DECENTNÍ a NEUTRÁLNÍ vůně

opoponax 22.01.14 23:52

Ja vám neviem…chcem voňať pekne, príťažlivo, jemne, silne, kriklavo, temne, podmanivo, elegantne a hlavne: charakteristicky pre mňa.
Decentne a neutrálne mi vonia len vzduch…

Silvino 23.01.14 12:17

@opoponax Presne,úplne súhlasím,preto ako som pisala,decentne vône este,ale neutrálne asi nie su :lol:

prokera 23.01.14 12:38

@opoponax Přesně tak ;) - vždy se najde vůně, která někomu bude vadit. Neutrální je asi opravdu jenom vzduch :mrgreen: - vše ostatní už je cítit po něčem :) . Decentní si myslím ale, že může být naopak každá, pokud se použije v nějakém minimálním množství ;) .

Silvino 23.01.14 13:01
@prokera píše:
@opoponax Přesně tak ;) - vždy se najde vůně, která někomu bude vadit. Neutrální je asi opravdu jenom vzduch :mrgreen: - vše ostatní už je cítit po něčem :) . Decentní si myslím ale, že může být naopak každá, pokud se použije v nějakém minimálním množství ;) .

Tu tiez musím súhlasiť,ale su poniektore vône,ktorým nepomôže k decentnostii ani male mnozstvo :mrgreen: Ale to je opäť individualna záležitosť milych čuchovych buniek našich :D A preto aj Jadore pre mna decentna je, aj ked ma tu aromačky za tento vyber zvozili :mavam: Ja hlavne každú vôňu používam v jednom max 2 strikoch. Mne samej by uz viac vadilo :oops:

opoponax 23.01.14 13:54

@prokera @Silvino Veru, každý má iný vkus, ale 1 strek z väčšiny vôní by nemal vadiť nikomu. :)

AgataAranka 23.01.14 14:04
@Silvino píše:
Podla mna Jadore a tiez Dior Addict 2

J´Ador decentní a neutrální?! 8o Pro spoustu lidí sakra protivná.

prokera 23.01.14 16:39

@Silvino Tak pak už je to spíš o tom, co se komu líbí ;) , ale minimální množství jakékoliv vůně by dle mého nemuselo urážet nikoho :oops: :) . Mám na mysli opravdu jeden střik na tampon a poťukat pár bodů na těle :) .

Silvino 24.01.14 08:07
@AgataAranka píše:
J´Ador decentní a neutrální?! 8o Pro spoustu lidí sakra protivná.

Ja som mala na mysli decentnu, pardon, ze som to neuviedla. Ako sme sa nižšie zhodli s oppopanox,neutrálne vône zrejme nie su. A toto vlakno je o individuálnych postrehoch,predpokladam :mavam: Takze este raz,za MŇA Jadore je decentna,resp PRE mňa ;) Ja zase nemusím Omnie a Lacoste a nepíšem každému kto ju spomenul,ze teda ani naaaahodou,co za hlúposť napisali :andel:

AgataAranka 24.01.14 08:13

@Silvino Já vyjádřila svůj názor (o tom diskuse je) a ani náhodou jsem nenapsala, že jsi napsala hloupost.

Silvino 24.01.14 08:27

@AgataAranka Ja viem,ze si to nenapisala,a ani jedna ste to takto neuviedla, bol to len moj subjektívny pocit, pretoze odkedy som to zadala do diskusie,každý to zvozil :lol: No hold, som vzťahovačná :mrgreen: A samozrejme, každý moze napísať co si mysli,v tom máš pravdu,ze o tom diskusia je ;) A vobec som to nemyslela v zlom :kytka:

Příspěvek upraven 24.01.14 v 21:26

AgataAranka 24.01.14 18:14

@Silvino Ani já ne. :hug:

Silvino 27.01.14 12:52

Este mozno jedna vôňa,ale radšej ju pomenujme - neobťažujúca ;) - CK IN2U

mimi 27.01.14 14:27
@Silvino píše:
Este mozno jedna vôňa,ale radšej ju pomenujme - neobťažujúca ;) - CK IN2U

tak tuto ja vobec nepovazuejm za neobtazujucu, prave naopak

naja1 27.01.14 14:38

@mimi Tak tak, začala mě obtěžovat, až mi z toho nebylo dobře.

Silvino 27.01.14 15:01

:lol: Tak a zase som zradila mimo ostatne čuchove bunky :mrgreen: Ja som ju kúpila naslepo mamke na Vianoce,prišla mi proste taka na papieriku..Ale je pravda,ze dlhodobejsiu skúsenosť s mojou kožou nenam ;)

Stránka:  « Předchozí 1 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Další »
Váš příspěvek