Deodoranty a antiperspiranty

PaK 05.01.08 14:33

Jaké používáte aby se netloukly s vůní parfému, byly účinné, nedráždily a nebarvily oblečení?
Já jsem nedávno v drogérii DM objevila za pár kaček Balea deo sensitive krém. Nemá moc ostrou vůni, ale taky žádnou převratnou účinnost. Docela spokojená jsem taky s Rexona women crystal clear aqua.

Reklama

Arome Adela 05.01.08 19:09

Taky by mě zajímalo, jestli existují neparfémované deodoranty a i laky na vlasy, některé příšerně čpí a jsou silnější než parfém. Někdy se stydím, aby si ostatní nemysleli, že používám tak pouťový „parfém“.

atyzek 05.01.08 21:48

No s těmi laky na vlasy mívám taky problém, zatím se mi osvědčily ty trochu dražší, protože líp voní. Jinak jako deodorant bez vůně mě doporučila prodavačka od Shiseida nebo deodorant Biotherm. Mám vyzkoušený ten od Shiseida a je s vůní, ale celkem jemnou a příjemnou tak se nepřebíjí s parfémem. Možná bude zajímavější a levnější varianta ten kamenec (nebo je to krystal?)jak jsem tu o něm někde četla.

PaK 06.01.08 10:29

Ten krystal jsem kdysi taky zkoušela, ale přišel mi absolutně nefunkční. Možná jsem ho neuměla správně použít. ;-)

Ada 06.01.08 12:36

Hlavně krystaly a podobné deodoranty nejsou antiperspiranty. Nelze očekávat omezení pocení, akorát snížení zápachu.

magnus 06.01.08 14:53

Som muz a pomerne dost sa potim. Bezne chodim v koseliach a oblekoch a nenavidim prepotene kosele. Pozivam jeden pomerne specialny pripravok - DRICLOR. Ide o antiperspirant, ale da sa kupit len v lekarni. Je velmi ucinny a pouziva sa inak ako bezne antiperspiranty. Pred pouzitim doporucujem velmi dobre si precitat navod na pouzitie. Je velmi ucinny a nesmie sa to prehanat, to by Vam mohlo spalit pokozku. Nie je parfemovany, je z neho citit len mierne alkohol pri pricuchnuti ku gulicke.

Váš příspěvek

Reklama

Reklama