deodorant.....ve spreji

Klokan 21.07.09 16:33

deodorant.....ve spreji

Potřebuji poradit dobrý deodorant, co vydrží celý den .

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

verunka2201 21.07.09 16:34

Pokud lpíš na psreji, pak vřele doporučuji ty adidasové. V brzku se chystám ozkoušet i ty s minerálem od Garnier, tak pak poinformuju.
A mimo sprej ti dají ostatní určitě spoustu tipů :wink: Je fakt, že někdy je fajn kulička, někdy zas sprej (když zrovna nemáš čas čekat, až deodorant zaschne).

Jo a teď si vzpomínám, že Irena si hodně chválila sprej od Nivey, ale ten s mechanickým rozprašovačem. Jen teď nevím, jestli ho má v oblibě víc kvůli vůni anebo kvůli jeho účinkům :conf:

Popelka 22.07.09 09:40
Klokan píše:
Potřebuji poradit dobrý deodorant, co vydrží celý den .

žádný nevydrží celý den :cry:

Kerze 22.07.09 09:49

Ve spreji nic nepoužívám, ale celý den vydrží kuličky Nivea.

vixen 22.07.09 09:58

Používám nový garnier s minerálem v kuličce, mají i tuhý a sprej. Já jsem maximálně spokojená,ale spreje teda nepoužívám.

shanin 22.07.09 11:08

Já jsem na radu zdejších odbornic zakoupila modrý Adidas a jsem s ním spokojená. Mám teda tuhý, což si žádá přidat do koupelny kromě obvyklých dvou ručníků třetí - přebytkový antiperspirantový, ale to je maličkost. Sprej by měl být snad taky fajn. Přestože má modrý Adidas podtitulek „fresh“, překvapilo mě, že nevoní ostře citrusově, ale jen lehce pudrově, téměř nezaznamenatelně. Jsem ráda, že Adidas bere pojem „fresh“ stejně jako já…

dracatko 22.07.09 19:52

Já má dobrou zkušenost se sprejem go fresh od Dove

Alena 22.07.09 21:39

ze všech vyzkoušených jsem zakotvila u kuličky Vichy

Myskamauska 22.07.09 21:41

Vichy je fajn a mě vyhovují i jejich krémy :D

Ambrožová Lenka 23.07.09 23:25

kulička Nivea - super

mimi 24.07.09 20:19

bezne pocas roka adidas tuhy fialovy, a teraz v tomto parne panska tuha nivea taka strieborna, sprejove su na mne neucinne, tie pouzivam len po vecernej sprche.. rano musim dat silnejsi kaliber, gulicky to v tomto teple vzdavaju…

Daisy.zlouky 24.07.09 20:25

Já používám také niveu, růžovou s perlami, a minerální garnier.Ve spreji mám Rexony, ale používám ji přes den jen tak na podporu tuhého antiperspirantu, samotné je propotím :?

mimi 24.07.09 22:38

daisy, s tymi sprejmi, ja tiez asi tiez tak nejako… :wink:

Marianna 27.07.09 14:11

Měla jsem slevový kupón na kuličku Balea (DM). Koupila jsem verzi Sensitive (bílá) s tím, že ji někomu šoupnu do balíčku k svátku nebo tak … došel pošel mi antiperspirant, vzpomněla jsem si na kuličku … a s úspěchem používám už 14 dní. Dost mě to překvapilo. Pokud vím, dělají i spreje a je to za pár peněz.

Juana 27.07.09 14:19

Bourjois prakticky kterýkoliv.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Reklama