Den bez parfému

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
dzona 13.03.12 10:46
Fleur píše:
Den bez parfému?
Zaživa by mi to by mohl zavinit jedině počínající Alzheimer.

Viroza je pravděpodobnější a má teď sezónu. Už dva dny necítím nic. Ale slabý záblesk naděje, že čichové buňky přežijí, by tu byl. Slabě, ale přece jsem ucítila Anděla, který za normálních okolností nos kontaminuje už při pouhém doteku flakonu. Ale jak jsem teď byla ráda, že ho poznávám.

Bridgett 13.03.12 13:31

Já budu mít asi den bez parfému dnes :evil: Čekám pošťáka s novým flakonem, tak jsem se od rána nenavoněla a on pořád nejede a nejede :cert: Začínám mít absťák!

Sasa 13.03.12 17:23

Já mám ted, rýma jak trám. Protože chci parfém cítit, tak jsem do včera večer nic nepoužila. Z Cuir Belugy jsem cítila to co tam vůbec není (horký dřevo) a tak jsem dnes nasadila arabský olejík. Všichni chválí a já začínám cítit. Nebo v to aspoń doufám

• Citovat
  • Nahlásit
gabra771 13.03.12 20:57

I přes hodně blbou náladu (velké problémy s dcerou) jsem před odchodem prostě na sebe nalila vůni… Ne, že by to vyřešilo můj problém a nálada se otočila o devadesát stupňů, ale cítila jsem se fajn - tedy jen kvůli parfému… :lol:

Bridgett 13.04.12 23:03

Už 6 dní jsem nepoužila žádný parfém. Synek přitáhl ze školky nějkou moc pěknou střevní chřipku, kterou jsme chytili celá široká rodina. Podrobnosti raději rozepisovat nebudu, ale stříknout na sebe nějakou vůni je momentálně to poslední po čem toužím :poblion: Doufám že bude brzo zase dobře a chuť se vrátí.

miriell 14.04.12 11:57

Bridgett, tak se brzy uzdravte!

elisa 14.04.12 12:29

Já občas mám dny bez parfému, jen tak.

vanity 14.04.12 13:39

V tieto dni som nachladnutá. Asi preto som trochu mimo a pred prechádzkou so synom som sa zabudla navoňať. Cítila som sa nesvoja,keď som okolo seba necítila to, čo tam malo byť. .. akoby som ani nebola súčasťou vesmíru. Arome Diagnoza. Skoré uzdravenie prajem všetkým nachladnutým a chorým na Arome.

dobrotka 16.04.12 20:28

Já se navoním vždy,když se osprchuju,ať je to ráno nebo večer.Večer většinou jen příjemné tělové spreje od Avonu,na den do práce jemné toaletky.Pokud jdu ale někam s kamarádkami nebo jinam do společnosti,tak potom jako velkou vzácnost používám parfémky.Mám to ráda tak rozdělené,pak se víc těším a dovedu si tu lepší vůni lépe vychutnat.

ledifia 17.04.12 09:09

Vydržela jsem celé dva dny bez parfému, jen voda a mejdlo. Na stopařském semináři bych navoněná byla za blbce. Není sice potřeba nosit tři dny starý ponožky a smaradlavý gatě, jak se dřív tvrdilo, ale psi mají přece jen sledovat narušený terén a pokud možno přirozený pach osoby (a žrádlo, samozřejmě) a ne moje milované Guerlainy.

calypso 17.04.12 09:33
@dzona píše:
Viroza je pravděpodobnější a má teď sezónu. Už dva dny necítím nic. Ale slabý záblesk naděje, že čichové buňky přežijí, by tu byl. Slabě, ale přece jsem ucítila Anděla, který za normálních okolností nos kontaminuje už při pouhém doteku flakonu. Ale jak jsem teď byla ráda, že ho poznávám.

Měsíc jsem marodila se zápalem plic, pak zánět dutin, no comment, snad pět týdnů jsem se nevoněla ničím. Jak se mi ulevovalo, chodila jsem očichávat uzávěr od milovaného Shalimaru a jednoho dne jsem ho konečně ucítila ;) s nadšeným výkřikem: „Už konečně cítím Shalimar!“ Mno a můj drahý choť, který se o mě a chod rodiny obětavě staral, jen procedil mezi zubama:" A kua, už je to zas tady…tak to už seš asi zdravá…" ;)

Harriet 17.04.12 09:46

@calypso

Nie je nič krajšie..ako keď je maminka zdravá a v plnej paráde… :palec: :dance:
Veď od toho tu tento náš liečebný ústav je ! :potlesk:

Slimek 17.04.12 15:48

já se teď dost často nevoním vůbec o víkendech, když jsem doma a nikam nejdu ..většinou proto, že mě to vlastně ani nenapadne.
Do práce nebo když někam jdu, tak vždy, akorát někdy se mi stává, že úplně zapomenu a zjistím to až v průběhu dne :D ..takže kromě rýmy, mi i paní skleróza šetří čichové buňky a vlastně taky peněženku :lol:

amorek 23.07.12 21:52

Já se nevoním jen když su nemocná, jinak je zbytečné držet parfémový půst, po sprše se parfém krásne rozvine a já si užívám i večer :kytka:

blebleska 01.01.13 15:47

To já mám většinou bez parfémů víkendy. Jen málokdy se voním i na doma. Ale je pravda, že kolikrát si něco nastříkám alespon na ruce abych mohla přičichávat :-).

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek