:)

Ada 24.05.07 22:35

Já myslím, že to bude dobré, Initial je orientálka a kdyby na ni náhodou byl moc lehký, může ho mít jako svěženku do tepla :D

benvenuta 24.05.07 22:45

Initial nepoznam, ale potom, co som si preletela par recenzii na MUA usudzujem, ze by sa jej mohol pacit a mal by pre nu byt aj dostatocne tazky :)

Drzim palce a som zvedava, co napises o jej reakcii.

Ada 24.05.07 23:01

Já ho znám letmo z papíru, pěkný orient (Boucheron je umí) se skořicí…

Bredka 25.05.07 14:34

Silis-to si piš že by dala najevo:-)Když jsem jí loni obdarovala Omnií- ona šla do parfumerky,tam jí nejdřiv očichala a pak mi řekla,že taková nevýrazná vodička není nic pro ni. Takže ji ani nerozbalila a šupajdily jsme jí vyměnit.Pak si vybrala Alien-co na to říct.Upřímná je až dost-bohužel,ale zase člověk ví, že se nepřetvařuje:-)Dárek už je zabalen, tak zítra vám povim…

Bredka 26.05.07 16:18

Boucheron Initial měl úspěch.Šéfové se fakt zamlouval.Takže holky díky za tipy, bez vás by mě tahle značka ani náhodou nenapadla. Takže díky,díky,DÍKY!

Silis 26.05.07 18:10

No super zpráva:) To je fajn, že je v tomhle šéfka upřímná, na to bych si zvykla radši než na nějaký přetvařování a pak se odjinud dozvědět, že se jí to vlastně nelíbilo… takže gratulace k úspěchu:)

benvenuta 26.05.07 22:21

Vyborne! Žádám o dovolení tvářit se samolibě ;)

Bredka 27.05.07 09:13

Jasně.Ty máš na tom hlavní podíl:-)!

Klarka 27.05.07 18:59

Ráda bych vás taky poprosila o radu.Taktéž se jedná o dárek, ale na rozdíl od Bredky, já potřebuju něco pro 22 holčinu, a voní jí hlavně vůně Ralpha Laurena.Tak se chci zeptat jestli znáte jeho vůně Glamorous a Romance,co na ně říkáte a jestli se hodí pro mladou slečnu?

benvenuta 27.05.07 22:41

Podla mna sa hodia. Ale nie vsetky Laurenove vone su rovnake, ak sa jej paci Ralph, tak sa jej nemusi pacit Romance a naopak. Ktore Laurenovky sa jej pacia? Alebo ake typy voni?

Ada 27.05.07 22:49

Tipla bych si Cool, Hot a Rocks :)

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek