Dárek pro manžela - prosím o radu

12.10.09 22:07

dárek pro manžela - prosím o radu

Ahoj, můj muž mě poprosil, abych mu pořídila něco k Vánocům.. a já fakt nevím co. Pánské vůně vůbec neznám. Bohužel ani nemám moc indicií k tomu, co by se mu vlastně líbilo, tak zkusím jenom nějaký body, co mě napadají…

1. žádný pořádný parfém ještě neměl, jen nějaký Adidas, z čehož usuzuju, že by nebyl nadšený z velkých experimentů, spíš tedy něco obecně líbivého
  2. je mladý (30), takže nic usedlého
  3. na mně se mu nelíbí svěží vůně, takže asi ne čisté citrusy, z dámských se mu líbí Trouble, Indecence, Hypnotic.. ale nejsem si jistá, jestli by unesl jenom typicky sladkou nebo orientálku…
  4. vůně by neměla být moc drahá.. nechci levnou drogerovku, na druhou stranu nic exlusivního prosím

Vím, že je to takový dotaz-nedotaz, ale třeba Vás něco napadne… aspoň abych měla představu, jaké objednat a očuchat vzorečky atd… :roll:

Díky :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Sissinka 12.10.09 22:28

Leni, tys mi vytrhla trn z paty…Sháním vůni pro přítele, do teď používal jen Adidasy (deo a antiperspiranty), líbí se mu třeba můj JPG 2, občas mu ho půjčím :twisted: Už teď přemýšlím, co mu koupím k Vánocům, je mu 31, sporotovní typ, štíhlý, vyšší, chodí sportovně oblékaný a představovala bych si pro něj něco neobvyklého, po čem bych měla chuť po něm skočit, nic moc těžšího, ale zase ne moc svěžího, může být sladší, kouřový (ale není to zas žádný metrosexuál)…a teď babo raď! :roll: :D

Sissinka 12.10.09 22:37
Sissinka píše:
Leni, zrovna včera jsem chtěla nadhodit obdobný dotaz, takže jsi mi vytrhla trn z paty a snad nám někdo poradí…Sháním vůni pro přítele, do teď používal jen Adidasy (deo a antiperspiranty), líbí se mu třeba můj JPG 2, občas mu ho půjčím :twisted: Už teď přemýšlím, co mu koupím k Vánocům, je mu 31, sporotovní typ, štíhlý, vyšší, chodí sportovně oblékaný a představovala bych si pro něj něco neobvyklého, po čem bych měla chuť po něm skočit, nic moc těžšího, ale zase ne moc svěžího, může být sladší, kouřový (ale není to zas žádný metrosexuál)…a teď babo raď! :roll: :D
Luqas 12.10.09 23:22

na zaciatok mu kup Boss nr.6,, ja viem boss je nie velmi uznavana znacka, co sa tyka parfemov, ale chlapovi, co nehlada vynimmocne parfemy bude na zaciatok uplne stacit.. aj XY je celkom dobry na zaciatok

Luqas 12.10.09 23:24

inac dymove vone/kourove/,, z nich je dost dobry Versace Man, alebo Michael Kors for men,, al to je zas iba moj nazor

FlirtBoy 12.10.09 23:59

jasnej adept na Cool Water (Davidoff) :D

13.10.09 01:45

zatím tíky za tipy, budu ráda i za další… prosím :)

Luqas : Boss mě napadl.. ale nevěděla jsem konrétně jaký… i když ono je to asi jedno, co?

:wink: :)

a našla jsem - podle složení, recenzí a přiznávám - ceny - BVL Notte pour Homme… co myslíte… ??

Amy 13.10.09 08:41
Sissinka píše:
Leni, tys mi vytrhla trn z paty…Sháním vůni pro přítele, do teď používal jen Adidasy (deo a antiperspiranty), líbí se mu třeba můj JPG 2, občas mu ho půjčím :twisted: Už teď přemýšlím, co mu koupím k Vánocům, je mu 31, sporotovní typ, štíhlý, vyšší, chodí sportovně oblékaný a představovala bych si pro něj něco neobvyklého, po čem bych měla chuť po něm skočit, nic moc těžšího, ale zase ne moc svěžího, může být sladší, kouřový (ale není to zas žádný metrosexuál)…a teď babo raď! :roll: :D

Holky moc to nepřehánějte, aby Vám po něm neskočila nějaká cizí :lol:

Luqas 13.10.09 14:41
lenkatu píše:
zatím tíky za tipy, budu ráda i za další… prosím :)

Luqas : Boss mě napadl.. ale nevěděla jsem konrétně jaký… i když ono je to asi jedno, co?

:wink: :)
a našla jsem - podle složení, recenzí a přiznávám - ceny - BVL Notte pour Homme… co myslíte… ??

ja som svoj BLV notte musel predat pretoze ta vona sa mi fakt odst protivila,, ale tym zas nechcem povedat ze je zla,, len mne osobne takyto typ vone nesedi

sarrafinka 13.10.09 14:50
Luqas píše:
na zaciatok mu kup Boss nr.6,, ja viem boss je nie velmi uznavana znacka, co sa tyka parfemov, ale chlapovi, co nehlada vynimmocne parfemy bude na zaciatok uplne stacit.. aj XY je celkom dobry na zaciatok
Boss nr6 je opravdu moc hezký,žádné citrusy,dřeva,ale ani žádná svěženka :D
Pomnenka 13.10.09 16:47

Jil Sander for Man - božská, jemná, krásná ! :heart:

Panenka 29.06.10 19:42

Pánové (a dámy), poradíte mi s vůní pro manžela?
Parfémová historie: předtím, než jsem se tu na Arome zbláznila :roll: :lol: , to byly nějaké Avony a Oriflamy a Pumy, Adidasy či tak něco z drogerie, vesměs svěží vůně. Pak jsem mu koupila pánskou Salvatore Ferragamo Subtil (taky vlastně svěží, ale už „nedrogerka“), a teď měl několikrát za sebou pánskou Bvlgari Blv Notte prostřídanou jednou s Azzaro Vetiverem. Chtěla bych mu pořídit něco jako „další krok“, takže žádnou těžce vydýchatelnou pecku, ale zas něco … a teď vlastně nevím… kořeněnějšího?, sladšího?, výraznějšího? Asi hlavně sladšího. Ale aby mi to unesl. :oops: Jo, a podstatná věc - aby to nebyly žádný exkluzivky a dobře se mi to očichávalo, nejlépe v kamence, a shánělo, nejlépe po netu.
Díky za tipy. ;)

Chandler 30.06.10 09:51

S Dolce & Gabbana pour homme nelze šlápnout vedle a jestli je to dárek k Vánocům, pak to nejlepší ze sebe vydá právě v třeskuté zimě :D .

Obecně líbivá je taky Terre d´Hermes a Versace Dreamer.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama