Davidoff Cool Water GAME for man

Lory 10.12.08 13:28

Davidoff Cool Water GAME for man

Ahojky, co říkáte na edt Davidoff Cool Water GAME for man? Jedná se o svěží či vodní vůni? Sháním vůni pro mladého muže (sportovec, ale zároveň estét), kterému se na ženách velice líbí Davidoff Cool Water… Myslíte, že by se mu tato vůně líbila?

Reklama

xronos 10.12.08 15:30
Lory píše:
Ahojky, co říkáte na edt Davidoff Cool Water GAME for man? Jedná se o svěží či vodní vůni? Sháním vůni pro mladého muže (sportovec, ale zároveň estét), kterému se na ženách velice líbí Davidoff Cool Water… Myslíte, že by se mu tato vůně líbila?

No pockej, estet a libi se mu cool water woman ?!?!?! Tady neco nehraje ..

Promiiiiiiiii­iiiiiin, blbej fooooor :)

Co takhle Davidoff Silver Shadow Attitude ???
Zkus tenhle …

klubko 10.12.08 15:50

Cool Water Woman se mi teda taky vůbec nelíbí, ale původní Cool Water pánská je podařená (koupila jsem ji k vánocům tchánovi). Její odnože, a tím pádem i Game se mi už zase nelíbí :(

Vera 10.12.08 17:40

Pánská Cool Water se mi taky nelíbí, ale Deep je hezká, není tak ostrá…

Lory 10.12.08 19:32
xronos píše:
Lory píše:

No pockej, estet a libi se mu cool water woman ?!?!?! Tady neco nehraje ..

Promiiiiiiiii­iiiiiin, blbej fooooor :)

Co takhle Davidoff Silver Shadow Attitude ???
Zkus tenhle …

On se ve vůních moc nevyzná, víš? Ale nemá rád kořeněné ostré vůně a naopak se mu líbí svěží, vodní, sladké vůně. Je to jemnější typ.

Lory 10.12.08 19:45
Lory píše:

Nevíte, jak voní Davidoff Cool Water Game for man Happy summer? Viděla jsem ho dnes v drogerii DM, ale neměli tester :(.

Váš příspěvek

Reklama

Reklama