Hromadné přidání na Poličku

Kerze 26.02.09 10:37

Databáze

Holky, neexistuje v databázi nějaký filtr, kterým by šlo na poličku přidat kompletní značku ? Jde mi hlavně o vzorky - objednávám je po sadách a vypisovat jeden po druhém je celkem očistec… :?

Reklama

Ada 26.02.09 12:07

Taková funkce tam není, to víš, s megalomany se nepočítalo :)

Kerze 26.02.09 14:29

:? Škoda. Ale možná, že kdyby to šlo nějak jednoduše přidat, že by to uvítalo více lidí - mít možnost si přidat na poličku celou značku a jen smazat, co nemám, je pro čím dál více lidí tady rychlejší, než celou značku vypsat a vynechat jednu novinku… 8)

evik77 25.03.09 12:27

No fakt nevím, kam to vložit… Ado, prosím Vás, nebylo by možné některá témata smazat? Třeba ty uzamčená, nebo stará, kam už nikdo nechodí. Už je to tu strašně nepřehledné..... Hrůza něco hledat :oops:

m.mart 04.04.09 09:38

Ado, existuje nějaká možnost dodatečných oprav v recenzích? Stane se mi, že až po odeslání si všimnu nějaké chyby či překlepu. Bylo by fajn, kdyby to fungovalo např. jako tady ve fóru.

ajinka 13.05.09 11:28

Když si klikneš na „Ukázat pouze moje recenze“, po přihlášení, objeví se u každé z nich i možnost editování… :P

jasmina 07.06.09 17:00

neslo by nejak udelat vyhledavani podle pohlavi? napr. pokud si vyhledam znacku, aby tam bylo tlacitko, ktere by vyhledalo jen vune panske, ci jen damske .. nekdy je ten seznam strasne dlouhy a takto by to bylo prehlednejsi

ledifia 07.06.09 19:47
jasmina píše:
neslo by nejak udelat vyhledavani podle pohlavi? napr. pokud si vyhledam znacku, aby tam bylo tlacitko, ktere by vyhledalo jen vune panske, ci jen damske .. nekdy je ten seznam strasne dlouhy a takto by to bylo prehlednejsi
To by se mi taky líbilo. - Ejhle, další metamorfóza ikonky? Co je to za nádheru?
WildOrchid 07.06.09 20:47

to bude neco od Badgley Mischky urcite, stejny tvar jen jine zdobeni..

verunka2201 07.06.09 20:54

Jojo, Orchidka má pravdu - jasmina už to psala v jiném vlákně… tady: http://www.arome.cz/…iewtopic.php?…

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama