Den bez parfému

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
bagheta 07.03.12 07:17
tormale píše:
To se mi stává málokdy, abych se vůbec nevoněla. Jen když mi opravdu není dobře od žaludku nebo mě bolí hlava, tak se nevoním. Ale i když trávím celý den v posteli, tak se hrozně ráda navoním. Patří to k rituálu, stejně jako že se ráno namaluju, učešu a obleču se :)

ty se namaluješ ikdyž ležíš celý den v posteli 8o ?
Jinak já se voním každý den, když jsem jen doma, tak mi stačí třeba 2,3 střiky a většinou žádnou pecku, ale navoním se vždycky :)

tormale 07.03.12 07:31

To samozřejmě ne :D Ale aspoň vyčistím pleť a nakrémuju se. A ono to s tím trávením dne v posteli není až tak horké (bohužel), většinou jen když se učím nebo pracuji, a to se k tomu kolikrát i namaluju ;) Mě to totiž hrozně baví :lol:
A to já si třeba i dám pecku na doma. Hlavně Coromandel mám dovoleno používat jen když nikdo není v dosahu. Což nechápu :think:

Bridgett 07.03.12 07:42

Já si dávám na doma vůně podle chuti, klidně i nějakou tu pořádnou pecku, jak mám náladu, ale spíš jemné vůně, které se líbí mým malým drahouškům :* Ale s tím šminkováním to po pravdě moc neřeším, pokud jsem třeba s nemocnýma dětma celý den doma, nebo jsme jen na zahradě, tak se na malování vykašlu :oops: Spíš mně potkáte nenalíčenou, než nenavoněnou :lol:

gabra771 07.03.12 08:04

Musím přiznat, že den bez parfému je někdy i takový den, kdy mám nějaký obrovský problém a nemám chuť ani náladu se navonět…

bubya 07.03.12 12:41

Já vydržím bez parfému jen když jsem opravdu hodně nemocná, ale jakmile mi otrne, už zas přemýšlím, co bych na sebe cákla. Jinak se voním každý den, i když nikam nejdu, téměř pravidelně se voním i večer po osprchování.

barbucha 07.03.12 19:30
gabra771 píše:
Musím přiznat, že den bez parfému je někdy i takový den, kdy mám nějaký obrovský problém a nemám chuť ani náladu se navonět…

A mně to zas pomáhá…

• Citovat
  • Nahlásit
gabra771 07.03.12 19:32

Já jak jdu tzv. do kolen, tak jde všechno stranou, bohužel i parfém… :,(

barbucha 07.03.12 19:50

To jsem na tom naopak… v takových chvílích si dávám na sobě víc záležet, s myšlénkou: Mě nedostanou! :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
gabra771 07.03.12 19:58

Pokud je to problém pracovní nebo „venkovní“, tak samozřejmě vůni ano. Ale když se jedná o vnitřní, rodinný - tak fakt mě to někdy opravdu tak dostane, že na parfém nemám ani pomyšlení nebo prostě na navonění jednoduše zapomenu… :,(

Evian 07.03.12 20:00

barbucho mám to podobně a ještě víc si to vychutnám :pankac:

Ale je fakt, že někdy o víkendu, když jsem sama, dám si takovou mini pauzičku, záměrně, odpočinout čichovým buňkám, někdy to vydržím půlden, někdy celý den, ale potom to stojí za to.

feriva 07.03.12 22:23

Mávam bezparfémové dni, niekedy mám chuť byť bez parfému, a zas niekedy mám výrazné chute na parfémiky, ako kedy.

slniecko 07.03.12 22:46

Neznesiem parfem vtedy, ked je mi fyzicky zle, tak ako neznesiem ostre svetlo, alebo vacsi hluk, tak vtedy neznesiem ani vyraznejsiu vonu…
ale ked sa citim mizerne psychicky, tak pomoze.

dynda 07.03.12 23:34

Mívám pravidelně několikadenní půsty při dovolených v pustině. To bývám kárána i za deodorant, prej to láká medvědy. Ale bez toho bych nepřežila ani den. Jestli mě má něco sežrat, tak u toho nebudu smrdět. A nechápu, proč by medvěda neměl lákat spíš pot. Jo a po takovým půstu je bááááječný si zase začichat :palec:

Dagmarr 11.03.12 21:32

Při migréně.

Fleur 13.03.12 10:30

Den bez parfému?
Zaživa by mi to by mohl zavinit jedině počínající Alzheimer.

• Citovat
  • Nahlásit
Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek