Dekorativní kosmetika N.Y.C.

Marianna 21.2.11 22:38

Dekorativní kosmetika N.Y.C.

Znáte? Zkoušely jste? http://www.newyorkcolor.com/products/

Objevila jsem ji v Rossmannu vedle stojanu Essence. Mají spoustu zajímavostí, neměla jsem čas to projíždět. Zaujal mě třeba make-up, jehož odstín č. 1 byl skutečně běloba pro bledule a ne světleoranžová jako to bývá u většiny ostatních kosmetických firem.Ceny víceméně srovnatelné s Essence, jak říkám, neměla jsem bohužel čas na pořádnou prohlídku.

lucil 22.2.11 08:02

Tak s touto kosmetikou bohužel zkušenost nemám, ale vypadá vcelku pěkně, asi na ní zajdu mrknout jestli ji u nás také mají :)

paty 22.2.11 19:13

Dneska jsem v Rossmanovi zakoupila pudr a tvářenku.Pudr je hodně světlý až bílý /měli jen jeden odstín/, ale i tak jsem si ho vzala mám tmavší makeup a potřebuju jen tu a tam prosvětlit, tvářenka je super.Určitě se chystám vyzkoušet i makeup, rtěnky atd…

Barbarra 22.2.11 19:18

Já mám od NYC zatím jen laky na nehty a jsou fajn. Vyhovuje mi i štěteček, a to jsem dost vybíravá. Mám asi 5 laků Quick dry (á 29,– Kč) a jeden běžný (á 49,– Kč), všechno tmavé barvy. Používám přes ně ještě top coat od Rimmelu a vydrží tak 3 - 4 dny. Nevím, nakolik tomu pomůže top coat, ale pro mě je to (u tmavého laku) slušný výkon, a když vezmete v úvahu cenu…

Tento týden je v Rosmannovi akce - pokud koupíte výrobky NYC za více jak 99,– Kč (nebo 100,– Kč, nejsem si jistá), dostanete kosmetickou taštičku zdarma.

paty 22.2.11 19:34

No jo, taštičku jsem dostala :)

mihapiha 22.2.11 20:16

Zakoupila jsem si od nich paletku stínu pro kouřové líčení, nádherné barvy,ale ve výsledku jsou strašně jemné, musím je strašně dřít abych vůbec něco nanesla a výsledek je hodně jemný stín. Jako za tu cenu dobré,ale příště bych si je asi už nekoupila. Možná jsem zmlsaná pigmenty,kde stačí málo a efekt je zaručený.

AH64 24.2.11 11:19

já jsem na tuhle kosmetiku slyšela hodně negativních reakcí

Salinas 24.2.11 12:55

Já ji viděla používat v nějakém pořadu na FLN tv. Jinak dcera si koupila rychloschnoucí lak na nehty, který schne stejně dlouho jako normální lak a z nehtů ho sundávala sloupáváním (konzistenci měl jako Herkules).

paty 24.2.11 17:35
AH64 píše:
já jsem na tuhle kosmetiku slyšela hodně negativních reakcí

A z jakého důvodu, čeho se týkaly?

Jil 25.2.11 10:35

Já zatím zkoušela rtěnku a lesk v tubě bez aplikátoru. Rtěnka je příjemná, necítím žádnou nepříjemnou pachuť, nevysušuje mě, výdrž tak normální. Akorát mi vadí, že nejde úplně zasunout do obalu, takže při otevírání a zavírání víčka se musí dávat pozor, aby se nepoškodila/neulomila. Ale jinak za tu cenu (asi 49,– Kč) jsem spokojená. Lesk je mi na rtech příjemný, lepí tak trochu, celkem mi na rtech vydrží, je příjemný, hydratuje, nevysušuje, ovocná vůně. Za cenu 39,– Kč jsem moc spokojená.

Evelina 2.3.11 11:45

Já si koupila mozaikový pudr a používám ho jako tvářenku. Je fajn, určitě si od nich ještě něco koupím.

verunka2201 8.1.12 23:11

Koukám, že jsem se ještě „nepochlubila“, ale ty laky jsou hrozné, alespoň pro mě. Resp. mám jeden, taková tyrkysové zelená/modrá, v lahvičce vypadá jako Austin Tatious od OPI ale je to bída, bída, bída, strašně řídký a průhledný, prakticky vůbec nekryje a ještě ke všemu dlouho schne (a stál mě 29Kč, tak nevím jestli je to ta Quick Dry řada nebo jiná), takže mě vytočil dvojnásob. Pak už jsem se na to vykašlala a lakovala jsem jen tak z hecu vrstvu na vrstvu - schválně kolik to dá. No bylo jich 7 a zdaleka bych nebyla s krytím spokojena 8)
Toť moje zkušenost.
Never more. Radši dám ty stejný peníze za menší množství Essence, kde zatím špatný zkušenosti nemám. (Anebo dám stovku za Nubar v akci na Modeláži a budu ještě spokojenější.)

Váš příspěvek