Deník admina

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »
Admin Arome.cz 03.06.15 14:33

Rozhodla jsem se dát do diskuse vyjádření ohledně nicku Rosa N.:

K obnovení nicku uživatelky Rosa N. jsem se rozhodla proto, že za tuto její identitu se zaručilo několik uživatelek Arome.cz. Před jeho zablokováním jí bylo zcizeno heslo k e-mailu, takže mj. mohl někdo nabourat její účet na Arome.cz.

Jelikož je uživatelka dlouhodobou součástí zdejší komunity a mnozí mi potvrdili její identitu, rozhodla jsem se tedy nick obnovit s tím, že poslední aktivita před dřívějším smazáním nicku nevzešla od paní Hany, ale odjinud (ověřeno v našem systému).

Děkuji všem za pochopení a prosím, aby nadále nevznikaly diskuse na toto téma.

Josefina

Admin Arome.cz 15.06.15 11:12

Nicky Roza N. a MagnolieSS byly velice pravděpodobně založené jednou uživatelkou.

EDIT: nemám bohužel dost dat, abych určila její další identitu

Admin Arome.cz 21.07.15 17:34

Zřejmě nebudu mít nikdy dost času pronikat do zdejších osobních sporů, výmyslů a osobních invektiv. Každopádně, pokud situace na veřejném foru neunikne, budu muset opět mazat uživatelky a uživatele, kteří se budou debat účastnit.

Hanele12 21.07.15 19:58

@Admin Arome.cz
Nezdá se Vám, že pouhou tvrdou represí se situace trvale nevyřeší? Postupem času zde vznikla komunita se vzájemými vztahy (ať již pozitivními, či negativními) a nevyřešením problému a pouhým zákazem diskuze se situace neklidní. Neměla by jste se zúčastněnými spíše problém aktivně vyřešit a výsledek a rozhodnutí zveřejnit? A pokud nemáte řešení, není lepší nechat diskuzi proběhnout, aby se spor vyjasnil mezi zúčastněnými? Sice se mne to přímo netýká, ale zásadně se mi nelíbí častější zamykání diskuzí a hrození banem, či vymazáním za zveřejněný názor. Otázkou je, zda je zrovna toto správná cesta. :think:

hafik 21.07.15 20:02

@Hanele12 Plně s Tebou a ostatními souhlasím a zdá se mi nefér řešit vše banem a vyloučením uživatelek !! Samozřejmě je to jednodušší a mnohem méně pracnější řešení sporů, ale tudy cesta nevede :pankac: :pankac:

Admin Arome.cz 21.07.15 20:09

@Hanele12 Děkuji za dotaz. Diskuse s osobními invektivami do veřejného prostoru prostě nepatří. Chápu, že je zde jistá komunita. Administrátor je vůči ní nestranný. V minulosti jsem se rozhodovala na základě podkladů, které jsem měla v systému. Na případných banech za další porušování pravidel diskuse ovšem trvat musím.

Sasa 21.07.15 20:20

Administrátor musí být nestranný, ale znalý problematiky. Proto je administrátorem. Jenže být tu občas pár minut, zamknout vlákna, pomazat jen tak příspěvky, vyhrožovat banem popřípadě ho udělit, to není profesionální práce, za tím si stojím.

Hanele12 21.07.15 20:39

@Admin Arome.cz …budu muset opět mazat uživatelky a uživatele, kteří se budou debat účastnit…
To je ta část Vaší odpovědi, na kterou jsem reagovala.

Lavandine1 21.07.15 22:43

To Admin Arome Byla bych ráda, kdybyste byla konkrétnější. Již jednou jsem byla předmětem Vašeho a Adina zásahu, který nepovažuji za úplně košer. Podkud se situace bude opakovat a pokud je to skutečně tak, že si DOVOLUJETE VYHROŽOVAT MIMO JINÉ I MNĚ BANEM ZA TO, ŽE JSEM VE VŠÍ SLUŠNOSTI VYJÁDŘILA SVŮJ NÁZOR, KTERÝ NEBYL OT A KTERÝ PATŘÍ DO PŘÍSLUŠNÉHO VLÁKNA, již se nenechám zastrašit a postoupím celou kauzu příslušným orgánům - tzn. majiteli fóra, a upozorním na věc tisk a širší veřejnost. Myslím, že omezování svobody projevu jsme si dost užili za komunismu a že si je již nemusíme nechat líbit od někoho, pro koho je tato cesta jednodušší.

Příspěvek upraven 21.07.15 v 22:46

Lavandine1 21.07.15 22:45

@Admin Arome.cz P.S.: Pokud nedokážete rozeznat výměnu názorů od „osobních invektiv a hádek“, není to náš problém, ale váš. Trvám na tom, že jsem se ničeho špatného nedopustila a VÝSLOVNĚ SI VYPROŠUJI JAKÉKOLI DALŠÍ VÝHRUŽKY za pouhou ÚČAST v debatě, která se Vám nelíbí.

India 22.07.15 00:05

@Admin Arome.cz
Omlouvám se, vím, že toto není diskuzní vlákno, ale připojuji se k názoru, že zamykání vláken a represe neřeší to, že si tady nějaký magor zakládá jeden nick za druhým (naposledy tetka Bětka, koniklecka), bezdůvodně uráží uživatelky, zveřejňuje soukromé informace a fotografie, ke kterým se bůhví jak dostal a jakákoli diskuze, která se snaží tomuto přijít na kloub, je smetena ze stolu.
Takový přístup nic neřeší, postih pak paradoxně dopadá na postiženého.

Kjitka 22.07.15 00:22

http://www.arome.cz/…il/wqwwq926/

toto je co?
je jich tam asi 20 kousků

bab58 22.07.15 01:36
@Kjitka píše:
http://www.arome.cz/…il/wqwwq926/toto je co?
je jich tam asi 20 kousků

Přidej děvče, … od 14.7. je nově registrovaných nesmyslů, nikoliv uživatelů, 5 stran.

Sasa 22.07.15 07:56

@Kjitka
Holka, neupozorňuj, dostaneš ban :mrgreen:

Barbarella 22.07.15 08:02

A o dvojitých, trojitých, x-tých identitách ani nemluvím,
individua s až zlodějskou minulostí. :nevim:

Stránka:  « Předchozí 1 2 3 Další »

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Další podobná témata podle názvu