DECENTNÍ a NEUTRÁLNÍ vůně

Maddalena 12.2.14 16:33

Setkala jsem se s jednou kolegyní, která chtěla poradit nejakou vůni, a rekla přesně nazev teto diskuze........takoví lidi většinou skončí u zeleneho čaje, prot. Nic jim nejde pod nos.......vždycky to přece něčím musí vonět......hlavně aby tam nebyla vanilka a hlavně ne květiny a hlavně ne koření atd......... Já si myslím , že to je nějaký konflikt uvnitř,jim se nedá nic poradit. Chtêjí něco uplnê jiného, vyjmečneho, neco co nikdo nemá a všechno jim vadí. Hlavně , aby to bylo jiné a ničím to nevonělo.Potkala jsem už víc takových. Nemyslím to zle, oni se jenom hledají v sobě, ale co jim poradit? Nic. Zelený caj, nebo Kenzo, takovou tu vodní nebo nevím

peta27 12.2.14 17:01

Podle mě je decentní vůně Premier Jour od Niny Ricci. Neumím si představit že by někoho obtěžovala.

prokera 12.2.14 17:14

@peta27 Tak tu zrovna jsem si chtěla koupit na slepáka a ještě, že jsem to neudělala :think: - něco mi v ní vadí :( . Přitom jsem si taky původně myslela, že bude nekonfliktní :D …tak nevím, jestli vůbec existuje nějaká opravdu neutrální vůně :oops: ? Získala jsem pocit, že snad na každé vůni může někomu něco vadit - bohužel :nevim: .

jerry 12.2.14 21:04

@Maddalena

S tím zeleným čajem máš naprostou pravdu - mám za sebou taky pár podobných zkušeností (vonět se chce, ale neví čím, protože vlastně jí nic nevoní).
A zelený čaj ještě nikdy nezklamal :D

slniecko 12.2.14 21:40
@Maddalena píše:
Já si myslím , že to je nějaký konflikt uvnitř

ano.

adrasis 8.10.15 20:09

D&G La lune 18, rozhodně! :)

• Citovat
  • Nahlásit
adrasis 8.10.15 20:13

@Maddalena přesně tenhle typ člověka je moje tchýně. Voní ji verbena, používala zelený čaj od Rochera, který už se nedělá v původní verzi. Byla nešťastná, tak jsem ji poradila Elizabeth Arden Green Tea. To ji ukonejsilo, ale „porad to není ono!“ :D
I jsem ji sehnala vzorek Ange ou demon, která je prima. Brusinky a zelený čaj… to je prý zase moc silný. Tak babo raď. Jsem ztracená :)

• Citovat
  • Nahlásit
aprazanda 9.10.15 08:35
@Maddalena píše:
Setkala jsem se s jednou kolegyní, která chtěla poradit nejakou vůni, a rekla přesně nazev teto diskuze........takoví lidi většinou skončí u zeleneho čaje, prot. Nic jim nejde pod nos.......vždycky to přece něčím musí vonět......hlavně aby tam nebyla vanilka a hlavně ne květiny a hlavně ne koření atd......... Já si myslím , že to je nějaký konflikt uvnitř,jim se nedá nic poradit. Chtêjí něco uplnê jiného, vyjmečneho, neco co nikdo nemá a všechno jim vadí. Hlavně , aby to bylo jiné a ničím to nevonělo.Potkala jsem už víc takových. Nemyslím to zle, oni se jenom hledají v sobě, ale co jim poradit? Nic. Zelený caj, nebo Kenzo, takovou tu vodní nebo nevím

Možná by těmto lidem mohla vonět takz. vůně čistoty - vůně vypraného prádla bez aviváže, které uschlo venku na zahradě na sluníčku. Já tu vůni miluju, jenže je hrozně prchavá a v parfémech jsem jí ještě neobjevila. Naštěstí můžu silný vůně, takže je mi to fuk. Taky jsem ale začínala na zeleném čaji z DM. Ten byl fakt krásný a Green Tea od EA má do něj /dle mě/ daleko.

Hermesfan 9.10.15 08:39

@aprazanda

ktorý to bol? (zel.čaj z DM)

aprazanda 9.10.15 08:47

@Hermesfan Healing Garden Green Tea

Nepřišla mi tak kyselá jako Green Tea od EA.

Arome dani 24.12.15 15:22

Pro mě je velmi příjemnou vůní Éclat d'Arpége. Ji bych označila jako vůni čistoty, velmi příjemně se mění, usazuje se a dle mého názoru i dlouho vydrží. Od začátku do konce je báječná.

repsolka 5.1.16 15:26

Jovan-White Musk a taky Penhaligońs -Artemisia. Dle mého obě nekonfliktní a decentní. Mám je moc ráda a vlastním obě dvě :D Ale to neznamená že když se použijí, že člověk nevoní, právě naopak:)
A pro mě je zelený čaj konfliktní(bolí mě z něj hlava).

viky 6.1.16 13:01

Podle mě má někdo rád nekonfliktní vůně, protože nerad vyčnívá a chce tak nějak splynout s davem. A nechce poslouchat narážky typu: „Co to máš za ruskou voňavku?“. :mrgreen:
Nebo je tak trochu alergik a hromada vůní mu nedělá dobře.
Já třeba závidím všem, co můžou nosit výrazné bílé pižmo.
Mně voní, ale je mi z něj po chvilce vdechování blbě (bolehlav, nepříjemný pocit na kůži a náběh na astma). :(

prokera 6.1.16 13:11

@viky :mrgreen: To je fakt - ty narážky jsou občas vyloženě trapné (Co to máš zase za pičifuk apod.? :roll: :D …).
Mám ráda vůně spíše „konfliktní“ :D , ale je dobré mít v zásobě i ty druhé :palec: . Pro mě je nekonfliktní nová Ivoire a pak Nude od Bill Blass :pankac: .

viky 6.1.16 13:26

@prokera Koukám, že se Ti líbí i Bijan Nude for Women.
Ta mi přišla taky zajímavá. Ale někdo z mého okolí ji nazval „vůní pro staré báby“. Což mě nakonec od nošení odradilo. (A začala jsem v tom tu babičkovskou vůni taky cítit.) Ono si nevybereš. Co se líbí jednomu - nemusí se líbit druhému. I když s Tvým počtem vůní na poličce se jednou za čas musíš zavděčit úplně každému. :D

Příspěvek upraven 06.01.16 v 13:34

Stránka:  « Předchozí 1 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 Další »
Váš příspěvek